320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kiidaks vahelduseks soccerneti peatoimetajat sisuka ja põhjendatud artikli eest uue treeneri teemadel.

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      kiidaks vahelduseks soccerneti peatoimetajat sisuka ja põhjendatud artikli eest uue treeneri teemadel.
      samad sõnad. Kui selgelt kirjutada, et jep mingid asjad ei tundu loogilised, mis polegi loogilised kõrvaltvaatajatele siis on see objektiivne kriitika. Treener kindlasti saab võimaluse ja ma hoian pöialt, et koondisel paremini läheks. Lihtsalt mingid imelikud vangerdused võiksid olla selgelt põhjendatud või need tekitavad lisaküsimusi ja kahtlusi inimeste motiivides.

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        kiidaks vahelduseks soccerneti peatoimetajat sisuka ja põhjendatud artikli eest uue treeneri teemadel.
        +1. väga hea lugemine.

        Järvela arvamusloost tooks ma välja Poomi ja Vaštšuki võrdluse, kus justkui räägiks Poomi kasuks positsiooniline kohanemisvõime. Sellega ma päris nõus olla ei saa. Vaštšuk on tõestanud, et suudab väga erinevatel positsioonidel meeskonna jaoks olulise kasuteguriga mängija olla. Viimases ringis Kalju vastu ka alumise poolkaitsjana, kus ta minu hinnangul sai ka väga kenasti hakkama. Naljaga pooleks võib muidugi öelda, et sellise Kalju vastu ei peagi eriti kõrgel tasemel olema, et väljakul hea välja näha, aga kontrollis ja sidus mängu väga kenasti. Vaibi mõttes Vaštšuki kutsumata jätmine pigem mõistlik käik. Laiemalt peaks see võrdlus minu hinnangul muidugi pigem siiski käima Poomi ja Lepistu vahel.

        Seppiku kohapealt ma olen nõus, et hooaja lõpus olid ta esitused head ja veenvamad kui Peltil, aga praegu ei vali me mängijaid hetkevormi pealt. Ja noh, julgeks muidugi öelda, et Seppiku kaitsepartner oli ka oma hetketasemelt selgelt parem kui Peltil Paides. Äärmustesse minna, siis ka Peltil on esinenud kolm järjestikust mängu, mille põhjal võiks öelda, et tegemist on lausa suurepärase keskkaitsjaga. Kolm mängu ei ole kindlasti piisav valim järeldusteks, et asetada ta Peltist ette poole. Aga ju tuleb siis usaldada spetsialistide silma.

        Lukka tegi igas mõttes üle ootuste hea poolaasta Floras ja mõistetav, et valik äärekaitsesse ei ole meil hetkel just kiita ja eks ta Saliste ees praegu paremate kaitseomaduste tõttu on. Järvelaid ja Saliste koos ei oleks selles vallas just parim kooslus kellega arvestada, aga müstika siiski näha Lukkat A koondise nimekirjas. Ma kunagi andsin isegi mingi päris totra lubaduse, kui Lukka peaks A koondises sinise särgi selga panema, et tuleb vist varsti valmistuma hakata.

        tore on näha arutelu.

        Kommentaar


          Pigem on probleem selles, et Flora on aastate jooksul hoidnud kõvasti ressrurssi kokku tänu EJLle. Tänu sellele nad saavad täna endale lubada suurt valikut mängijaid, kelle A koondisse kutsumime meeletu patt ei ole.

          Kommentaar


            väga hea lugu kasperilt jep, kiitus!

            vaštšuki ja poomi võrdlus ei pärsi ka minu hinnagul selle tõttu, kuna füüsilised eeldused kalduvad pigem bogdani juurde. see kehaehitus ja nende viimaste pallide võitmisel on bogdanil siiski eelis poomi ees olemas päris tuntaval määral. argument oleks ka see, et bogdan on piisavalt räpane mängija ja meie koondis on ammu vajanud juba räpast mängijat. poom minu hinnagul on liiga pehmekene ja ei lähe nende viimaste pallide juurde just suurima heameelega. ja siin varasemalt mainitud, et bogdan suudab mängida rohkem universaalsemalt, kui poom. ja minu teada on ka bogdanil mõlemad jalad olemas, millega söötu lükata või lüüa, poom seda pigem parema jalaga ei tee.

            mis muidugi puudutab bogdani ja tema iseloomu ja varasemaid mitte just kõige ilusamaid tegusi, siis ma usun, et need asjad tuleb selja taha jätta ja anda mehele võimalus ennast tõestada. me ei saa olla olukorras, kus me raiskasime järjekordse talendi ära. me pole nii rikas vutiriik sellejaoks.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              tore on näha arutelu.
              Täiesti nõus.

              Kommentaar


                Tahaks ka eraldi foorumis kiita Kasperit hea artikli eest! Laenaks siinjuures ühte ekre pooldaja mõtet, mis on nagu kaks tilka vett EJL-ga. "Las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi. Ei ole võimalik lõhkuda midagi nii loomulikku. Ükskõik kui palju liberaalid ka ei püüaks, seda maailma ümber ei ehita, see ei ole lihtsalt nende võimuses". Vot nii, sama kehtib ka Putini Venemaa kohta. 30 aastat olen oodanud, et millal Aivar Pohlaku sõnad meie koondise MM turniirile viimisest tõeks saavad. Kusjuures pange tähele, siis kui Aivar lubas meid MM-le viia, oli jutust selgelt näha, et sel juhul on see tema isiklik teene. Ja AP fännid kiitsid takka. Kui meie eelmise aasta tulemused kehvad olid, siis mäletate kõik ju seda ütlust, et ega mina, Aivar pole midagi valesti teinud, aga vaata need noortetreenerid, need on kehvad. Ja AP fännid kiitsid takka. Ega siin mingit vahet Trumpi pooldajatega ei ole. Egas midagi, ootan siis veel 30 aastat. Pelle Pohlak toimetab FC Floraga väga edukalt, võib-olla siis kui võim isalt pojale üle antakse, hakkab ka koondises looma, enne küll mitte.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Tahaks eraldi foorumis kiita saate tegijaid hea saate eest. Diskussiooni on alati monoloogist toredam kuulata.

                  Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                  Kommentaar


                    6. juunil 1992. aastal mängis Eesti koondis Kadriorus viiki Sloveeniaga.

                    Enam-vähem esimene Eesti koondise mäng, mille FIFA tunnustas. Me (betsafepribaltikas) võtsime tollase koosseisu kokku ja vaatasime, millega toonased koosseisu mehed tegelevad.



                    On palju venekeelseid tähti, aga seekord on ka pilte. Artikkel ise on SIIN.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Hakkasin ükspäev mõtlema, et milles on asi, et paljud eesti mängijad välismaal kaua vastu ei pea. Pea iga teine üleminek lõppeb sellega, et mängija istub pingil ja usutluses öeldakse, et peatreener vahetus ja enam mängu ei saa. Ma ei usu, et iga eestlane, kes välja läheb on lihtsalt kehv ja ei saa hakkama. Ühesõnaga oma mõttearenduses jõudsin ma niikaugele, et ehk on eestlastel lihtsalt nõrgad agendid. Minu mälu järgi avanesid nii Metsale kui Klavanile hoopis avaramad maad peale agendivahetust. Samuti olen tähele pannud, et idasuunal teeb Stepanov oma agentuuriga (Nesta vms) head tööd. Mis aga paistab silma on Pohlak/Lehiste/Ojamaa agentuuri (võin eksida seotuses ) mängijate kehvad kogemused välismaal. Saan aru,et nad nopivad kõik Eestis üles, aga kas välja saades on klubivalik kehva, mees kehv või agent ei suuda treenerit veenda oma mängijat mängitama. Tean loll näide, aga kui Metz vms klubi toob endale näiteks Jorge Mendesi kliendi, siis kas treenerivahetus paneb selle mängija pingile või on Mendese agentuuri kontaktid ja mõju nii suur,e t see mängija saab mänguaega niikaua, kuni hakkab hästi mängima? Et kas meie meeste fopaa võib olla sellele ühele agentuurile kindlaks jäämine?

                      Postitasin koondise teemasse, ei tea miks, ehk tuleb nendele mõtetele siit rohkem vastukaja., sest rohkem välismaal heal tasemel mängivaid koondislasi aitaks tagada ka tugevama koondise.

                      PS! telekavaataja võiks Stepanovi sebida oma Voskoboinikovi saatesse vms ja selle idasuunalise agenditöö kohta ka uurida. Iseenesest meil on noori mängijad vene emakeelega, keda seal räägitav keel segadusse ei aja ja kes suudaks kohaneda.

                      Kommentaar


                        Kas Stepanov just nõrk agent pole. Näiteks Kostja solgutamine endistes sotsmaades ja endale mugavas keelekeskonnas . Oskuste poolest Lääne / Kesk - Euroopasse kuuluv mängija karjääri tipphetkel just võimetele vastavas klubis ei mänginud .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Äkki on hoopis vastupidi ja agendid teevad nii head tööd, et mängijad lähevad liiga kõvasse klubisse?
                          Või äkki on mõni isik selline kes kasutab koondist oma rahakotina ja enda poisid endale(mitte mängijale) rahateenimise eesmärgil mitte mängija huvides saadetakse kus iganes pappi pritsitakse.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Oskuste poolest Lääne / Kesk - Euroopasse kuuluv mängija karjääri tipphetkel just võimetele vastavas klubis ei mänginud .
                            Mängijakarjääri tipphetkel oli ta juba üsna vana ja oleks kuskil tabelilõpu satsides olnud, ana ida poole mängimine oli rahaliselt tulusam, ma arvan.

                            Äkki on hoopis vastupidi ja agendid teevad nii head tööd, et mängijad lähevad liiga kõvasse klubisse?
                            Ka võimalik, aga siiamaani on ajalugu näidanud, et sammud üles tehakse pärast agendi vahetamist (Klavan,Mets)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas matys Vaata postitust

                              PS! telekavaataja võiks Stepanovi sebida oma Voskoboinikovi saatesse vms ja selle idasuunalise agenditöö kohta ka uurida. Iseenesest meil on noori mängijad vene emakeelega, keda seal räägitav keel segadusse ei aja ja kes suudaks kohaneda.
                              Vosko teeb nendega, kellega on tal endal ennekõike huvitav ja mugav teha.

                              Võin talle Stepanovi idee ette anda, aga seal on list muidu päris suur. Samas järjest kitsamaks liigub.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Pikemat sorti intervjuu Karel Voolaidiga:

                                Karel Voolaid nimetati Eesti jalgpallikoondise peatreeneriks 2019. aasta suvel pärast Mainzis Saksamaalt saadud 0:8 kaotust. 14-mänguliseks jäänud ja koroonaepideemiast tugevalt mõjutatud ametiajal jäi tal võit saavutamata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X