Lehekülg 128, kokku 142 EsimeneEsimene ... 2878118124125126127128129130131132138 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 541 kuni 2 560, kokku 2821

Teema: Eesti koondis

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Kui me loeksime Leedu eeskujul ametlikeks maavõistlusteks ka 1991 a. novembris peetud Balti turniiri mängud, oleks meil isa-tütar Enn Läänmäe ja Saron Läänmäe

Ründaja Kasutaja RichardVonMadrista avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dnb Vaata postitust
    Peabki Saagi koondisse kutsuma
    Te ilmselt vihastate, aga ma ammu juba möelnud, et miks ometi teda ei kutsuta, minu arust on tore sell kes ei hoora niisama seal ees vaid ikka lööb ka. Tõsi viimasel ajal motivatsiooni pole vist ja Eesti liigasse tulek.

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Natuke premmi statistikat:
    Beglarishvili
    30 väravat millest 10 penaltist
    suurtele (kalju, lev) löönud kokku 3 väravat ja kõik 3 penaltist
    suurte (kalju, lev) vastu väravasööte 0
    Jätsid mainimata, et tegemist on poolkaitsja mitte ründajaga, pennusi oskab lüüa (koska nkn vana ja varsti koondises pole), 20 väravat poolkaitsjana lüüa on siiski kõva sõna, või mitte?

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Vaadake või Messit, kes realiseerib külmavereliselt kõik penaltid, mis ta lööb.
    Teeme nii, et sa korraks ei pane minu avatari pilti tähele. Oleksid võinud näitena siiski Ronaldo tuua. Messi ja penaltid? nopeee

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Kui Markus Poom debüteerib koondises, siis kes on veel isa-poeg paarid, kes seda teinud? Muidugi Klavanid ja Kallasted aga kas keegi veel?
    Tegelikult ajab see vihale, käsi peseb käsi. Üks Poom on juba, ei piisa? Koondisekutse võiks mõned teised kes seda väärivad saada... Koondis pole naljaasi!
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Te ilmselt vihastate, aga ma ammu juba möelnud, et miks ometi teda ei kutsuta, minu arust on tore sell kes ei hoora niisama seal ees vaid ikka lööb ka. Tõsi viimasel ajal motivatsiooni pole vist ja Eesti liigasse tulek.

Jätsid mainimata, et tegemist on poolkaitsja mitte ründajaga, pennusi oskab lüüa (koska nkn vana ja varsti koondises pole), 20 väravat poolkaitsjana lüüa on siiski kõva sõna, või mitte?

Teeme nii, et sa korraks ei pane minu avatari pilti tähele. Oleksid võinud näitena siiski Ronaldo tuua. Messi ja penaltid? nopeee

Tegelikult ajab see vihale, käsi peseb käsi. Üks Poom on juba, ei piisa? Koondisekutse võiks mõned teised kes seda väärivad saada... Koondis pole naljaasi!
    Arvestades poolikus valitsevat olukorda ja Poomi eelmist hooaega siis keda kuradit seal keskel veel proovida kui mitte Poomi???

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Arvestades poolikus valitsevat olukorda ja Poomi eelmist hooaega siis keda kuradit seal keskel veel proovida kui mitte Poomi???
    Markus Poom, (27.02.1999)

2018 a.
    Premium Liigas 36 mängu, 4 väravat, 8 assisti.
    Karikamängudes 7 mängu, 6 väravat
    Euromängudes 4 mängu, 1 värav
    U-21 - 6 mängu

Kokku ametlikke mänge 53, väravaid 11.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Sa ei hammustanud irooniat isegi siis läbi, kui pilgetest laetud teksti järel kirjutasin selgelt "või siis mitte"? Nojah.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Markus Poom, (27.02.1999)

2018 a.
    Premium Liigas 36 mängu, 4 väravat, 8 assisti.
    Karikamängudes 7 mängu, 6 väravat
    Euromängudes 4 mängu, 1 värav
    U-21 - 6 mängu

Kokku ametlikke mänge 53, väravaid 11.
    Huvitav täpsustus: kõik 4 väravat lõi Poom Paidele.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Lämin
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Lugesin just Reimi kommentaare enne Islandi mängu, et me jääme Skandinaavia satsidele (kelle hulka Reim eksikombel ka Soome luges) kõvasti füüsiliselt alla.
    Teoorias peaks just füüsiline pool olema see, kus tehniliselt nõrgavõitu meeskond ka tippudele vastu võiks saada. Muidugi, kui Koskor Tammekast pole selles osas päris tasemel, siis on see mõistetav, kuna ta koduklubi pole profisats. Aga ma ei näe põhjust, miks me medalisatside mehed peaksid vastupidavuse või toore jõu poolest olema kehvemad kui soomlased, islandlased, norralased või rootslased?
    Võimalik muidugi, et Reim pidas silmas ka mängutempoga kohanemist, mitte seda, et nt Cooperi testis meie mehed alla jääksid. Aga mõtlemapanev ikka.

Meeskonnaliige Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Võtan sõnad tagasi Lepmetsa suhtes, oskab küll eesti keelt! 🙂

https://youtu.be/UKWNRuFKH4Q

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Võtan sõnad tagasi Lepmetsa suhtes, oskab küll eesti keelt! 🙂

https://youtu.be/UKWNRuFKH4Q
    Tahtsin just tulla ütlema poistele, et umbkeelne myass. Vana ei tõuka küll halvemini kui teised kutid.

Aga vahemalt te teate rohkem. Kes kuidas mis meelsuse ja keelega mängib kui keskmine jalgpalli fänn.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kasper. Ma saan su poindist aru, et meil tuleks olla õnnelik kui me Islandiga viiki mängime. Samas ei saa kah. Kui sa vaatasid meie mängu. Veel enam kui Sa oled vaadanud viimasel aastal paaril meie mänge. Siis Sa saad ju ka aru, et need rünnaku skeemid ei toimi. Kui sa jätad Ungari mängu välja ja viimase Soome värava. Siis millal ennem seda nägime mõtestatud rünnakuga väravaid ?Akki oligi see ilus õhtu Horvaatia vastu.
    Ma olen ka ise sedameelt, et pigem võita koledalt kui kaotada ilusalt. Aga sellise kaootilise rünnakuga on väga väga keeruline üldse väravat lüüa, ehk võita. Eriti kui 80% meie rünnakuid lõppeb pikapalliga, maailmamastaabis väikestele ründajatele. Igasugu võiduprotsendid on muidugi toredad, aga võita tuleb õigetes mängudes.

Mis Mina öelda tahan on see, et meil tasub rõõmutunda tulemuste üle. Samas tuleb ka kainelt vaadata mis meil platsil toimub. Jaa millegipärast rünnakul väga ei toimu praegu. Kas siis on viga treeneris, mängijates, taktikas või millegis kolmandas või kõigeskorraga kes teab. Kui me ei hakka kiirelt lahendusi sinna välja mõtlema, jäävad ka need sõprusmängude viigid lõpuks harvaks rõõmuks.

Lõpetuseks ma arvan, et me pole nii sitt jalkariik, et me peaksime rõõmustlakke kargama kui me omasugustega kuskil Kataris 0-0 mängime ise võimalusi praktiliselt loomata. Ning sellel on ikkagi kaksvahet kas me mängime punktidele või mitte. Ma olin ka sigaõnnelik kui me Kreekast võiduga tagasi tulime. Aga see Islandiga mäng ja paljud eelnevad viimaselajal on ikka ründemängus paras ajusurm olnud. Jaa rõõmu on raske tunda kui soprusmängus isegi ei proovita mingeid uusilahendusi peale erinevate mängijate. Aga neile tuleks ka konkreetne plaan rünnakuosas ette panna, mitte yolo Puri peale pikka ja keskväljalt kasti pikka. Kuigi tuleb tõdeda, et Islandi vastu parimvõimalus tuli just sealt poolpikast Anieri peapeale. Nii, et tegelt on kõik tsill ja paugutame pikkapalli edasi.

Asjahuviline Kasutaja REALMS avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Kasper. Ma saan su poindist aru, et meil tuleks olla õnnelik kui me Islandiga viiki mängime. Samas ei saa kah. Kui sa vaatasid meie mängu. Veel enam kui Sa oled vaadanud viimasel aastal paaril meie mänge. Siis Sa saad ju ka aru, et need rünnaku skeemid ei toimi. Kui sa jätad Ungari mängu välja ja viimase Soome värava. Siis millal ennem seda nägime mõtestatud rünnakuga väravaid ?Akki oligi see ilus õhtu Horvaatia vastu.
    Ma olen ka ise sedameelt, et pigem võita koledalt kui kaotada ilusalt. Aga sellise kaootilise rünnakuga on väga väga keeruline üldse väravat lüüa, ehk võita. Eriti kui 80% meie rünnakuid lõppeb pikapalliga, maailmamastaabis väikestele ründajatele. Igasugu võiduprotsendid on muidugi toredad, aga võita tuleb õigetes mängudes.

Mis Mina öelda tahan on see, et meil tasub rõõmutunda tulemuste üle. Samas tuleb ka kainelt vaadata mis meil platsil toimub. Jaa millegipärast rünnakul väga ei toimu praegu. Kas siis on viga treeneris, mängijates, taktikas või millegis kolmandas või kõigeskorraga kes teab. Kui me ei hakka kiirelt lahendusi sinna välja mõtlema, jäävad ka need sõprusmängude viigid lõpuks harvaks rõõmuks.

Lõpetuseks ma arvan, et me pole nii sitt jalkariik, et me peaksime rõõmustlakke kargama kui me omasugustega kuskil Kataris 0-0 mängime ise võimalusi praktiliselt loomata. Ning sellel on ikkagi kaksvahet kas me mängime punktidele või mitte. Ma olin ka sigaõnnelik kui me Kreekast võiduga tagasi tulime. Aga see Islandiga mäng ja paljud eelnevad viimaselajal on ikka ründemängus paras ajusurm olnud. Jaa rõõmu on raske tunda kui soprusmängus isegi ei proovita mingeid uusilahendusi peale erinevate mängijate. Aga neile tuleks ka konkreetne plaan rünnakuosas ette panna, mitte yolo Puri peale pikka ja keskväljalt kasti pikka. Kuigi tuleb tõdeda, et Islandi vastu parimvõimalus tuli just sealt poolpikast Anieri peapeale. Nii, et tegelt on kõik tsill ja paugutame pikkapalli edasi.
    Just see pikkade pallide löömine, ette peab lõppema. Äärekaitsed panevad juba eos jooksu kui VV saab õiguse palli mängu panna. Söötude arv mängudes peaks kasvama oluliselt, keskväljal palli hoidmine on samuti suur probleem.
    Kahjuks Reimiga ei näe seda koondise arengut.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Saada kontrollmängu Ukrainaga on päris hea (Y).
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 18/ Episood 18- Balaball on külas Spartaki fännil - Vitali Flotskil/ Balaball в гостях у фаната Спартака - Виталия Флотского

telekavaataja.blogabet.com

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Lepmetsa teema jätkuks. Tänane Postimees:

"Mida ütled neile, kellele ei mahu hinge, et sa ei oska eesti keelt?
    Ma ei nõustu väitega, et ma ei oska. Olen isegi Eesti armees teeninud. Mul puudub igapäevane praktika ja seetõttu eelistan näiteks intervjuud anda vene keeles. Ma lihtsalt ei suuda end nii kiiresti ja selgelt väljendada. Aga koondises saan kõigest aru."

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Ründajate seis Martin Reimi ja Andres Operi poolt pulkadeks lahtivõetuna: https://soccernet.ee/artikkel/eesti-...ult-kannatades
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Liigutaks potentsiaalse uue peatreeneri jutu vähe õigemasse teemasse.

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Kes see uus treener olema peaks, et ta Anierist ja Ojamaast väravad välja pigistaks?
    Tsitaat Algselt postitas denisss Vaata postitust
    ei, absoluutselt ongi Eesti jalgpalli seis selline. Polegi midagi teha. Seega ei tasu mittekunagi ühtegi välistreenerit võtta (normaalse palga peale, mitte end "tõestama") ja koosseisus peab katsetama (samu mehi valedele positsioonidele toppides), kuni tuleb 2026, siis oleme järgmiseks tsükliks valmis. ja ühtegi kriitikanoolt ka ei tohi lendu lasta, sest "nii ongi" ja "tegelikult on kõik kontrolli all"
    Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    See välistreenerite palkamine on ju ka üsna kahe otsaga asi. Küllap palgataks jälle mingi suvaskandinaavlane, kes üritaks ümbkaitset mängida, sest tema jaoks oleks see võimalus mõnele tugevamale klubile/koondisele silma jääda ning seda on lihtsaim teha kui on palju nappe kaotusi ning aastas 1-2 head viiki/võitu. Päris tipptreeneri palkamiseks selgelt jalgpalliliidul vahendeid ei ole ning seetõttu tundubki parim variant leida mõni eestlane, kes vähemalt üritaks natuke viisakamat jalgpalli mängida.
    UEFA Pro kvalifikatsiooniga Eesti treenerid, kes poleks päris ulmevalikud (nagu nt naistreenerid, Sarap, Puštov jne oleksid):

Argo Arbeiter
    Igor Prins
    Indrek Zelinski
    Janno Kivisild
    Karel Voolaid
    Marko Kristal
    Marko Lelov
    Marko Pärnpuu
    Meelis Rooba
    Norbert Hurt
    Sergei Terehhov
    Tarmo Rüütli
    Välistreeneritest võib boonuseks juurde panna Rogici ja Frantsevi, kellel on kategooria olemas ja kohaliku jalkaga peaksid ka kursis olema.

Pole just väga glamuurne nimekiri.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ei imesta kui karjääri planeerimise seisukohast on Norbert Hurt 2026 Eesti A-koondise peatreener.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Ei imesta kui karjääri planeerimise seisukohast on Norbert Hurt 2026 Eesti A-koondise peatreener.
    Appi!!!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Eesti puhul tundub välistreener peaaegu ainuvõimalik variant. Kohalikel ex-mängijatel, kes suurema osa karjäärist siinses konnatiigis ringelnud, värsket pilku küll pole. Raske valida on loomulikult, võib totaalse reha otsa astuda, ja kallim on kindlasti ka, aga teisiti nagu ei saa.
    no overall control

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Noortekoondistel on käsil erakorraliselt edukas periood. Podkastid võiksid seda ka kajastada, muidu on minu jaoks piinlik kuulata hala Kure mängijate Floras mängitamisest. See pole isegi pseudoprobleem.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud