320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas koondise nimekiri tuleb esmaspäeval ?

    Kommentaar


      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
      Kas koondise nimekiri tuleb esmaspäeval ?
      vist mitte ?
      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        Kolmapäeval.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Kolmapäeval.
          Ilmselt oleks varem tulnud ja nüüd peab pool koondist(Flora) uute meestega asendama?

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Ilmselt oleks varem tulnud ja nüüd peab pool koondist(Flora) uute meestega asendama?
            Kolmapäev oli juba varasemalt paigas.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Intervjuu peatreeneri Thomas Häberliga.

              !!! "Mul pole poliitilist kohustust võtta igast klubist teatud arv mängijaid, et kõik oleksid õnnelikud. /.../ Platsile ja kogunemisele pääsevad parimad. See oli niimoodi jaanuaris ja on ka nüüd."
              !!! "Kui tabeli tipmised neli-viis klubi omavahel kohtusid, siis millegipärast juhtus alati nii, et Flora võitis. See on oluline ja näitab midagi."
              !!! "Väike riik peab suutma iga enda jaoks kasulikku mängijat kasutada ja ta sidruni kombel tühjaks pigistada."
              !!! "Mul pole võimalik mängijat ühe-kahe treeningpäevaga paremaks teha, aga saame üles leida mängijate omavahelised sidemed, mille tulemusel 1+1=3."
              !!! "Võtame ühe mängu kaupa. Vaadates eelmise aasta tulemusi, on meil MM-valiksarjas punktide võitmiseni minna pikk tee."
              !!! "Kindlasti tuleks Balti turniiri võit meile edasist silmas pidades kasuks. Professionaalses jalgpallis minu silmis sõprusmänge ei ole."

              Eesti jalgpallikoondise peatreener Thomas Häberli ütleb Soccernet.ee-le antud intervjuus, et on kursis jaanuarikuu koondisenimekirjast tekkinud poleemikaga ning sellega rahul, sest pettumus tõestab, et koondis läheb mängijatele korda ning sinna pääsemise nimel pingutatakse.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                Intervjuu peatreeneri Thomas Häberliga.

                !!! "Mul pole poliitilist kohustust võtta igast klubist teatud arv mängijaid, et kõik oleksid õnnelikud. /.../ Platsile ja kogunemisele pääsevad parimad. See oli niimoodi jaanuaris ja on ka nüüd."
                !!! "Kui tabeli tipmised neli-viis klubi omavahel kohtusid, siis millegipärast juhtus alati nii, et Flora võitis. See on oluline ja näitab midagi."
                !!! "Väike riik peab suutma iga enda jaoks kasulikku mängijat kasutada ja ta sidruni kombel tühjaks pigistada."
                !!! "Mul pole võimalik mängijat ühe-kahe treeningpäevaga paremaks teha, aga saame üles leida mängijate omavahelised sidemed, mille tulemusel 1+1=3."
                !!! "Võtame ühe mängu kaupa. Vaadates eelmise aasta tulemusi, on meil MM-valiksarjas punktide võitmiseni minna pikk tee."
                !!! "Kindlasti tuleks Balti turniiri võit meile edasist silmas pidades kasuks. Professionaalses jalgpallis minu silmis sõprusmänge ei ole."

                https://soccernet.ee/artikkel/interv...det-voi-florat
                Häbi: "Aga minu jaoks pole vahet, kas jalgpallur mängib Levadias, Paides, Nõmme Kaljus või Floras. Mina valin mängijaid selle järgi, kas nende abil on võimalik saavutada võite."

                Häbi: "Vaatasin ka Eesti-siseseid tippmänge. Kui tabeli tipmised neli-viis klubi omavahel kohtusid, siis millegipärast juhtus alati nii, et Flora võitis. See on oluline ja näitab midagi."

                "Seuke puder, et siga ka ei söö..."

                Ühel hetkel räägib kuidas valib mängijaid mitte klubi järgi, järgmisel hetkel toob peamiseks põhjuseks klubi edu.
                Esimese lausepaariga olen vägagi nõus. Kahjuks omaenda tegude kirjelduses lähtub vastupidisest.
                Oleks siis öelnud "Mina valin mängijaid selle järgi, kas nad klubiga võidutsevad." -Sellisel juhul ma enam lausepaariga nr1 ei nõustuks, oleks vähemalt ta omaenda mõtteloogika paigas.

                Klubi edu põhjusena tuua on vale minuarust, sest klubi edu sõltub paljuski sellest kui hästi suudetakse hooaega planeerida, kui pikk on pink jne...
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  "Vahepealse kahe kuu jooksul olen jälginud peetud kohtumisi ja kutse saavad ka mõned mängijad, keda jaanuaris valikus polnud."

                  elame näeme
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    "Vahepealse kahe kuu jooksul olen jälginud peetud kohtumisi ja kutse saavad ka mõned mängijad, keda jaanuaris valikus polnud."

                    elame näeme
                    Ütleme nii, et mul on ükskõik kes koondises on, peaasi, et koondis hakkaks võitma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                      Klubi edu põhjusena tuua on vale minuarust, sest klubi edu sõltub paljuski sellest kui hästi suudetakse hooaega planeerida, kui pikk on pink jne...
                      Õige. Võidukas klubis on alati kõige kehvemad mängijad, see on reegel.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                        Ütleme nii, et mul on ükskõik kes koondises on, peaasi, et koondis hakkaks võitma.
                        +1, täpselt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Õige. Võidukas klubis on alati kõige kehvemad mängijad, see on reegel.
                          Alatihti mõtlen kuidas küll need argumenteerimised siin nii inetuks kisuvad. Siin on õpikunäide sellest kuidas lugemisoskuste puudumine võib midagi sellist algatada.
                          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                            Alatihti mõtlen kuidas küll need argumenteerimised siin nii inetuks kisuvad. Siin on õpikunäide sellest kuidas lugemisoskuste puudumine võib midagi sellist algatada.
                            Loe kuidas tahad, ikka oli see ääretult jabur väide. Kui edu sõltub pingi pikkusest (mitte mängijate kvaliteedist), siis võiks ju koondisesse kutsuda kogu Premium liiga täies koosseisus ca 250 mängijat. Tase tõuseks mühinal.

                            Kommentaar


                              Venemaa jalgpalliliit koostöös jalgpalliliigaga planeeris viimast vooru enne märtsikuiset koondisepausi sedasi, et see peetakse nädala sees, et kohaliku liiga jalgpallurid saaksid varem koondisepausile koguneda (tasub meeles pidada, et Venemaal on ka noortekoondisel tähtsaid mänge).

                              Kuna meil on:
                              1. Paljud mängijad koondises Eesti liigast
                              2. Olukord nii nagu on koroona ja pealtvaatajate piiranguga

                              Kas me poleks saanud ka planeerida viimased mängud kolmapäevaks-neljapäevaks, et uus treeneristaap saaks (vähemasti Eesti liiga) mängijatega paar päeva kauem koos veeta?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                125 A-maavõistlust, 25 väravat ja kümnete tuhandete kaupa rõõmust joovastatud Eesti jalgpallisõpru. Kõik see on 36-aastasel Konstantin Vassiljevil juba praegu saavutatud, aga vanameister ei ole lõpetanud, vaid alustab oma 16. koondiseaastat ja 8. valiksarja. On, mida meenutada. Seda ka teeme!

                                2009 2:0 võidust Belgia üle. "Võit Belgia üle oli meeskonnale psühholoogiliselt väga tähtis! Vahepeal ju ikka tuleb pähe mõte, et jalgpalli nagu mängida oskad ja midagi sees on, aga tulemused ei kipu seda kõike peegeldama. Sellised võidud annavad juurde kindlust ja usku. See oli üks murdehetki enne järgmist valiktsüklit."

                                2010-2011 EM-valiksarjast. "See valiksari on üks osa mu elust ja karjäärist. Sellest paremat tulemust pole õnnestunud saavutada. Kõik, mis meiega aasta või pooleteise jooksul juhtus, oli fantastiline. Nii see, mis toimus koondise sees ja mängijate vahel, kui ka Eesti jalgpallielus üldiselt."

                                Rüütli asendamisest Pehrssoniga. ""Ei saa öelda, et see valiksari läks ainult treenerivahetuse nahka, aga variant jõuda EM-ile olnuks suurem, kui Tarmo oleks peatreenerina jätkanud. Mõned noored hakkasid peale tulema ja see oli okei, aga teatud kogenud mängijatest loobuti väga ootamatult ja väga kiiresti. Silmas oleks tulnud pidada ka erinevaid motivatsioonifaktoreid – mitme kogenud mehe jaoks oli see viimane võimalus koondisega midagi saavutada. Need faktorid on väga tähtsad ja Tarmol olnuks neid hõlpsam hinnata kui Magnusel. Tähtsatel hetkedel jäi meil midagi puudu."

                                Miks Reim suutis Pehrssoni lahkumise järel võistkonna äratada? "On väga tähtis, et Eesti koondise treenerite jaoks poleks see ainult lepinguline töö, vaid et nad elaksid kaasa ja koondise käekäik läheks neile hinge. Vahepeal, kui võtame välistreeneri Hollandist, Rootsist või Taanist, siis nad tulevad riikidest, kus jalgpalli tase on kõrgem. Ja nad vaatavad olukorda juba algusest peale kaitsva pilguga. Eesti treenerid pole rumalad ja saavad aru, et kaitsta on vaja."

                                2019 EM-valiksarjast. "Kohtumised Valgevenega polnud meie poolt halvad, aga treenerid ei saa üksnes rääkida, et mängime hästi ja areneme, vaid vaja on ka tulemust. Saan sellest mängijana aru. Keegi ei mäleta seda, et mängiti hästi, vaid ikka seda, et protokollis on kirjas 0 punkti ja 0 väravat."

                                125 A-maavõistlust, 25 väravat ja kümnete tuhandete kaupa rõõmust joovastatud Eesti jalgpallisõpru. Kõik see on 36-aastasel Konstantin Vassiljevil juba praegu saavutatud, aga vanameister ei ole lõpetanud, vaid alustab oma 16. koondiseaastat ja 8. valiksarja. On, mida meenutada. Seda ka teeme!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X