320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas andre26 Vaata postitust
    Mida te ulute. Mind on koguaeg häirinud eelnevate treenerite tagasihoidlikud eesmärgid, a la Giblartar on tegelt tasemel sats ja punktki oleks hea. Palju tahad vähe saad, vähe tahad uldse ei saa. Tulebki tahta maksimumi ja uskuda endasse, siis ka midagi tuleb. Psüholoogiline värk noh.
    Absoluutselt. See pidev eestlaslik hala on jube.

    Kommentaar


      Algselt postitas andre26 Vaata postitust
      Mida te ulute. Mind on koguaeg häirinud eelnevate treenerite tagasihoidlikud eesmärgid, a la Giblartar on tegelt tasemel sats ja punktki oleks hea. Palju tahad vähe saad, vähe tahad uldse ei saa. Tulebki tahta maksimumi ja uskuda endasse, siis ka midagi tuleb. Psüholoogiline värk noh.
      Nojah, kui ei saa aru, et erinevatele osapooltele oleks erinevad ootused siis ei saa. Lugema õpetada kedagi foorumi teel ei oska.

      Treener peab igas mängus ja iga vastase vastu sihtima võitu. Samuti uskuma endasse ja meestesse.
      Aga kui meedia kaotab igasuguse elementaarseimagi seose reaalsusega. Üks kirjutab artikli võimalustest kus mainib muuhulgas seda, et peaks võitma järjest Walesi kodus ja siis Tšehhit + Belgiat võõrsil. Teine räägib pärast kolmeaastast võidupõuda järsku võiduSEERIAST.

      Siis see on naljakas. Thats it.
      No nüüd see lteema läbi ka. Lihtsalt rõhutasin, et see polnud kunagi kommentaar treeneri või mängijate eneseusu/eesmärgi kohta.

      Kommentaar


        Uuriksin, kuidas teil on kogemused uue topsitagastus süsteemiga A. Le Coq’il ja mis üldse arvate sellest lahendusest? Minule isiklikult eriti head muljet see süsteem pole jätnud, nii Valgevene kui ka eilsel Walesi mängu olid osad masinad katki, mistôttu tekkisid osadesse automaatidesse mõttetud järjekorrad. Okei, see selleks, lõpuks sai ikka topsid tagastatud, aga õhku jäi veel üks suurem probleem. Nimelt, pole mina ja mu sõbrad siiamaani saanud tagasi raha nende kuramuste topside eest. Külastasime mõlemat selle koondiseakna mängu ja hetkel pole veel topside eest pennigi tagasi saanud. Kahe mängu peale tuleb kogu satsi peale üpris korralik summa ikkagi, mis saamata on jäänud. Kas kellelgi veel sama probleem, või olete teie ikkagi raha tagasi saanud ja oleme meie ainukesed napakad, kellele pole midagi kontole tulnud?

        Kommentaar


          Valgevene mängu taararaha on minul laekunud
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Algselt postitas Tammetõru Vaata postitust
            Uuriksin, kuidas teil on kogemused uue topsitagastus süsteemiga A. Le Coq’il ja mis üldse arvate sellest lahendusest? Minule isiklikult eriti head muljet see süsteem pole jätnud, nii Valgevene kui ka eilsel Walesi mängu olid osad masinad katki, mistôttu tekkisid osadesse automaatidesse mõttetud järjekorrad. Okei, see selleks, lõpuks sai ikka topsid tagastatud, aga õhku jäi veel üks suurem probleem. Nimelt, pole mina ja mu sõbrad siiamaani saanud tagasi raha nende kuramuste topside eest. Külastasime mõlemat selle koondiseakna mängu ja hetkel pole veel topside eest pennigi tagasi saanud. Kahe mängu peale tuleb kogu satsi peale üpris korralik summa ikkagi, mis saamata on jäänud. Kas kellelgi veel sama probleem, või olete teie ikkagi raha tagasi saanud ja oleme meie ainukesed napakad, kellele pole midagi kontole tulnud?
            Ma ei näinud neid topse kuskil. Keegi sellest süsteemist ka staadionil ei rääkinud.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tammetõru Vaata postitust
              Uuriksin, kuidas teil on kogemused uue topsitagastus süsteemiga A. Le Coq’il ja mis üldse arvate sellest lahendusest? Minule isiklikult eriti head muljet see süsteem pole jätnud, nii Valgevene kui ka eilsel Walesi mängu olid osad masinad katki, mistôttu tekkisid osadesse automaatidesse mõttetud järjekorrad. Okei, see selleks, lõpuks sai ikka topsid tagastatud, aga õhku jäi veel üks suurem probleem. Nimelt, pole mina ja mu sõbrad siiamaani saanud tagasi raha nende kuramuste topside eest. Külastasime mõlemat selle koondiseakna mängu ja hetkel pole veel topside eest pennigi tagasi saanud. Kahe mängu peale tuleb kogu satsi peale üpris korralik summa ikkagi, mis saamata on jäänud. Kas kellelgi veel sama probleem, või olete teie ikkagi raha tagasi saanud ja oleme meie ainukesed napakad, kellele pole midagi kontole tulnud?

              Ka minul tuli eile enne õhtust mängu summa üle. Iseenesest mulle see mõte meeldib, aga mulle ei meeldi see, et seda pole enne katsetatud nt Premium Liiga mängudel, kus on kordades vähem rahvast ja sealt tagasisidet koguda.
              Lisaks ei saanud ma aru sellest "taara" summast. Maksa limpsile 2€ juurde, aga tagasi saad 1.5€?!? Koha peal neiu ütles, et 0.5€ läheb pesemise jaoks. Eks väljendas end valesti ja kuskilt peab teenima ka ning Ampsul ka hea lihtne, kui ise topse ei pea ostma.

              Kui minna kasutajasõbralikumaks, siis võiks lasta ka oma taaskasutatava topsiga Arenale sisse. Või kasutage sama süsteemi ja ühtset topsi, mida kasutati Tartu baarides, et isegi kui läksid topsiga pubist minema, siis said järgmises kohas selle eest taararaha tagasi.

              Kommentaar


                Olin üks mitmest, kes sellelt topsitagastusmasinalt errori sai. Masin soovitas helistada mingil mobiilinumbril, mida kuvati umbes viis sekundit ja mis siis unustuse jõele kadus.

                Aga tudengist sõber korjas teel oma istekohalt automaadini toolide alt paar topsi juurde ja teenis oma õlleraha sedasi tagasi. Tema jaoks oli win-win​.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Siis see on naljakas. Thats it.
                  Näe, Rainis. loe seda

                  PS! Võid vabalt tunnistada, et eksisid. Ei ole häbiasi.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Näe, Rainis. loe seda

                    PS! Võid vabalt tunnistada, et eksisid. Ei ole häbiasi.
                    Väga okei artikkel. Kuna mul ülilühike attention span, siis jätsin poole pealt pooleli ja jätkan hiljem, sest liiga palju tuli selliseid kohti, kus pidi 2 min kaasa mõtlema ja omi mõtteid kaasama.

                    Meenus kohe Kruusa ja Kingi diskussioon, kus Kruus läks isegi täitsa närvi kui seal üritati veidi nagu ratsionaalselt rainise moel Kingi poolt argumenteerida vastu. Ei arva, et see vastupidine vaatenurk antud kontekstis oleks nüüd argumendi mõttes ülivale, aga samas ei näe, et sellel oleks mingitki positiivset mõju pikas perspektiivis. Ma suhtkoht palju lahminud Eesti jalka ja eelkõige selle vaadatavuse teemal, aga see, kuidas ka endal just see Häberli tulek... kuidagi mingid tähed on nagu õigesti paigas.

                    Ma ei ole vist elusees seda balti cupi vaadanud. Aga siis tuli treener, kes sellise dafak, sellised satsid w, lumme kusta ju, vaibiga ning vaatasidki mängu, sest olid pumped. Sama nagu praegu. Iga ratsionaalne vend saab aru, et see ongi 1/100le võimalus, aga ei ole ka nii utoopiline walesele ploome panna ja edasi unistada. See kunagin valiktsükkel minu mälu järgi ei jäänud ka nüüd ülipalju maha, kus saime ühel hetkel fääridelt kotte ja siis panime slovvidele ja NIRile, eksole. Mis meeskond võib unistada pääsust tiitlikatele (olles just saanud fääridelt ploome) kui sa pead võitma kindlasti viimased kaks ja sellisel juhul suurim konkurent serbia ei tohi saada üle 1 punkti kodus itaalia ja võõrsil juba edasipääsulootused kaotanud slovvide vastu.

                    Kommentaar


                      Õigekirja järgi saab edaspidi tarbitud Westonsite arvu teada

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                        Õigekirja järgi saab edaspidi tarbitud Westonsite arvu teada
                        Mitu praegu?

                        Kommentaar


                          Postitus kl 21:31, reede õhtu, no nii kl 18 paiku alustatud äkki : siis pakuks 5 vähemalt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                            Postitus kl 21:31, reede õhtu, no nii kl 18 paiku alustatud äkki : siis pakuks 5 vähemalt
                            ilus ümmargune number ja kusjuures kõik numbrid klapivad. hästi mängid seda mängu!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Näe, Rainis. loe seda

                              PS! Võid vabalt tunnistada, et eksisid. Ei ole häbiasi.
                              Samas Andorra, Läti, Fääride või San Marino SN minnes lugeda, kuidas nad peale esimest võitu 3 aasta jooksul hakkavad MMile sõitma, oleks ikka parajalt naljakas värk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                                Samas Andorra, Läti, Fääride või San Marino SN minnes lugeda, kuidas nad peale esimest võitu 3 aasta jooksul hakkavad MMile sõitma, oleks ikka parajalt naljakas värk.
                                Õnneks ei saanud midagi sellist ka seekord Soccernetist lugeda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X