320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei tea miks on üllatav kui mängijate tugevuste järgi valitakse koosseis mitte ei ürita Reim enda märga unistust väljakul korraldada, mitte kasutada enda parimaid mängijaid ja siis mängijaid pärast mängu süüdistada avalikult.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Kui sa praegu naeratada proovid, kas siis tõusevad mõlemad suupooled?

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Tšehhi vastu. Ja praeguse kolme keskkaitsja puhul ääre tõustes liigutakse ka tihtipeale üle, mis tekitab nö neljase liini põhimõtte ründefaasis. Ses suhtes, et algkoosseisus ongi tal suhteliselt alati neli kaitsjat ja neli poolkaitsjat.
        Neid COVIDi mänge ma Häberli omadeks ei loeks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          2 Ründajaga mängimine on toonud suurima positiivse muutuse. See eilne ja eelmise mängu vahetus 532 pealt tagasi 541 peale oli suht selge näide sellest et seda ei tasuks teha - kohe peale vahetust olime maoli oma kastis ja Hein tassis meid.
          Lisaks paistab mulle et Anier on 532 formatsiooni ründeliinis võtmemängija. Ta oskab teist ründajat otsida mida ei saa sappineni kohta kahjuks öelda - viimasel puudub kas kogemus või teadmine kuidas seda teha. Sappineni puhul on klassika et kui saab kuskil vastase väljaku poolel söödu kasti lähistel siis kasti ta väga söötu ei mängi vaid söödab tagasi ja liigub kasti et seal otsustava söödu vastuvõtja olla.
          2 ründajaga oleme küll ründavamad kuid kaitses oleme jällegi haavatavamad. Olen tihti kuulnud arvamusi, et "oi kuidas meile meeldib ründavam mäng" kuid kaitsest sealjuures ei räägita sõnagi. Mullegi meeldiks ründavamat jalgpalli vaadata, aga kui sellega kaasneb kaitse haavatavus siis pigem valiksin ma kaitsva jalgpalli.

          Kommentaar


            Algselt postitas NuFc Vaata postitust
            2 ründajaga oleme küll ründavamad kuid kaitses oleme jällegi haavatavamad. Olen tihti kuulnud arvamusi, et "oi kuidas meile meeldib ründavam mäng" kuid kaitsest sealjuures ei räägita sõnagi. Mullegi meeldiks ründavamat jalgpalli vaadata, aga kui sellega kaasneb kaitse haavatavus siis pigem valiksin ma kaitsva jalgpalli.
            Meil on hetkel 4 tasemel ründajat, me peame vähemalt 2 ründajaga iga mäng peale minema, et seda potentsiaali ära kasutada.

            Kommentaar


              Algselt postitas NuFc Vaata postitust
              2 ründajaga oleme küll ründavamad kuid kaitses oleme jällegi haavatavamad. Olen tihti kuulnud arvamusi, et "oi kuidas meile meeldib ründavam mäng" kuid kaitsest sealjuures ei räägita sõnagi. Mullegi meeldiks ründavamat jalgpalli vaadata, aga kui sellega kaasneb kaitse haavatavus siis pigem valiksin ma kaitsva jalgpalli.
              Ma usun, et see 2 ründajaga mängimine võtab lihtsalt natukene aega veel, et kogu mäng paika loksuks. Miinuskoht on see, et Sappinen, Anier, Kirss jne on ikkagi klubides koguaeg üksi ees ja eks ta natukene keeruline on koondises kahekesi mängida + keskpoolkaitses ja on vähem mehi liinis kui muidu on olnud. Samas me peame ma tugevustele rõhuma, mis antud momendil on ja küll natukene võtab veel aega ja sulandumist, aga küll saadakse kaitses ka asjad paika.

              Kommentaar


                Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                2 ründajaga oleme küll ründavamad kuid kaitses oleme jällegi haavatavamad. Olen tihti kuulnud arvamusi, et "oi kuidas meile meeldib ründavam mäng" kuid kaitsest sealjuures ei räägita sõnagi. Mullegi meeldiks ründavamat jalgpalli vaadata, aga kui sellega kaasneb kaitse haavatavus siis pigem valiksin ma kaitsva jalgpalli.
                8 kaitsjaga saime belgialt 8:0

                ma ei tea, ma vist mingid mängud maha maganud kus me nii kaitses auke tegime või misasja? Häberlil alles esimesed mängud ja juba walesi vastu 0:0.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Meil on hetkel 4 tasemel ründajat, me peame vähemalt 2 ründajaga iga mäng peale minema, et seda potentsiaali ära kasutada.
                  No nagu ka valikmängude vahetused näitasid, siis siiski 3.

                  Kommentaar


                    Mõned nopped intervjuust Eesti rahvusmeeskonna peatreeneri Thomas Häberliga.

                    ��"Üks raskemini saavutatavaid asju jalgpallis on olukord, kus kõik võistkonna liikmed kompavad korraga oma võimete piiri, aga arvan, et Cardiffis Walesi vastu me seda suutsime. See veendumus valmistab rahulolu. Loodetavasti õnnestuvad asjad oktoobris veidi paremini."

                    ��"Kui minnagi platsile eesmärgiga mitte suurelt kaotada, võib tulemus olla ju veidi viisakam, aga eesmärk ise mannetu ja arengut pärssiv, võib-olla isegi seda välistav. Tahame ju kogu aeg meeskonnana areneda."

                    ��"Kui millalgi juhtub, et Kostja ei saa mingil põhjusel kaasa teha või keegi teine võtmemängija puudub, siis tuleb tolles olukorras parim lahendus välja nuputada. Kas meil on võtta asendaja või tuleks muuta asetust? Aga neid küsimusi esitame siis, kui too olukord tekib. Praegu, nagu iga teinegi koondis, valime meeskonda parimad võimalikud mängijad. Usun, et Kostja kuulub nende parimate sekka veel pikka aega."

                    ��"Varasema karjääri jooksul pole mu meeskonnad mitte kunagi varem 3-5-2 asetust kasutanud. See on rätsepatöö Eesti koondise jaoks, sest just nii on minu meelest meie võimalused edu ja tulemuse saavutamiseks kõige paremad."

                    ��"Minu andmetel tulevad ka enamik väga noortena välisklubide juurde siirdunud Eesti mängijaid tagasi. /…/ Sel puhul on targem jääda Eestisse, murda siin esindusvõistkonda, mängida 10-20 kohtumist kõrgliigas ja siis vaadata, kas ja kuhu minna. See on minu kindel arvamus. Eesti mängijate kvaliteet on täiesti korralik, aga välismaale siirdumine peab aset leidma õigel hetkel."

                    ��"Minu jaoks pole vahet, kes meistritiitli võidab. Küll aga tahan, et koduse konkurentsi toel oleks koondis järgmisteks valiksarjadeks paremini valmis. Konkurents on väga tähtis ja selle eest olen Levadiale tänulik. See on Eesti jalgpallile kasulik."

                    Eesti jalgpallikoondise septembrit tuleb lugeda kordaläinuks, sest MM-valikmängudes maailma edetabeli liidri Belgia ja 19. kohal asuva Walesiga ei jäädud nullile, vaid teeniti üks viik. Kaks päeva pärast Cardiffis tehtud 0:0 viiki Soccernet.ee-ga vesteldes rõhutas peatreener Thomas Häberli, et hea tulemuse aluseks on koondises valitsev suur usaldus.

                    Kommentaar


                      Kui Klavan on terve ja mängib ( ja praegu ta seda on ) , siis kas ta on oktoobris koondises ja põhis ja kaitseliin Tamm- Kuusk- Klavan ja Mets Kreida asemel keskel ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                        Kui Klavan on terve ja mängib ( ja praegu ta seda on ) , siis kas ta on oktoobris koondises ja põhis ja kaitseliin Tamm- Kuusk- Klavan ja Mets Kreida asemel keskel ?
                        Ausalt ei teagi, eks näeb kes ja kui palju kuskil mängib selleks ajaks.

                        Luksus, et meil selline valik + Paskotši.

                        Kommentaar


                          Kus Sappinen on???


                          Tervislikel põhjustel jäävad koondisest eemale Ragnar Klavan ja Rauno Sappinen. „Koondiseakna vahelisel ajal olen kõigi mängijatega suhtluses, nii ka Ragnar Klavaniga. Kahjuks ei ole ta veel pärast viirust täielikult taastunud, et rahvusvahelises kohtumistes mängida,” rääkis Häberli. Sappinen ravib õlavigastust, mille ta sai viimases Premium liiga mängus Viljandi Tuleviku vastu.

                          haha, mida udu Klavani teemal
                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            Trükiviga või päriselt Sappineni pole ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                              Trükiviga või päriselt Sappineni pole ?
                              Loe artiklit, Sappinen sai vigastada Viljandi Tulevikuga mängus.

                              Kommentaar


                                Homme Partizani vastu paar tükki koksab ära ja saab teenitud puhkusele

                                Kommentaar

                                Working...
                                X