320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See soomlane, kes lätit juhendas vahepeal?

    Kommentaar


      Muuseas kui võrrelda Reimi aegses koondises üle 1000 min mänguaega saanud mängijate väljakul oldud ajal löödud ja sisselastud väravaid, siis paistab silma, et mõlemas on negatiivses mõttes esirinnas "tema pühadus" Konstantin Vassiljev

      Mitme minuti tagant on mängija väljakul oldud ajal Eesti koondis skoorinud

      62 min - Siim Luts - 1235 min
      72 min - Ragnar Klavan - 1080 min
      73 min - Karol Mets - 2250 min
      75 min - Mattias Käit - 1494 min
      75 - Taijo Teniste - 1886 min
      77 - Artur Pikk - 1236 min
      78 - Nikita Baranov - 1792 min
      81 - Henri Anier - 1778 min
      …………………………………………………………………..
      83 - Martin Reim - 3240 min
      ………………………………………………………...
      89 - Joonas Tamm - 1595 min
      93 - Madis Vihmann - 1665 min
      95 - Mihkel Aksalu GK - 1617 min
      102 - Sergei Zenjov - 1626 min
      104 - Artjom Dmitrijev - 1454 min
      110 - Konstantin Vassiljev - 1539 min

      Mitme minuti tagant on mängija väljakul oldud ajal Eesti koondis lasknud endale lüüa.

      44 - Artur Pikk 1236 min
      48 - Konstantin Vassiljev 1539 min
      51 - Taijo Teniste 1886 min
      56 - Karol Mets 2250 min
      59 - Siim Luts 1235 min
      61 - Henri Anier 1778 min
      62 - Mihkel Aksalu GK 1617 min
      64 - Ragnar Klavan 1080 min
      64 - Joonas Tamm 1595 min
      ……………………………………………………….
      68 - Martin Reim 3240 min
      ………………………………………………………..
      69 - Artjom Dmitrijev 1454 min
      72 - Madis Vihmann 1665 min
      74 - Sergei Zenjov 1626 min
      78 - Nikita Baranov 1792 min
      88 - Mattias Käit 1494 min

      Kommentaar


        Ma tahaks uskuda, et see on treenerite poolne otsus ja respekt ning aitäh selle eest. Kindlasti hea otsus pikas plaanis

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Üks asi, mis mind jubedalt häirib on see kui keegi ütleb, et jutt on loll, aga sealjuures ei seleta, mis talle selle jutu juures nii loll tundus.
          Okei. Esiteks Islandist. Need kes 30-35 Islandit turniirile viivad on hetkel mingi 10-15 aastased poisid. Me ei peagi neind praegu nägema ja kuulma. Olen nõus kihlveo vastuvõtma. Aga miks ma vastata ei viitsinud oli see lause, et islandaste edu taga on pigem õnn kui tõsine töö. Palju õnne. Kahju, et meil sellist "õnne" pole. Me 4x suurem riik. Äkki viskab õnne veel enam peale ja kui Island pani fortuuna toel 1/8 finaali, siis meil äkki naeratab õnn nii, et purjetame finaali välja, seejuures tööd ei olegi vaja teha. Ei, Island ei koolitanud noortetreenereid metsikult, arendanud infrat jne jne. Puhta õnne ja vähe parema generatsiooni pealt tuli. Kusjuures parem gene kukkus kuskilt kogemata juhuslikult välja. 😮

          Järgmine "huvitav" lõik. Mingid küprose klubid kes vahepeal turniiridel mängivad. Kus Küprose oma poisse põhimõtteliselt pole. Ja me peaksime sinna poole püüdlema ? Ei, aitäh. See oli teine üpris rumal punkt.

          Sinu jutt koondisest, tulemustest ja midagi saavutamisest. Ning "kogemata" tulevatest headest mängijatest. On kah tore seisukoht. Loodan, et sinu mõttemaailmaga inimesed on Eesti Jalgpallist võimalikult kaugel. Muidu meie unistuseks jääbki Balti turniiri võit.


          Kui sulle tuleb üllatuseks, siis EJL suunab raha ka klubide ja Premium liiga arengusse. Aga sinu lause persse koondis ja parem mõni klubi EL turniirile. On ka nii huvitav lähenemine, et ma ei osanudki midagi vastata. Peale selle, et kogu su tekst oli paras pullikaka ja üleüldiselt sul teistes teemades tuleb vähe andekamaid avaldusi.

          Kommentaar


            Kasper esitas eilsel pressikal mu meelest kõige tähtsama küsimuse üldse. Kas vutiliit plaanib spordipsühholoogi palgata? Kui Aivar juba eos paneb selle plaani juba prügikasti, siis nagu mida kuradit? Ikka eriti allahinnatakse selle ameti tähtsust. Ideaalis vajab iga U koondis kuni A koondiseni välja spordipsühholoogi.

            Kommentaar


              Minu meelest "Pikk ette ja ise järele" jõudis hea punktini. Mängijate seas ei ole neid "isiksusi". Nii imelik, meil on ju nii palju häid inimesi kasvamas kogu aeg...
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Kasper esitas eilsel pressikal mu meelest kõige tähtsama küsimuse üldse. Kas vutiliit plaanib spordipsühholoogi palgata? Kui Aivar juba eos paneb selle plaani juba prügikasti, siis nagu mida kuradit? Ikka eriti allahinnatakse selle ameti tähtsust. Ideaalis vajab iga U koondis kuni A koondiseni välja spordipsühholoogi.
                Spordis täidab siiski treener suuresti seda rolli minu meelest. Lisaks mulle jääb mulje, et treeneribrigaadil oli vaat, et rohkem seda psühholoogi vaja. Nagu välja käidi, on vaja lihtsalt õigete omadustega treenerit. Kes oskab meestega ümberkäija. Kellele piitsa, kellele präänikut. Igaüks on meist erinev. Mõne mängija peale ongi vaja karjuda ja sõimelda. Teisega jälle rahulikult rääkides saab maksimumi välja.
                Vajaka jääb meil minuarust siiski mängule häälestamisel ja poolaja juttudel. Seal ei suudeta mehi piisavalt motiveerida. Ja psühholoog ei tule sul 15 min ennem mängu või vaheajal meeskonda üleskütma. Sellega peab treener hakkama saama.
                Et see nüüd eilsepäeva põletaivam küsimus kindlasti polnud. Või olen ma valesti arusaanud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Kasper esitas eilsel pressikal mu meelest kõige tähtsama küsimuse üldse. Kas vutiliit plaanib spordipsühholoogi palgata? Kui Aivar juba eos paneb selle plaani juba prügikasti, siis nagu mida kuradit? Ikka eriti allahinnatakse selle ameti tähtsust. Ideaalis vajab iga U koondis kuni A koondiseni välja spordipsühholoogi.
                  Seejuures jalkaliidus on selline inimene olemas ja usun, et ta jagab ka hea meelega nõu. Ja kui uus peatreener avaldab soovi sellise ametimehe järele, siis küll ka selline võetakse. Samas ilmaselt (minu tõlgendus) eeldatakse, et A koondises on väljakujunenud isiksused ja koos viibitakse ikkagi vähe, et seepärast ehk otsest vajadust pole.

                  Võib olla vajadus on, ma ei tea seda, ent kindlasti on see sageli alahinnatud pool tippspordis. Samas Poom oma raamatus rääkis, kuidas ta kogu aeg abi sai, Levandi sai pidevalt tuge kunagi jne. Et see mingi uus teema nüüd ka pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Muuseas kui võrrelda Reimi aegses koondises üle 1000 min mänguaega saanud mängijate väljakul oldud ajal löödud ja sisselastud väravaid, siis paistab silma, et mõlemas on negatiivses mõttes esirinnas "tema pühadus" Konstantin Vassiljev.
                    Kas seda statsi saaks ka ainult valikmängude kohta? Muidu on selline "Reimil on tegelikult supervõiduprotsent" tasemel statistika mekk juures.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Okei. Esiteks Islandist. Need kes 30-35 Islandit turniirile viivad on hetkel mingi 10-15 aastased poisid. Me ei peagi neind praegu nägema ja kuulma. Olen nõus kihlveo vastuvõtma. Aga miks ma vastata ei viitsinud oli see lause, et islandaste edu taga on pigem õnn kui tõsine töö. Palju õnne. Kahju, et meil sellist "õnne" pole. Me 4x suurem riik. Äkki viskab õnne veel enam peale ja kui Island pani fortuuna toel 1/8 finaali, siis meil äkki naeratab õnn nii, et purjetame finaali välja, seejuures tööd ei olegi vaja teha. Ei, Island ei koolitanud noortetreenereid metsikult, arendanud infrat jne jne. Puhta õnne ja vähe parema generatsiooni pealt tuli. Kusjuures parem gene kukkus kuskilt kogemata juhuslikult välja. ��

                      Järgmine "huvitav" lõik. Mingid küprose klubid kes vahepeal turniiridel mängivad. Kus Küprose oma poisse põhimõtteliselt pole. Ja me peaksime sinna poole püüdlema ? Ei, aitäh. See oli teine üpris rumal punkt.

                      Sinu jutt koondisest, tulemustest ja midagi saavutamisest. Ning "kogemata" tulevatest headest mängijatest. On kah tore seisukoht. Loodan, et sinu mõttemaailmaga inimesed on Eesti Jalgpallist võimalikult kaugel. Muidu meie unistuseks jääbki Balti turniiri võit.


                      Kui sulle tuleb üllatuseks, siis EJL suunab raha ka klubide ja Premium liiga arengusse. Aga sinu lause persse koondis ja parem mõni klubi EL turniirile. On ka nii huvitav lähenemine, et ma ei osanudki midagi vastata. Peale selle, et kogu su tekst oli paras pullikaka ja üleüldiselt sul teistes teemades tuleb vähe andekamaid avaldusi.
                      Jah, Island arendas infrat ja kindlasti mängis ka see mingil määral rolli, ilma infrata võib-olla osa sellest "kuldsest generatsioonist" ei oleks üldse jalgpalli juurde jõudnud jne. Samas ma kipun arvama, et neil on tõesti väga hea õnnefaktor kõigele kaasa aidanud ja stabiilselt nad selliseid tulemusi pakkuma ei suuda jääda.

                      Võõrmängijate kohta on meil ju Eestist ka hea näide olemas, korvpall ja Kalev/Cramo. Kas sa arvad, et ilma võõrmängijateta klubi suudaks pidevalt nii palju inimesi saali meelitada? Ausalt, Eesti Preemium Liigat on hetkel lihtsalt kurb vaadata, sest tase puudub enamikel mängijatel täielikult. Sisuliselt kui sa mingi konkreetse klubi fänn ei ole, siis seda nühkimist on ikka ülimalt nüri vaadata isegi telekast, rääkimata sellest, et tahaks staadionile minna ja selle eest raha maksta.

                      Lisaks, kui klubidesse investeeritaks ja meil paar reaalselt tasemel klubi tekiks, kes ei saaks Euroopas esimeses ringis mingilt Gibraltari meistrilt tala vms, siis eks need klubid ju panustaks ka omalt poolt infrasse, ma ei näe põhjust, miks koondis neid kasutada ei saaks.

                      Üldiselt ma olen enda meelest lihtsalt realistlik, koondise kuskile finaalturniirile pääsemine on üsna ebatõenäoline kui FIFA/UEFA jälle neid turniire suuremaks ei tee. Samas mõne klubiga ELi põhiturniirile pääsemine tundub 10 aasta perspektiivis täiesti saavutatav eesmärk. Mul ei ole vahet, kas elan Eestile kaasa koondise või klubitasandil. Ja Eestis vist selliseid ultrasid ka pole, kellele "rivaalklubi" edu vastukarva oleks?

                      Aaa, ja lõpetuseks nt. Eesti Preemium Liiga vs Küprose Meistriliiga vaatajanumbrid selle oma poisid vs võõrad mehed argumendi peale:


                      Kommentaar


                        Ma ei tea, see pressikas oleks võinud ära jääda. Poisid naeravad, teevad komöödiat. Elu on lill.

                        Kommentaar


                          Postimehe tõlgendus Poomi öeldule, kus ta konkreetselt Pulleritsu ette võttis.
                          "Noored ei tohiks võtta südamesse ajakirjanike artikleid, kõik on võimalik."
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Kas seda statsi saaks ka ainult valikmängude kohta? Muidu on selline "Reimil on tegelikult supervõiduprotsent" tasemel statistika mekk juures.
                            Mitme minuti tagant on Reimi perioodil mängija väljakul oldud ajal (vähemalt 496 min.) Eesti koondis valikmängus skoorinud

                            45 - Siim Luts 496
                            60 - Ragnar Klavan 720
                            62 - Mihkel Aksalu 810
                            66 - Taijo Teniste 924
                            67 - Henri Anier 534
                            68 - Mattias Käit 819
                            70 - Artur Pikk 630
                            71 - Karol Mets 990
                            ……………………………………………………….
                            77 - Martin Reim 1080
                            ……………………………………………………...
                            107 - Konstantin Vassiljev 641
                            111 - Sergei Zenjov 777
                            116 - Nikita Baranov 810

                            Mitme minuti tagant on Reimi perioodil mängija väljakul oldud ajal (vähemalt 496 min.) Eesti koondis valikmängus lasknud endale lüüa

                            31 - Konstantin Vassiljev 641
                            38 - Karol Mets 990
                            39 - Artur Pikk 630
                            40 - Taijo Teniste 924
                            41 - Siim Luts 496
                            ……………………………………………………….
                            42 - Martin Reim 1080
                            ……………………………………………………..
                            49 - Henri Anier 534
                            51 - Nikita Baranov 810
                            51 - Ragnar Klavan 720
                            58 - Mihkel Aksalu 810
                            60 - Sergei Zenjov 777
                            82 - Mattias Käit 819

                            Kommentaar


                              Poom

                              Kommentaar


                                “Pean selle ära ütlema: noored, ärge mõelge nagu kirjutavad mõned kibestunud, enesekesksed ajakirjanikud nagu Priit Pullerits, kelle suurim saavutus on võib-olla see, et ta on läbi sõitnud Tartu Maratoni, kus ta saab ka kogu aeg ühelt jalgpallurilt nimega Piiroja lüüa."

                                vs

                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Postimehe tõlgendus Poomi öeldule, kus ta konkreetselt Pulleritsu ette võttis.
                                "Noored ei tohiks võtta südamesse ajakirjanike artikleid, kõik on võimalik."
                                take a bow
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X