320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    mis ajast hümni kolmandat salmi ei mängita?
    JH FBst:

    Väike infokild seoses hümni esitamisega koondise kodumängudel!
    Kõik me teame, et sel sügisel on koondise kodumängude korraldus veidike teistmoodi kui tavaliselt on olnud. Seoses nende piirangutega on ka hümni esitamine viidud digitaaltehnika maailma ning see toob kaasa UEFA poolse nõude - maha mängitakse vaid hümni esimene salm. Eesti Jalgpalli Liit on lubanud, et staadioniteadvustajad vaikivad kuniks publik lõpetab täispikkuses hümni laulmise. Kui piirangud jätkuvad ka järgmistel kodumängudel siis selleks võetakse kasutusele erilahendused, et hümn kõlaks täispikkuses esitatuna muusiku/muusikute poolt.

    Kommentaar


      Voolaid R2 "Hommik!"
      09:06
      Raadio 2 on Eesti värske popmuusika edendaja ja hüppelaud noortele talentidele.


      oleme neid jutte juba kuulnud.
      Last edited by purgeenius; 21.10.20, 09:38. Põhjus: edit

      Kommentaar


        "Kindlasti kasuks tuleb see, et mõned, näiteks Flora mängijad, on harjunud Eesti liigas mänge võitma. Nende jaoks on võitmine tegelikult rutiin - see on tähtis roll, sest meie koondise mängijad kõik oma klubides ei tegele ju ainult võitmisega, nad on ka raskes seisus klubides. Võita mänge on kindlasti lihtsam mängijatega, kes on harjunud võitma ja kõval tasemel võitma," sõnas Voolaid.

        Tule taevas appi.
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          "Kindlasti kasuks tuleb see, et mõned, näiteks Flora mängijad, on harjunud Eesti liigas mänge võitma. Nende jaoks on võitmine tegelikult rutiin - see on tähtis roll, sest meie koondise mängijad kõik oma klubides ei tegele ju ainult võitmisega, nad on ka raskes seisus klubides. Võita mänge on kindlasti lihtsam mängijatega, kes on harjunud võitma ja kõval tasemel võitma," sõnas Voolaid.

          Tule taevas appi.
          Ma jätan hetkel enda eelarvamused kõrvale, aga ma täpselt ei saanud aru, mis seekord Voolaid valesti ütles? Seal on ju tõepõhi all?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Ma jätan hetkel enda eelarvamused kõrvale, aga ma täpselt ei saanud aru, mis seekord Voolaid valesti ütles? Seal on ju tõepõhi all?
            Eestis on kõva tase flora näitel. Tuleta mulle meelde mitmes meie liiga rankingu järgi on ? Pea kõik kutid kes mängivad väljaspool eestit on klubides mida ei saa oma liiga liidriteks nimetada...
            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

            Kommentaar


              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
              Eestis on kõva tase flora näitel. Tuleta mulle meelde mitmes meie liiga rankingu järgi on ? Pea kõik kutid kes mängivad väljaspool eestit on klubides mida ei saa oma liiga liidriteks nimetada...
              Mu arust oli see jutt üldine. Tõi Flora näite võitmisest ja siis üleüldise, et mida kõvemal tasemel võidetakse, seda parem. Mitte ei mõelnud, et Flora on kõva tase.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Kui ta florakaid silmas ei pidanud, siis kes on harjunud "kõval tasemel" mänge võitma? Või oli see lause mõeldud sellena, et Ronaldo ja Messiga on lihtsam mänge võita kui eestlastega?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Kui ta florakaid silmas ei pidanud, siis kes on harjunud "kõval tasemel" mänge võitma? Või oli see lause mõeldud sellena, et Ronaldo ja Messiga on lihtsam mänge võita kui eestlastega?
                  EI, kõik on täpselt nii mõeldud ja öeldud nagu ma seda algselt välja lugesin. Kasper üritab kontekstist lauset välja rebida, aga kontekst on kontekst. Seda enam et Aivari ülistus Premium liigale sisaldas sama mõttelaadi:

                  A.P - "Septembrikuises kodumängus Gruusiaga jooksis algkoosseisus väljakule 9 välisliigades pallivat koondislast ja 2 koduliigas mängivat ning vahetusi arvestades oli sama suhe 10+4. Kõige kehvemas Rahvuste liiga mängus – võõrsil Armeeniaga – olid need numbrid 7+4 ja 8+6. Kodumängudes Põhja-Makedoonia ja Aremeeniaga aga oli algkoosseisus 5 välisliigadest tulnud jalgpallurit ja 6 koduliiga mängijat ning vahetustega koos oli sama suhe 6+10. Kusjuures Põhja-Makedoonia koondises meie vastu väljakul käinud mängijad tulid kõik välisklubidest ja sealhulgas oli 2 mängijat Serie A-st ja 1 mängija Hispaania, Inglismaa, Portugali ning Belgia kõrgliigast. Armeenia koondises käis väljakul 11 välismaal ja 5 koduliigas pallivat meest. Nende numbrite pinnalt hinnates saab Premium liigast teistsuguse pildi.
                  Premium liiga tase tõuseb samm-sammult nii jalgpalliliidu poolt loodud tugimehhanismide kaudu tekitatud konkurentsi kui ka klubide kasvava kompetentsi mõjul. Väidan, et nüüd, mil üldised eeldused hakkavad tänu solidaarsusmehhanismidele ületama kriitiliselt vajalikku piiri, mängib kompetentsi tähtsus Premium liiga lõppkohtade jaotuses järjest suuremat rolli. Lisan ka, et Premium liiga tase saab tõusta ainult läbi reaalsete tegevuste – virisemine liiga taseme üle sellele kaasa ei aita."


                  Sellest mannaroosast või roosamannast võib selgelt välja lugeda et Premium liiga mängijad mängisid üle serieA, Hispaania, Inglismaa, Portugali ja Belgia liiga mehed. Samas pole tähelepanu pööratud apsoluutselt sellele milline oli mängude olemus.

                  EDIT: Mind ennast huvitab millised Premiumliiga noored kes ei ole siirdunud välismaale(eriti sinna riiki mis ei sobi 1mln eestlasele) koondist vedama hakkavad, äkki keegi nimetaks mõne ?
                  Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                  Kommentaar


                    alles hakkab kohale jõudma kui segi sittunud vest ennast on..
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      https://www.youtube.com/watch?v=GMHSLGW7f9w homme pidavat BetSafe'i otsesaates saama huvilised küsida küsimusi saate tegijatelt seoses hetkel valitseva EJL presidendi kohta.
                      //

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                        https://www.youtube.com/watch?v=GMHSLGW7f9w homme pidavat BetSafe'i otsesaates saama huvilised küsida küsimusi saate tegijatelt seoses hetkel valitseva EJL presidendi kohta.
                        Pudel viina juba valmis ja Mõnu joomamängust Kamsi suhtes uus versioon ootamas. Iga kord kui keegi teravalt ütleb EJL ja Pohlaku kohta ning Kams ütleb ,,Sellega ma päris nõustuda ei saa'' siis tuleb shot võtta.

                        Kommentaar


                          Vaher pole olnud kindlasti mu lemmik jalgpalliajakirjanik, kuid võta näpust ja tuleb oma sõnu sööma hakata. Väga hästi minu hinnagul kirjutatud viimane lugu härra Metsast - https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...et?id=91506807 ja samuti suvel kõneainet saanud kihlveopettuste teemast - https://sport.delfi.ee/news/arvamus/...lt?id=91143093

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Vaher pole olnud kindlasti mu lemmik jalgpalliajakirjanik, kuid võta näpust ja tuleb oma sõnu sööma hakata. Väga hästi minu hinnagul kirjutatud viimane lugu härra Metsast
                            Nii huvi pärast, et keda sina siin kodus heaks jalgpalliajakirjanikuks pead? Mulle näiteks on sümptaatne Raul Ojassaare töö, kuigi tuleb tunnistada, et peale "Jalka" peatoimetajaks saamis on täheldada muutust ja minu arvates pigem halvemuse kui paremuse poole. Samas tema mängude kommenteerimist on ikkagi rõõm kuulata

                            Kommentaar


                              Ei paku seda rõõmu mitte ühelegi ketikoerale, et kedagi nimetada, senimaani vähemalt kuni lõpetatakse ära see roosamannavahu sitt ja ebameeldivate teemade mitte käsitlemise suund. Mis muidugi on täisnali, kõik kutsud on kadunud kuhugi järsku, muidu oldi ju koheselt platsis oma mainekujunduse programmiga - see kirjeldab minu jaoks kõik

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Ei paku seda rõõmu mitte ühelegi ketikoerale, et kedagi nimetada, senimaani vähemalt kuni lõpetatakse ära see roosamannavahu sitt ja ebameeldivate teemade mitte käsitlemise suund. Mis muidugi on täisnali, kõik kutsud on kadunud kuhugi järsku, muidu oldi ju koheselt platsis oma mainekujunduse programmiga - see kirjeldab minu jaoks kõik
                                Fair enough, tõesti nö. kallutatute poolt on vaikus kuubis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X