Lehekülg 185, kokku 185 EsimeneEsimene ... 85135175181182183184185
Näidatakse tulemusi 3 681 kuni 3 698, kokku 3698

Teema: Eesti koondis

Reservmängija Kasutaja nikitheone avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2013

Algupärane

Küsimus targematele - kas Eesti koondis on kunagi mänginud mõne teise riigi koondise vastu, kelle mängija on samal ajal mänginud Eesti liigas ja on saanud riigi eest mängus platsile?
    Mia san mia

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Küsimus targematele - kas Eesti koondis on kunagi mänginud mõne teise riigi koondise vastu, kelle mängija on samal ajal mänginud Eesti liigas ja on saanud riigi eest mängus platsile?
    Zaka ainuke Gruusia koondise mäng oli sõpakas Eesti vastu kui ta juba Floras mängis. Ma rohkem peast ei tea.

Professionaal Kasutaja MALAGA avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tomas Ra˛anauskas ?

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Häberli on sitast saia teinud. müts maha.
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

90-aastate keskpaigast Zdancius ja Vainoras vist ka,
    Schwede või keegi kirjutas vist Balti turniiri kohta, et tal oli uhke tunne kava pealt mängijate klubide loetelu lugeda

kas Eesti koondis on kunagi mänginud mõne teise riigi koondise vastu, kelle mängija on samal ajal mänginud Eesti liigas
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Häberli on sitast saia teinud. müts maha.
    2 Ründajaga mängimine on toonud suurima positiivse muutuse. See eilne ja eelmise mängu vahetus 532 pealt tagasi 541 peale oli suht selge näide sellest et seda ei tasuks teha - kohe peale vahetust olime maoli oma kastis ja Hein tassis meid.
    Lisaks paistab mulle et Anier on 532 formatsiooni ründeliinis võtmemängija. Ta oskab teist ründajat otsida mida ei saa sappineni kohta kahjuks öelda - viimasel puudub kas kogemus või teadmine kuidas seda teha. Sappineni puhul on klassika et kui saab kuskil vastase väljaku poolel söödu kasti lähistel siis kasti ta väga söötu ei mängi vaid söödab tagasi ja liigub kasti et seal otsustava söödu vastuvõtja olla.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust

Valdemaras Martinkėnas 09-07-96 Eesti -Leedu 1:1 (1:1)
    Ričardas Zdančius 09-07-96 Eesti -Leedu 1:1 (1:1)
    Tomas Ražanauskas 28-06-98 Eesti - Leedu 0:0
    Ruslan Musayev 28-11-98 Aserbaidžaan - Eesti 2:1 (0:0)
    Zakaria Beglarishvili 11-11-15 Eesti - Gruusia 3:0 (0:0)

Algupärane

Kas me Häberliga oleme mänginud 4 kaitsjaga? Või see on midagi mida me never ei tee?

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Kas me Häberliga oleme mänginud 4 kaitsjaga? Või see on midagi mida me never ei tee?
    Tšehhi vastu. Ja praeguse kolme keskkaitsja puhul ääre tõustes liigutakse ka tihtipeale üle, mis tekitab nö neljase liini põhimõtte ründefaasis. Ses suhtes, et algkoosseisus ongi tal suhteliselt alati neli kaitsjat ja neli poolkaitsjat.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

ei tea miks on üllatav kui mängijate tugevuste järgi valitakse koosseis mitte ei ürita Reim enda märga unistust väljakul korraldada, mitte kasutada enda parimaid mängijaid ja siis mängijaid pärast mängu süüdistada avalikult.
    Je suis Nasfal

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Kui sa praegu naeratada proovid, kas siis tõusevad mõlemad suupooled?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Tšehhi vastu. Ja praeguse kolme keskkaitsja puhul ääre tõustes liigutakse ka tihtipeale üle, mis tekitab nö neljase liini põhimõtte ründefaasis. Ses suhtes, et algkoosseisus ongi tal suhteliselt alati neli kaitsjat ja neli poolkaitsjat.
    Neid COVIDi mänge ma Häberli omadeks ei loeks.

Meeskonnaliige Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    2 Ründajaga mängimine on toonud suurima positiivse muutuse. See eilne ja eelmise mängu vahetus 532 pealt tagasi 541 peale oli suht selge näide sellest et seda ei tasuks teha - kohe peale vahetust olime maoli oma kastis ja Hein tassis meid.
    Lisaks paistab mulle et Anier on 532 formatsiooni ründeliinis võtmemängija. Ta oskab teist ründajat otsida mida ei saa sappineni kohta kahjuks öelda - viimasel puudub kas kogemus või teadmine kuidas seda teha. Sappineni puhul on klassika et kui saab kuskil vastase väljaku poolel söödu kasti lähistel siis kasti ta väga söötu ei mängi vaid söödab tagasi ja liigub kasti et seal otsustava söödu vastuvõtja olla.
    2 ründajaga oleme küll ründavamad kuid kaitses oleme jällegi haavatavamad. Olen tihti kuulnud arvamusi, et "oi kuidas meile meeldib ründavam mäng" kuid kaitsest sealjuures ei räägita sõnagi. Mullegi meeldiks ründavamat jalgpalli vaadata, aga kui sellega kaasneb kaitse haavatavus siis pigem valiksin ma kaitsva jalgpalli.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    2 ründajaga oleme küll ründavamad kuid kaitses oleme jällegi haavatavamad. Olen tihti kuulnud arvamusi, et "oi kuidas meile meeldib ründavam mäng" kuid kaitsest sealjuures ei räägita sõnagi. Mullegi meeldiks ründavamat jalgpalli vaadata, aga kui sellega kaasneb kaitse haavatavus siis pigem valiksin ma kaitsva jalgpalli.
    Meil on hetkel 4 tasemel ründajat, me peame vähemalt 2 ründajaga iga mäng peale minema, et seda potentsiaali ära kasutada.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma usun, et see 2 ründajaga mängimine võtab lihtsalt natukene aega veel, et kogu mäng paika loksuks. Miinuskoht on see, et Sappinen, Anier, Kirss jne on ikkagi klubides koguaeg üksi ees ja eks ta natukene keeruline on koondises kahekesi mängida + keskpoolkaitses ja on vähem mehi liinis kui muidu on olnud. Samas me peame ma tugevustele rõhuma, mis antud momendil on ja küll natukene võtab veel aega ja sulandumist, aga küll saadakse kaitses ka asjad paika.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

8 kaitsjaga saime belgialt 8:0

ma ei tea, ma vist mingid mängud maha maganud kus me nii kaitses auke tegime või misasja? Häberlil alles esimesed mängud ja juba walesi vastu 0:0.
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Meil on hetkel 4 tasemel ründajat, me peame vähemalt 2 ründajaga iga mäng peale minema, et seda potentsiaali ära kasutada.
    No nagu ka valikmängude vahetused näitasid, siis siiski 3.

Algupärane

Mõned nopped intervjuust Eesti rahvusmeeskonna peatreeneri Thomas Häberliga.

��"Üks raskemini saavutatavaid asju jalgpallis on olukord, kus kõik võistkonna liikmed kompavad korraga oma võimete piiri, aga arvan, et Cardiffis Walesi vastu me seda suutsime. See veendumus valmistab rahulolu. Loodetavasti õnnestuvad asjad oktoobris veidi paremini."

��"Kui minnagi platsile eesmärgiga mitte suurelt kaotada, võib tulemus olla ju veidi viisakam, aga eesmärk ise mannetu ja arengut pärssiv, võib-olla isegi seda välistav. Tahame ju kogu aeg meeskonnana areneda."

��"Kui millalgi juhtub, et Kostja ei saa mingil põhjusel kaasa teha või keegi teine võtmemängija puudub, siis tuleb tolles olukorras parim lahendus välja nuputada. Kas meil on võtta asendaja või tuleks muuta asetust? Aga neid küsimusi esitame siis, kui too olukord tekib. Praegu, nagu iga teinegi koondis, valime meeskonda parimad võimalikud mängijad. Usun, et Kostja kuulub nende parimate sekka veel pikka aega."

��"Varasema karjääri jooksul pole mu meeskonnad mitte kunagi varem 3-5-2 asetust kasutanud. See on rätsepatöö Eesti koondise jaoks, sest just nii on minu meelest meie võimalused edu ja tulemuse saavutamiseks kõige paremad."

��"Minu andmetel tulevad ka enamik väga noortena välisklubide juurde siirdunud Eesti mängijaid tagasi. /…/ Sel puhul on targem jääda Eestisse, murda siin esindusvõistkonda, mängida 10-20 kohtumist kõrgliigas ja siis vaadata, kas ja kuhu minna. See on minu kindel arvamus. Eesti mängijate kvaliteet on täiesti korralik, aga välismaale siirdumine peab aset leidma õigel hetkel."

��"Minu jaoks pole vahet, kes meistritiitli võidab. Küll aga tahan, et koduse konkurentsi toel oleks koondis järgmisteks valiksarjadeks paremini valmis. Konkurents on väga tähtis ja selle eest olen Levadiale tänulik. See on Eesti jalgpallile kasulik."

https://soccernet.ee/artikkel/interv...tud-ratsepatoo

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud