320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui me loeksime Leedu eeskujul ametlikeks maavõistlusteks ka 1991 a. novembris peetud Balti turniiri mängud, oleks meil isa-tütar Enn Läänmäe ja Saron Läänmäe

    Kommentaar


      Algselt postitas dnb Vaata postitust
      Peabki Saagi koondisse kutsuma
      Te ilmselt vihastate, aga ma ammu juba möelnud, et miks ometi teda ei kutsuta, minu arust on tore sell kes ei hoora niisama seal ees vaid ikka lööb ka. Tõsi viimasel ajal motivatsiooni pole vist ja Eesti liigasse tulek.

      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
      Natuke premmi statistikat:
      Beglarishvili
      30 väravat millest 10 penaltist
      suurtele (kalju, lev) löönud kokku 3 väravat ja kõik 3 penaltist
      suurte (kalju, lev) vastu väravasööte 0
      Jätsid mainimata, et tegemist on poolkaitsja mitte ründajaga, pennusi oskab lüüa (koska nkn vana ja varsti koondises pole), 20 väravat poolkaitsjana lüüa on siiski kõva sõna, või mitte?

      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Vaadake või Messit, kes realiseerib külmavereliselt kõik penaltid, mis ta lööb.
      Teeme nii, et sa korraks ei pane minu avatari pilti tähele. Oleksid võinud näitena siiski Ronaldo tuua. Messi ja penaltid? nopeee

      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Kui Markus Poom debüteerib koondises, siis kes on veel isa-poeg paarid, kes seda teinud? Muidugi Klavanid ja Kallasted aga kas keegi veel?
      Tegelikult ajab see vihale, käsi peseb käsi. Üks Poom on juba, ei piisa? Koondisekutse võiks mõned teised kes seda väärivad saada... Koondis pole naljaasi!
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
        Te ilmselt vihastate, aga ma ammu juba möelnud, et miks ometi teda ei kutsuta, minu arust on tore sell kes ei hoora niisama seal ees vaid ikka lööb ka. Tõsi viimasel ajal motivatsiooni pole vist ja Eesti liigasse tulek.



        Jätsid mainimata, et tegemist on poolkaitsja mitte ründajaga, pennusi oskab lüüa (koska nkn vana ja varsti koondises pole), 20 väravat poolkaitsjana lüüa on siiski kõva sõna, või mitte?



        Teeme nii, et sa korraks ei pane minu avatari pilti tähele. Oleksid võinud näitena siiski Ronaldo tuua. Messi ja penaltid? nopeee



        Tegelikult ajab see vihale, käsi peseb käsi. Üks Poom on juba, ei piisa? Koondisekutse võiks mõned teised kes seda väärivad saada... Koondis pole naljaasi!
        Arvestades poolikus valitsevat olukorda ja Poomi eelmist hooaega siis keda kuradit seal keskel veel proovida kui mitte Poomi???
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Arvestades poolikus valitsevat olukorda ja Poomi eelmist hooaega siis keda kuradit seal keskel veel proovida kui mitte Poomi???
          Markus Poom, (27.02.1999)

          2018 a.
          Premium Liigas 36 mängu, 4 väravat, 8 assisti.
          Karikamängudes 7 mängu, 6 väravat
          Euromängudes 4 mängu, 1 värav
          U-21 - 6 mängu

          Kokku ametlikke mänge 53, väravaid 11.

          Kommentaar


            Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust

            Teeme nii, et sa korraks ei pane minu avatari pilti tähele. Oleksid võinud näitena siiski Ronaldo tuua. Messi ja penaltid? nopeee
            Sa ei hammustanud irooniat isegi siis läbi, kui pilgetest laetud teksti järel kirjutasin selgelt "või siis mitte"? Nojah.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Markus Poom, (27.02.1999)

              2018 a.
              Premium Liigas 36 mängu, 4 väravat, 8 assisti.
              Karikamängudes 7 mängu, 6 väravat
              Euromängudes 4 mängu, 1 värav
              U-21 - 6 mängu

              Kokku ametlikke mänge 53, väravaid 11.
              Huvitav täpsustus: kõik 4 väravat lõi Poom Paidele.

              Kommentaar


                Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                Lämin
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Lugesin just Reimi kommentaare enne Islandi mängu, et me jääme Skandinaavia satsidele (kelle hulka Reim eksikombel ka Soome luges) kõvasti füüsiliselt alla.
                  Teoorias peaks just füüsiline pool olema see, kus tehniliselt nõrgavõitu meeskond ka tippudele vastu võiks saada. Muidugi, kui Koskor Tammekast pole selles osas päris tasemel, siis on see mõistetav, kuna ta koduklubi pole profisats. Aga ma ei näe põhjust, miks me medalisatside mehed peaksid vastupidavuse või toore jõu poolest olema kehvemad kui soomlased, islandlased, norralased või rootslased?
                  Võimalik muidugi, et Reim pidas silmas ka mängutempoga kohanemist, mitte seda, et nt Cooperi testis meie mehed alla jääksid. Aga mõtlemapanev ikka.

                  Kommentaar


                    Võtan sõnad tagasi Lepmetsa suhtes, oskab küll eesti keelt! 🙂

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                      Võtan sõnad tagasi Lepmetsa suhtes, oskab küll eesti keelt! 🙂

                      https://youtu.be/UKWNRuFKH4Q
                      Tahtsin just tulla ütlema poistele, et umbkeelne myass. Vana ei tõuka küll halvemini kui teised kutid.

                      Aga vahemalt te teate rohkem. Kes kuidas mis meelsuse ja keelega mängib kui keskmine jalgpalli fänn.

                      Kommentaar


                        Kasper. Ma saan su poindist aru, et meil tuleks olla õnnelik kui me Islandiga viiki mängime. Samas ei saa kah. Kui sa vaatasid meie mängu. Veel enam kui Sa oled vaadanud viimasel aastal paaril meie mänge. Siis Sa saad ju ka aru, et need rünnaku skeemid ei toimi. Kui sa jätad Ungari mängu välja ja viimase Soome värava. Siis millal ennem seda nägime mõtestatud rünnakuga väravaid ?Akki oligi see ilus õhtu Horvaatia vastu.
                        Ma olen ka ise sedameelt, et pigem võita koledalt kui kaotada ilusalt. Aga sellise kaootilise rünnakuga on väga väga keeruline üldse väravat lüüa, ehk võita. Eriti kui 80% meie rünnakuid lõppeb pikapalliga, maailmamastaabis väikestele ründajatele. Igasugu võiduprotsendid on muidugi toredad, aga võita tuleb õigetes mängudes.

                        Mis Mina öelda tahan on see, et meil tasub rõõmutunda tulemuste üle. Samas tuleb ka kainelt vaadata mis meil platsil toimub. Jaa millegipärast rünnakul väga ei toimu praegu. Kas siis on viga treeneris, mängijates, taktikas või millegis kolmandas või kõigeskorraga kes teab. Kui me ei hakka kiirelt lahendusi sinna välja mõtlema, jäävad ka need sõprusmängude viigid lõpuks harvaks rõõmuks.

                        Lõpetuseks ma arvan, et me pole nii sitt jalkariik, et me peaksime rõõmustlakke kargama kui me omasugustega kuskil Kataris 0-0 mängime ise võimalusi praktiliselt loomata. Ning sellel on ikkagi kaksvahet kas me mängime punktidele või mitte. Ma olin ka sigaõnnelik kui me Kreekast võiduga tagasi tulime. Aga see Islandiga mäng ja paljud eelnevad viimaselajal on ikka ründemängus paras ajusurm olnud. Jaa rõõmu on raske tunda kui soprusmängus isegi ei proovita mingeid uusilahendusi peale erinevate mängijate. Aga neile tuleks ka konkreetne plaan rünnakuosas ette panna, mitte yolo Puri peale pikka ja keskväljalt kasti pikka. Kuigi tuleb tõdeda, et Islandi vastu parimvõimalus tuli just sealt poolpikast Anieri peapeale. Nii, et tegelt on kõik tsill ja paugutame pikkapalli edasi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Kasper. Ma saan su poindist aru, et meil tuleks olla õnnelik kui me Islandiga viiki mängime. Samas ei saa kah. Kui sa vaatasid meie mängu. Veel enam kui Sa oled vaadanud viimasel aastal paaril meie mänge. Siis Sa saad ju ka aru, et need rünnaku skeemid ei toimi. Kui sa jätad Ungari mängu välja ja viimase Soome värava. Siis millal ennem seda nägime mõtestatud rünnakuga väravaid ?Akki oligi see ilus õhtu Horvaatia vastu.
                          Ma olen ka ise sedameelt, et pigem võita koledalt kui kaotada ilusalt. Aga sellise kaootilise rünnakuga on väga väga keeruline üldse väravat lüüa, ehk võita. Eriti kui 80% meie rünnakuid lõppeb pikapalliga, maailmamastaabis väikestele ründajatele. Igasugu võiduprotsendid on muidugi toredad, aga võita tuleb õigetes mängudes.

                          Mis Mina öelda tahan on see, et meil tasub rõõmutunda tulemuste üle. Samas tuleb ka kainelt vaadata mis meil platsil toimub. Jaa millegipärast rünnakul väga ei toimu praegu. Kas siis on viga treeneris, mängijates, taktikas või millegis kolmandas või kõigeskorraga kes teab. Kui me ei hakka kiirelt lahendusi sinna välja mõtlema, jäävad ka need sõprusmängude viigid lõpuks harvaks rõõmuks.

                          Lõpetuseks ma arvan, et me pole nii sitt jalkariik, et me peaksime rõõmustlakke kargama kui me omasugustega kuskil Kataris 0-0 mängime ise võimalusi praktiliselt loomata. Ning sellel on ikkagi kaksvahet kas me mängime punktidele või mitte. Ma olin ka sigaõnnelik kui me Kreekast võiduga tagasi tulime. Aga see Islandiga mäng ja paljud eelnevad viimaselajal on ikka ründemängus paras ajusurm olnud. Jaa rõõmu on raske tunda kui soprusmängus isegi ei proovita mingeid uusilahendusi peale erinevate mängijate. Aga neile tuleks ka konkreetne plaan rünnakuosas ette panna, mitte yolo Puri peale pikka ja keskväljalt kasti pikka. Kuigi tuleb tõdeda, et Islandi vastu parimvõimalus tuli just sealt poolpikast Anieri peapeale. Nii, et tegelt on kõik tsill ja paugutame pikkapalli edasi.
                          Just see pikkade pallide löömine, ette peab lõppema. Äärekaitsed panevad juba eos jooksu kui VV saab õiguse palli mängu panna. Söötude arv mängudes peaks kasvama oluliselt, keskväljal palli hoidmine on samuti suur probleem.
                          Kahjuks Reimiga ei näe seda koondise arengut.

                          Kommentaar


                            Saada kontrollmängu Ukrainaga on päris hea (Y).
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Lepmetsa teema jätkuks. Tänane Postimees:

                              "Mida ütled neile, kellele ei mahu hinge, et sa ei oska eesti keelt?
                              Ma ei nõustu väitega, et ma ei oska. Olen isegi Eesti armees teeninud. Mul puudub igapäevane praktika ja seetõttu eelistan näiteks intervjuud anda vene keeles. Ma lihtsalt ei suuda end nii kiiresti ja selgelt väljendada. Aga koondises saan kõigest aru."

                              Kommentaar


                                Ründajate seis Martin Reimi ja Andres Operi poolt pulkadeks lahtivõetuna: https://soccernet.ee/artikkel/eesti-...ult-kannatades
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X