320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    usun, et font jääb samaks ikka.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      et hakkame punases vormis mängima ja tulemused tõusevad hüppeliselt?

      üle keskmise inetu on see uus särk küll.
      piisab juba sellest kui on ühevärviline - inimaju juba on kord selline et reageerib väiksemale värvikombinatsioonile paremini ja mängus annab eelise kui sa suudad oma mängijaid silmanurgast kiiremini leida. Sinine ja punane ise on mõlemad tugevad värvid arvestades psühholoogiat- samas inimene reageerib sinisele samuti väga halvasti, sest taevas on sinine ja aju on nii arenenud et blokeerib selle osa suuresti ära kuna kui me igat pilveliigutust ja taevanüanssi mällu ei salvesta. Alles siis kui pöörad tähelepanu sinisele hakkad seda tegelikult nägema aga see toimub kõik teadlikult. Inimene ei reageeri sinisele kuna jah igapäevane taevas on sinine. Punane on kõige tugevam värv sellepärast et veri on punane ja inimene on nii arenenud et see automaatselt käivitab häiresignaali. Esineb seda värvi looduses võrreldes teistega vähe, mistõttu on silmanurgast punaste asjade nägemine tunduvalt effektiivsem. Muidugi jah punast ei saaks kuidagi eestiga seostada mistõttu tuleks poolest loogikast kinni haarata ja vähemalt seda kirju-sust vähendada vormis. Üks värv ja mõned lisandid oleks ideaalne.

      Leia pildilt kass:

      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        Kergelt rõlge.

        Kommentaar


          Me just sõbraga arutasime, et jumala ilus uus särk koondisel

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Kergelt rõlge.
            ...uue võistlusvormi valmistamisel kasutatud taaskasutatavat polüestrit, mis on toodetud plastikupudelitest. Iga võistlusvormi valmistamisel on kasutatud keskmiselt 18 joogipudelit....

            Koondise uus sõjahüüd:
            "Taara avita"

            Kommentaar


              Näeb välja nagu kellegi treeningsärk.

              Kommentaar




                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                aga lõpus 90 minutil lasi innsbruck jala sirgu ja 2:2 viik.
                nüüd sõltub bundesligasse pääs st.pöltenist...
                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Tervelt 8 vooru veel ees ja ainult esimene koht saab edasi, väike vahe sees kahe esimesega hetkel..
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                tõsi, õigus jah...


                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                Põhikoosseis täna

                1 Mihkel Aksalu
                23 Taijo Teniste
                21 Nikita Baranov
                15 Ragnar Klavan
                19 Ken Kallaste
                18 Karol Mets
                16 Ilja Antonov
                17 Pavel Marin
                11 Rauno Sappinen
                5 Dmitri Kruglov
                8 Henri Anier

                Einoh ise ka usute et see on kallutamata valik ja meie kõigeparemad väljakul ?
                Uskumatu minuarust.
                Algselt postitas chac Vaata postitust
                paluks herr Jorrma KALLUTAMATA valik näiteks Klavani ja Aksalu asemel.
                käiks selle koosseisu lausa ükspulgi läbi.

                klavani asemel kallutama ja kõige parem keskkaitsja oleks - kes?
                aksalu asemel kallutamata vv oleks - kes?
                kruglovi asemel - kes?
                kallaste asemel - kes?
                metsa asemel kes?
                antonovi asemel - kes?
                jne...
                Jorrma 11 kallutamata ja parima valiku meest oleks?
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                kindlasti ma mõtlesin tervet 11, sry kui ei täpsustanud. sappineni ma kallutamata valiku puhul silmas pidasingi
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                liivakust on täitsa kahju. see 2 min mänguaega oli lausa mõnitamine ja statistika nuss. sellise sita peale ma tema asemel tulevikus enam hispaaniast kohale ei sõidaks. apsoluutne debiilsus peatreeneri poolt ja präegu ma pritsiks ma teda heameelega nii tati kui sitaga kui saaks. vabandage mu ropu suu pärast aga no mida te ise sellest arvate. no ei ole ju kuidagi normaalsed need otsused. kui keegi selgitaks mulle miks seda 2 minutit vaja oli saan rahulikult magama minna.
                Algselt postitas chac Vaata postitust
                On siis kallutatud või ei ole?
                Sul on pretensioone siis kui mitmele mehele täpsemalt 11st?
                Kui sa väidad et koosseis on kallutatud siis eeldaks ju et ilmselt vähemalt pooled mängijad ei tohiks platsil olla, või isegi lausa kõik või peaaegu kõik.
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                uskumatu mis idiootsust ma loen ehk kui koosseisus on ainult 1 kallutatud valik et siis pole kallutatud koosseis. sul vist mingi riiklik standard kus on kirjas mitu meest võib kallutatud olla
                Algselt postitas chac Vaata postitust
                hallo kosmos. neid organisatsioone kus on 1 ametisse mittesobiv tegelane ja ülejäänud 10 on sobivad, on maailmas ikka väga palju, kaugelt enamus. alustagem kasvõi eestist - valitsus, riigikogu, suur enamus kohallikke omavalitsusi jne jne. kõik nad on kallutatud Su meelest?
                metsa tunneb ju üldjuhul ära, kuigi keegi ei oska öelda täpselt mitu puud seal peab selleks olema.

                reaalselt võttes - suhe 1:10 on'le on minu arust pigem isegi hea tulemus
                on olnud aegu, ka eesti jalgpallikoondise juures, kus heameelega vahetaks hoopis rohkem mehi välja
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                Mina omaltpoolt tunnistan et tegin ülekohut kui ülesin et kallutatud koondise valik -
                jah pidasin silmas ENDA seisukohta sappineni suhtes kui seda ütlesin.

                Väga vabandan keda isiklikus võtmes solvanud olen - teinekord peale mängu emotsioonid keevad...


                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                ja usu mind kui liivaku tulevane klubi teatavakse tehakse on veel imestus kolmanda mehe
                kohapealt...
                Algselt postitas Soccernet
                Liivakul jäi katki üleminek Serie B-sse


                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                Seda et Ojamaa on kõigis kolmes mängus alustanud põhis ja löönud värava ei sõnakestki.

                Üldpildist kõige negatiivsem välja nopitud, EJL sa üllatad mind taas.

                http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...&news_id=10813
                Algselt postitas asdf Vaata postitust
                Huvitav, et Vassiljevi puhul pole välja toodud kõiki tema väravaid sel hooajal? See on sellepärast, et tegu on eelmise nädala mängude ülevaatega. Palun mõtle kaasa
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                juba kratsin kukalt ja mõtlen miks enne tähele ei pannud. aitäh et tähelepanu faktile juhtisid.


                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                Analüüs:
                Hooaja algul mängis mees Infonet 2 eest tugevuselt teises liigas - Seal sai mees kõvasti mänguaega ka aga väravat ei sündinud.
                Hooaja keskmises osas mängis mees Infoneti eest tugevuselt esimeses liigas - Sai mänguaega aga väravat jätkuvalt ei sündinud.
                Hooaja lõpuosas viimased 7 mängu mängis mees esimese liigas - 3 Mängu pigil ja 4 poolikut mängu. Väravat ei ole sündinud.

                Mehe statistika:
                Premium Liiga 16mängu 0väravat 2söötu
                Esiliiga 71mängu 8väravat 1söötu
                Esiliiga B 51mängu 11väravat 0söötu
                U19 Eliitliiga 18mängu 2väravat 0söötu

                Hetke olukord:
                Mees liigub sirgjoones koondisesse. Sealjuures kaasatud alagrupi mängule.
                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Mitte et sulle üldse vastama peaks, aga jalgpalluri väärtust hinnatakse ainult väravate ja väravasöötude järgi?
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                Artiklite järgi vist tuleb välja et ka psühholoogilise seisundi ?
                Või selle järgi et "Ma olen sõber, ma olen meeskonnamängija" jutu järgi, et kes kuihästi oskab öelda ?
                või ehk selle järgi kellele mu lepingud kuuluvad ?
                Või paari inimese ideoloogia järgi ?

                Loomulikult peaks väljaku ülemises pooles mängivaid mängijaid oskuste järgi hindama ja oskused väljenduvad tulemustes.
                Mitte inimeste isiklikes arvamustes, vaid tulemustes !
                Kui ise ei löö siis võiks vähemalt söötu jagada.
                Kui numbrid on kehvad võiks vähemalt minuteid saada.
                Kui minuteid ei saa võiks liiga tase väga kõrge olla.

                Aga no kuule aasta algul veel eestis teise taseme liigas mitte väravaid lüüa ja nüüd 5 kuud hiljem koondises mängida
                arvestades et viimased 6 mängu on tulemused kehvad.
                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Aleksandr Dmitrijev pole 12 aastat koondises väravat löönud, söötude kohapealt jään vastuse võlgu, aga usun, et ka neid ei ole üleliia palju olnud.
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                vaata mis positsioonil Dimitrijev mängib ja siis löö ennast käega näkku.
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Kus see Dõmov su meelest mängib muidu?
                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Seleta mulle ära, mis on Dmitrijevi ja Dõmovi positsioonide erinevus väljakul ja seejärel löö ennast käega näkku.
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                Enne kui sada korda küsitakse siis.

                Dõmov on ründav keskväli.

                Dimitrijev kaitsev keskväli.
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                kas ma eksin kui ütlen et ?
                Dimitrijev mängib CDM ehk kaitsvat keskvälja
                ja Dõmov CM/CAM ejk ründavat keskvälja.
                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Enamasti on ta mänginud Dmitrijevi kõrval 4-2-3-1.


                Algselt postitas Eesti Jalgpalli Liit
                Tänasest Eesti - Gruusia U21 koondiste EM-valikmängust tegi otseülekande Õhtuleht.ee. Mängu võitis esimese poolaja väravast Gruusia 1:0.

                Lisaks näitab Õhtuleht otsepilti esmaspäeval, 5. septembril kell 19:00 A. Le Coq Arenal toimuvast Challenge Trophy kohtumisest Eesti U23 - Ukraina.
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                seega tänane otseülekanne on blogiülekanne ja esmaspäeval näitab otsepilti ?

                Raske on aru saada, varasemalt on neid "otseülekande" lõkse kus tegelikult on blogiülekanne küllaltkipalju olnud.
                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Ma ei saa üldse aru, kust see blogiülekande jutt tuleb? Mina küll üheselt aru, et otseülekanne tähendab ikka pilti. Õhtuleht teeb koostööd MIND Mediaga, ju sealsed kutid ikka pilti toodavad.
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                miks nii tigedalt kohe ? kergem oleks lihtsalt öelda et jah on piltülekanne.

                Siin delfi, postimehe, õhtulehe ja soccerneti peale on kokku kõvasti olnud olukord kus on kirjas et otseülekanne, aga tegelikult tuleb ainult tekst. Küsija suu pihta ei lüüa. Tahtsin kõigest õhtul mängu vaadata.


                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                Nr 8 koha mängimisest on asi ikka kaugel, pigem 10,11,7 on tal need vangerdused toiminud.
                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Nüüd tead sa isegi juba mängijast endast paremini, kus ta klubis tegutseb. Uskumatu mees oled ikka.
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                panin ämbrisse jah


                Võta kokku ennast.

                Kommentaar


                  Pole ammu niimoodi naerda saanud, tänud Obertan

                  Kommentaar


                    Algselt postitas qrat Vaata postitust
                    Pole ammu niimoodi naerda saanud, tänud Obertan
                    +1 Krampides Samas kurb ka, et selline kisakõri on siin ennast miskisuguseks "arvamusliidriks" surumas, ise jalgpallis suuresti võhik.

                    Kommentaar


                      Ma nüüd loodan, et uue särgi tulekuga hinnatakse vana särk(mis minu hinnangul on ilus, krae ja nööbid 5+) kõvasti alla ja ma siis lõpuks raatsin selle osta omale Uus näeb välja nagu soliidne koondise treeningsärk. Eks näis, ehk on nimede ja numbritega natuke soliidsem.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Obertan Vaata postitust
                        Kuidas siit foorumiust välja logida saab?
                        Tegi sulle keegi lõpuks selgeks ?
                        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                        Kommentaar


                          Haha, palun salvestage Obertani tegu ära! Aasta tipphetk 2016.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Haha, palun salvestage Obertani tegu ära! Aasta tipphetk 2016.
                            Ma isegi ei viitsinud seda läbi lugeda..

                            Igatahes, kui nüüd teemas püsida, siis kuulasin täna maale sõites viimast Kolmast Poolaega ja tundub, et tõesti on lihtsalt hetkel meie nõrkus lisaks meeste tasemele ka mänguplaan. Kas asi on Perhssonis või muus ei tea, aga tundub, et meeskond on eelkõike ründeosakonnas lihtsalt nii hambutuks lihvitud. See algusest peale moodustatud 4-1-4-1 taktika tundub jube tore ja justkui meile omane, aga see on ründeosakonnas meestelt võtnud täielikult võimaluse ja võimekuse. Keegi meie äärest ei julge justkui palliga vastaseid 1-1 ette võtta, mänguplaan ei luba? Ja kui siis tulevad teisest lainest äärekaitsjad oma palle kasti riputama, pole meil mehi õigetes tsoonides.

                            Ühesõnaga ei tööta.

                            Kommentaar


                              Mänguplaan mänguplaaniks, mis Malta mängus vähemalt 5-6 korral silma jäi on see, et isegi kui üritatakse ette võtta, siis on see lihtsalt niivõrd naeruväärne üritus, et loomulikult mingit teravust sellega ei saavutata. Ainult Zenjovil õnnestus paar korda vähemalt 1st vastasest mööda saada ja Sappinen tegi ka suht okey pöörde korra. Ehk siis ma poleks päris kindel, et Pehrsson on lubanud kõik mängijad pingile istutada kui nad 1v1 teevad, aga lihtsalt ei osata seda teha. Vassiljev oli ka päris halb ja no tema mängu sujumisest on juba aastaid sõltuv olnud ka koondise heaolu.

                              Kommentaar


                                Minu meelest on probleem ka selles, et väljakul on korraga liiga palju kaitsva suunitlusega mängijaid. Malta vastu oli põhis 7 väljakumängijat, kes olid kas kaitsjad, kaitsvad poolkaitsjad või ääred, kes on tegelikult kaitsjad oma iseloomult ja mänguoskustelt. Ja siis ongi rünnakuga kööga, kui peab vastast ette võtma või rünnakul individuaalsetele oskustele panustama. Kas tõesti pole paremaid variante?

                                Ma usun jätkuvalt, et ründavat mängijat on oluliselt lihtsam vajadusel kaitsma õpetada, kui et kaitsvat mängijat vajadusel ründama õpetada. Viimasel juhul ongi tulemuseks see lõputu impotentsus, mida juba enam-vähem paar aastat ründes näha on olnud.

                                Aga noh, eks filosoofid teavad taaskord paremini. Äärtel mängivad "parimad valikud".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X