320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ehk peaks külma peaga võtma et meil ongi hetkel sitt seis jalgpallis
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      ehk peaks külma peaga võtma et meil ongi hetkel sitt seis jalgpallis
      Seda küll, aga valgamaa/võrumaa suuruseid riike võiks ikkagi võita ..

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        ehk peaks külma peaga võtma et meil ongi hetkel sitt seis jalgpallis
        Ega ikka ei ole see lugu nii hull, lihtsalt pole olnud peatreenerit kes oskaks materjalist maksimumi välja pigistada.. Kui näeks ikka, et mehed võitleks veri ninast välja ja saaks ikka 0-3 tappa, siis võiks alles sinu järelduse teha.
        Hetkel pole Rootslase ajal ühtegi sellist võitlusega mängu näinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Ega ikka ei ole see lugu nii hull, lihtsalt pole olnud peatreenerit kes oskaks materjalist maksimumi välja pigistada.. Kui näeks ikka, et mehed võitleks veri ninast välja ja saaks ikka 0-3 tappa, siis võiks alles sinu järelduse teha.
          Hetkel pole Rootslase ajal ühtegi sellist võitlusega mängu näinud.
          Mida näiteks Baranovist tahad veel pigistada? Reaalsus...

          Kommentaar


            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
            Mida näiteks Baranovist tahad veel pigistada? Reaalsus...
            Äkki kasutaks keskkaitses Mets-Klavan paari ja Baranov võib pingi peal niipalju pigistada kui jaksab. REAALSUS
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              Mida näiteks Baranovist tahad veel pigistada? Reaalsus...
              Akki Baranov mitte algkooseisu arvata uldse. Ning teistest nt Vassiljevist jms valja pigistada seda mida nad hasti teevad.
              Ma mõistan angelo, et su aju koosneb spagettidest ja vaga vähesel määral hakklihast, aga püüa oma lollust ja viha varjata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                Mida näiteks Baranovist tahad veel pigistada? Reaalsus...
                Sinu pime viha Baranovi vastu kaldub juba sama humoorikaks muutuma nagu Jormma pime armastus Ojamaa vastu.
                Ühtki probleemi koondises eitamata küsin lihtsalt: KES on sinu arvates parem valik Baranovi asemel keskkaitsesse ja MIKS? Milliste objektiivsete parameetrite järgi on Baranov sinu arvates mittevääriline kandma koondise keskkaitse teise valiku koormat? (Küsin nii, sest üsna selge on, et kui Jääger oleks terve, oleks tema Klavani kõrval).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Sinu pime viha Baranovi vastu kaldub juba sama humoorikaks muutuma nagu Jormma pime armastus Ojamaa vastu.
                  Ühtki probleemi koondises eitamata küsin lihtsalt: KES on sinu arvates parem valik Baranovi asemel keskkaitsesse ja MIKS? Milliste objektiivsete parameetrite järgi on Baranov sinu arvates mittevääriline kandma koondise keskkaitse teise valiku koormat? (Küsin nii, sest üsna selge on, et kui Jääger oleks terve, oleks tema Klavani kõrval).
                  Miks alati kui objekt on Flora mängija siis tegu peaks olema 'pime viha'ga?
                  Lihtsalt ta ei ole sobilik rahvusvaheliseks areenaks, lihtsalt. Koduliigas sobib, ja võibolla ta on üks paremaid.
                  Kaks mängu, kaks võtmepraak. See ei ole viha, see on fakt.
                  Pigem lugesin et U23 Avilov pole 'A-koondis materjal' mingi dzurnalisti poolt, aga mis materjal on Nikita?
                  Kahjuks siin nõustun sinuga: panoraam on masendav kui tuleb keskkaitsesse.

                  Kui me arvestame ainult Infonet, Levadia, Flora ja Kalju siis meil on:

                  Avilov-Kalimullin
                  Tamm-Baranov
                  Morozov-Manga
                  Ugge'-Pürg

                  See on materjal...võibolla Morozovile võib veel võimalust anda, eks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                    Miks alati kui objekt on Flora mängija siis tegu peaks olema 'pime viha'ga?
                    Lihtsalt ta ei ole sobilik rahvusvaheliseks areenaks, lihtsalt. Koduliigas sobib, ja võibolla ta on üks paremaid.
                    Kaks mängu, kaks võtmepraak. See ei ole viha, see on fakt.
                    Pigem lugesin et U23 Avilov pole 'A-koondis materjal' mingi dzurnalisti poolt, aga mis materjal on Nikita?
                    Kahjuks siin nõustun sinuga: panoraam on masendav kui tuleb keskkaitsesse.

                    Kui me arvestame ainult Infonet, Levadia, Flora ja Kalju siis meil on:

                    Avilov-Kalimullin
                    Tamm-Baranov
                    Morozov-Manga
                    Ugge'-Pürg

                    See on materjal...võibolla Morozovile võib veel võimalust anda, eks?
                    Morozov on viimastes mängudes olnud väga vilets ka kodumaal. Baranovi esitust viimases mängus kiideti. Kaitsjad pole standardolukordades kõige suurimad tegijad.

                    Kommentaar


                      Väljend "pime viha" tulenes sinu viimase aja väljaütlemistest üheselt.

                      Kui sa täiesti siiralt paned Baranovi kõrvale valikuteks noortekoondistes järjepidevalt penaltivigu tekitanud Avilovi (kes pealegi mingil ajahetkel selgelt A-koondise vaateväljas oli, ent seal välja pudenes), viimased kolm aastat klubivahetuste, vigastuste ja alavormi käes vaevelnud Morozovi; ja alles kuu aja eest Premium Liigas põhikooseisu murdnud Pürgi - ja mõtled seda kõike tõsiselt - siis ma ausalt öeldes ei näe mõtet sinuga vaidlemisele aega kulutada.

                      Pürgil ON muidugi väga suur potentsiaal, sellele ma ei vaidle absoluutselt vastu. Olen tema tegemisi jupimat aega jälginud nii Premiumis kui Esiliigas ja mul on väga hea meel, et ta lõpuks Kaljus läbimurde lävele on jõudnud, väga töökas tüüp pealegi ja muidu sümpaatne.

                      Baranovit nad paraku veel keegi üle ei mängi. "Kaks mängu, kaks võtmepraak" jutu peale... Nojah. Võtame Piirojast, Rähnist või kasvõi Artjuninist alates ajaratast tagasi ja vaatame, kes neist oma esimestes koondisemängudes ei kalastanud?. Kui palju on maailmas kaitsemängijaid, eriti keskkaitses, kes oma esimeste rahvusvaheliste mängude jooksul mingit korralikku jama kokku ei keera?

                      Lõpetuseks: ma saan aru, et mängijate hindamisel, eriti kui seda teevad omakeskis kaks amatööri nagu meie siin, jääb alati määrama mingil määral ka subjektiivne faktor. Baranovi puhul ma julgen küll täie südamerahuga öelda, et mõne aasta pärast saan selle sinu "pigistamispostituse" üles otsida ja sellega sulle piki nina anda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Väljend "pime viha" tulenes sinu viimase aja väljaütlemistest üheselt.

                        Kui sa täiesti siiralt paned Baranovi kõrvale valikuteks noortekoondistes järjepidevalt penaltivigu tekitanud Avilovi (kes pealegi mingil ajahetkel selgelt A-koondise vaateväljas oli, ent seal välja pudenes), viimased kolm aastat klubivahetuste, vigastuste ja alavormi käes vaevelnud Morozovi; ja alles kuu aja eest Premium Liigas põhikooseisu murdnud Pürgi - ja mõtled seda kõike tõsiselt - siis ma ausalt öeldes ei näe mõtet sinuga vaidlemisele aega kulutada.

                        Pürgil ON muidugi väga suur potentsiaal, sellele ma ei vaidle absoluutselt vastu. Olen tema tegemisi jupimat aega jälginud nii Premiumis kui Esiliigas ja mul on väga hea meel, et ta lõpuks Kaljus läbimurde lävele on jõudnud, väga töökas tüüp pealegi ja muidu sümpaatne.

                        Baranovit nad paraku veel keegi üle ei mängi. "Kaks mängu, kaks võtmepraak" jutu peale... Nojah. Võtame Piirojast, Rähnist või kasvõi Artjuninist alates ajaratast tagasi ja vaatame, kes neist oma esimestes koondisemängudes ei kalastanud?. Kui palju on maailmas kaitsemängijaid, eriti keskkaitses, kes oma esimeste rahvusvaheliste mängude jooksul mingit korralikku jama kokku ei keera?

                        Lõpetuseks: ma saan aru, et mängijate hindamisel, eriti kui seda teevad omakeskis kaks amatööri nagu meie siin, jääb alati määrama mingil määral ka subjektiivne faktor. Baranovi puhul ma julgen küll täie südamerahuga öelda, et mõne aasta pärast saan selle sinu "pigistamispostituse" üles otsida ja sellega sulle piki nina anda.
                        Ma tegelt loodan et see toimuks koondise heaks, aga Baranov on juba 24 ja perspektiiv välismaal mängida palju ei ole, eks? Loodetavasti ma eksin, aga hetkel prognoos on pigem selline.

                        Miks toin Avilovi näide. Sest kui 21 aastat teeb valesti U23'ga ja keegi ütleb et pole 'A-koondise materjal' (ainult 2 mängu mängitud ja kui ei eksi pole neid suured mängud ja 2 järiest), siiski Baranovi praagid ei pane üldse mõtlema (mitte sulle, sul on oma arvamus tema kohta).

                        Kommentaar


                          Nagu ütlesin, subjektiivsus jääb sellistes vaidluses oma rolli mängima, sestap pole mõtet sellega vürtsitatud argumentidele toetuvat vaidlust edasi arendada, sest lõplikku tõde sellistes vaidlustes ei selgu. Aeg näitab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Nagu ütlesin, subjektiivsus jääb sellistes vaidluses oma rolli mängima, sestap pole mõtet sellega vürtsitatud argumentidele toetuvat vaidlust edasi arendada, sest lõplikku tõde sellistes vaidlustes ei selgu. Aeg näitab.
                            Kindlasti aeg näitab.
                            Sest ma arvan et oli päriselt karm Järvela poolt õelda et Avilov pole A-koondise materjal, sest tegu on ikka noormängija (21a vanus võib veel õelda) ja nagu nõustame, üldiselt materjal on vahe.
                            Ma arvan et Reimil, treenerina, on rohkem intelligentsust aru saada et peaks ka Avilov arenema, ja kindlasti praak U23's on füüsiologik. Tegu on järgmine peatreeneriga, kõik teavad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                              Kindlasti aeg näitab.
                              Sest ma arvan et oli päriselt karm Järvela poolt õelda et Avilov pole A-koondise materjal, sest tegu on ikka noormängija (21a vanus võib veel õelda) ja nagu nõustame, üldiselt materjal on vahe.
                              Ma arvan et Reimil, treenerina, on rohkem intelligentsust aru saada et peaks ka Avilov arenema, ja kindlasti praak U23's on füüsiologik. Tegu on järgmine peatreeneriga, kõik teavad.
                              Avlovi teemal. Järvela poolne subjektiivsus on täiesti fain, täpselt samamoodi nagu seda on sinu või minu oma. Või ka Šmutovi oma, kes tänases "Kolmandas poolajas" vaat-et räuskamise piirimaile kukkus mingitel hetkedel (olgugi, et enamjaolt sisulist ja õiget messidžit edasi andes). Aga selle piiritunnetamisega ongi teema. Subjektiivsust võib mitut moodi väljendada. Nii, et sa näid tõelise dickhead'ina; või nii, et inimesed sinuga teinegi kord rääkida tahavad ega loo sinust endale tahtmatult negatiivset kuvandit, sest sa nende subjektiivset tõde räusates rünnanud oled.

                              Minu subjektiivne arvamus on, et Avilov ei küündi kunagi ei tehniliselt ega muul moel Baranoviga samale tasemele. Tõenäosus, et mind selle avaldusega mõne aasta pärast bitchslapp'ida saab, on umbes sama suur kui tõenäosus, et mul on õigus nii tema kui Baranovi karjääri osas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Avlovi teemal. Järvela poolne subjektiivsus on täiesti fain, täpselt samamoodi nagu seda on sinu või minu oma. Või ka Šmutovi oma, kes tänases "Kolmandas poolajas" vaat-et räuskamise piirimaile kukkus mingitel hetkedel (olgugi, et enamjaolt sisulist ja õiget messidžit edasi andes). Aga selle piiritunnetamisega ongi teema. Subjektiivsust võib mitut moodi väljendada. Nii, et sa näid tõelise dickhead'ina; või nii, et inimesed sinuga teinegi kord rääkida tahavad ega loo sinust endale tahtmatult negatiivset kuvandit, sest sa nende subjektiivset tõde räusates rünnanud oled.

                                Minu subjektiivne arvamus on, et Avilov ei küündi kunagi ei tehniliselt ega muul moel Baranoviga samale tasemele. Tõenäosus, et mind selle avaldusega mõne aasta pärast bitchslapp'ida saab, on umbes sama suur kui tõenäosus, et mul on õigus nii tema kui Baranovi karjääri osas.
                                Vaidad et ma peaksin olema rohkem 'politically correct'? Huvitav...

                                Asi on lihtne: see kes ütleb midagi mis sulle või teistele ei meeldi, läheb 'dickehead'i nimekirjas. Olgu, olen dickhead. Mul pole probleem, kutstuti mind juba mitme hüüdnimedega, lisan veel üks kollektsioonile.
                                Sellega on selge ka et mina pole see esimene kes hakkab isiklikut sõimamist.

                                Mulle oli lihtsalt päris huvitav kuidas Järvela Baranovi esitus jälle läbi silma unmärkinud läks.
                                See pole subjektivsuus vaid objektivsuus kui kaks mängu järiest, ja kaks praaki järiest.
                                Siiski 5 aastat pärast Baranov mängib ka Liverpooli siiski sul oli õigus. Aga nüüd, see matters.

                                Bottom line (ettevaatlus! See on tõesti dickhead'i väljendamine!): end of the day, mul pole mingi teise persse mis pean lakkuma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X