320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu jaoks on natuke piinlik see rahvuse teema tõstatamine. Jah ka mind häirib, et nad hümni ei laula. Aga väited et Vassiljev söödab pigem ainult "omadele" on nii naeruväärne. Kes ise vähegi kõrgemal tasemel on mänginud saab sellest aru.

    Ma usun ka, et Vassiljev võib olla pole kõige lihtsam isiksus, aga vaadates ajalugu kui palju ta on koondises mänginud ka vigastusega siis vähemalt tema pühendumust meie koondisele ehk sellele võistkonnale pole mõtet pisendada. Sama ka Dmitrijevi puhul, kes ilmselgelt ei ole koondises ju enam, et mingit rasvast lepingut välismaal püüda.

    Kindlasti võib koondise sees olla eestlaste ja venelaste leer, aga see loomulik nii keeleliselt kui ka kultuuriliselt. Ma ei oska kirjeldada nende kahe mängija loojalsust meie riigile kuid sellele koondisele on nad seda tõestanud. Samuti oli see loojalsus Pareikol. Kõik nad oleksid võinud ise loobuda mingi hetk (loe Nahk kes andis mõista, et teda kartulivabariigi koondis ei huvita).

    Kas koondis oleks parem kui eestlaste ülekaal suurem? Kahtlen sügavalt võib olla hingestatum, aga see kvaliteet oleks veel madalam kui meie hetketase.

    Mina isiklikult kardan juba päeva kui Vassiljev lõpetab,sest ta on ainus meie loovatest mängijatest, kes vähegi küündib euroopa keskmisele tasemele. Pärast teda võib meie koondise mäng muutuda veel primitiivsemaks.

    Mina olen viimane vend, kes Pohlakut kaitseb, aga ma ei usu või ei taha uskuda, et A koondisesse surub ta nii öelda oma mängijaid. Jah ta võib valida koondise ette otsa inimesi, kelle vaade jalgpallist ühtib tema omaga aga treenerit survestada, et kle võta florast rohkem ma ei usu. Varem või hiljem mõnel mehel viskaks kettasse ja räägiks suu puhtaks ja ma usun, et ta teab seda.

    Ma endiselt arvan, et vaadates meie mängijate taset ja klubilist kuuluvust meil pole mingit asja kuhugi suurturniiri lähedalegi. Jah asjade kokkulangemise korral võib kõike juhtuda jalgpallis, aga suurt kvaliteedi tõusu meie jalgpallis pärast hollandlaste ära minekut pole toimunud.Pigem vajab jõulist tegelemist meie noortetöö. Koondise osas tahakski pigem näha, et mänguliselt nii palju Euroopast maha ei jääks, mida ka Pehrsson üritas teha, aga millega ta hakkama ei saanud.

    Mina sooviks, et EJL investeeriks raha hoopis ühte maailmaklassi metoodika/noortetöö spetsialisti.
    fc pohmell

    Kommentaar


      Kogu selle pika teksti saab ainult üheti kokku võtta - Russofoobia.. Sorri, aga selline mulje jääb.

      Esiteks on see lause ("On mis on nende "venelastega" aga hümni nad ei laula") juba pullisitt, kuna vähemalt kaks nn. "venelast" laulsid nt. Malta vastu ilusti kaasa, teiseks kindlasti ei ole hr. Keiss-il mingeid erivõimeid arusaamaks, kas mängija ei laula kuna ei oska või kuna tal mingi põhimõte.

      Lisaks küsimus, mitu Serblast laulis nende hümni? Vastan ise, 0!

      Kommentaar


        seda lollust oli jah juba ammu oodata. üldse peaksid kostjad, dimad ja sanjad tooma dokumendid siseministeeriumist, kas nad ikka on eesti kodanikud!

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          seda lollust oli jah juba ammu oodata. üldse peaksid kostjad, dimad ja sanjad tooma dokumendid siseministeeriumist, kas nad ikka on eesti kodanikud!
          Seniks igaksjuhuks Vaose elama ka panema. Kes teab pàrast panevad veel jooksu kuhugi.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            Kogu selle pika teksti saab ainult üheti kokku võtta - Russofoobia.. Sorri, aga selline mulje jääb.
            mis terminit peaks kasutama nende venelaste suhtes, kes poliitilisi aktsioone koondises ette võtavad ja teadlikult mängu persse keeravad?

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              mis terminit peaks kasutama nende venelaste suhtes, kes poliitilisi aktsioone koondises ette võtavad ja teadlikult mängu persse keeravad?
              Milliseid poliitilisi aktsioone mõni venelane koondises ette on võtnud? Ja selle käigus veel mängu ka persse keeranud?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Milliseid poliitilisi aktsioone mõni venelane koondises ette on võtnud? Ja selle käigus veel mängu ka persse keeranud?
                see, millest Ekspress kirjutas, oligi sisult poliitiline aktsioon. pressiti mingit oma tahtmist peale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  see, millest Ekspress kirjutas, oligi sisult poliitiline aktsioon. pressiti mingit oma tahtmist peale.
                  Aitäh Dannar

                  Kommentaar


                    Uskuge muidugi kõike mis lehed kirjutavad. Nii on mõnus ja lihtne elada. Ma pole vb piisavalt rikutud mõtlemisega, aga ma ei usu elu sees, et Vassiljev/Dmitrijev/Kruglov oleks suutelised kokku leppima vandenõud, et oh, lähme nüüd kolmekesi Bosnia vastu nii mängima et tuleb sitt tulemus. Et noh, söödame natuke valesti ja üldse oleme laisad. Ma keeldun sellist jama uskumast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Uskuge muidugi kõike mis lehed kirjutavad. Nii on mõnus ja lihtne elada. Ma pole vb piisavalt rikutud mõtlemisega, aga ma ei usu elu sees, et Vassiljev/Dmitrijev/Kruglov oleks suutelised kokku leppima vandenõud, et oh, lähme nüüd kolmekesi Bosnia vastu nii mängima et tuleb sitt tulemus. Et noh, söödame natuke valesti ja üldse oleme laisad. Ma keeldun sellist jama uskumast.
                      Kas sa pead neid kolme vaimselt alaarenenuteks või? Sest vähegi mõtlemisvõimeliste inimeste jaoks pole kolme peale vandenõu kokku leppimine mingi eriline pingutus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Kas sa pead neid kolme vaimselt alaarenenuteks või? Sest vähegi mõtlemisvõimeliste inimeste jaoks pole kolme peale vandenõu kokku leppimine mingi eriline pingutus.
                        Vandenõuteooriad on popid. Kui leht nendest kirjutab, siis lehte ostetakse. Tõenäosus pole üldse oluline.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                          Vandenõuteooriad on popid. Kui leht nendest kirjutab, siis lehte ostetakse. Tõenäosus pole üldse oluline.
                          Sinu ja mõne teise jaoks pole ka ajakirjaniku kompetentsus vist üldse oluline. Samas kui teie lähtute abstraktsest "usun või ei usu" konstruktsioonist, siis tema lähtub faktidest ja siseinfost. Ma väga kahtlen, et teil sellele midagi reaalset vastu panna on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Sinu ja mõne teise jaoks pole ka ajakirjaniku kompetentsus vist üldse oluline. Samas kui teie lähtute abstraktsest "usun või ei usu" konstruktsioonist, siis tema lähtub faktidest ja siseinfost. Ma väga kahtlen, et teil sellele midagi reaalset vastu panna on.
                            Kas sa mõtled neid fakte, mida seal artiklis ajakirjanik ise kutsus vandenõuteooriaks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Kas sa mõtled neid fakte, mida seal artiklis ajakirjanik ise kutsus vandenõuteooriaks?
                              Dannar räägib "vandenõuteooriast", Ainar Ruussaar "nägi unes", Ekspressi ajakirjanik "leidis liftist hunniku pabereid" jne. Eks nimetusi leidub erinevaid selle kohta kui oma allikaid avalikult ei eksponeerita, aga mingi kindlus avaldatava info kohta on neil olemas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                Dannar räägib "vandenõuteooriast", Ainar Ruussaar "nägi unes", Ekspressi ajakirjanik "leidis liftist hunniku pabereid" jne. Eks nimetusi leidub erinevaid selle kohta kui oma allikaid avalikult ei eksponeerita, aga mingi kindlus avaldatava info kohta on neil olemas.
                                Kas sama kindlus nagu tänase Päevalehe väitel, et Eestis toodetakse 2000 liitrit piima päevas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X