320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Kas sama kindlus nagu tänase Päevalehe väitel, et Eestis toodetakse 2000 liitrit piima päevas?
    No seda peab Dannar ütlema, kui ta saab.

    Kommentaar


      No mis siin ikka nii väga enam mõelda, olen pikemat aega jauranud, et Pareiko lahkumismäng on arusaamatu ja rumal, kuid eks selles kontekstis selge, miks see korraldati, et legendile austust avaldada. Tõenäoliselt on lepitaja samuti tajutav, kelle käsul see kutse ja sõu tehti.

      Järeldus on küll, et leppimisest miskit välja ei tulnud.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        seda on platsilgi näha olnud, et "meie" venelased väga ei viitsi mõnikord. kas ikka tasub neid nii palju koosseisu võtta, kui sisekliima kannatab? vahel on jäänud ka mulje, et "maestro" armastab pigem "omadele" sööta, ja seda juba Rüütli ajal.
        Seda tahaks nüüd küll näha kuidas palliplatsil jalgpallur hakkab valima kellele sööta isikliku sümpaatsuse järgi. Üpris võimatu.

        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Kas sellised "meie" venelastest intrigandid, kes on võimelised sini-must-valget esindades jalga sirgu laskma, et elada välja oma frustratsioone treeneri vastu, kes heitis koondisest välja nende rahvuskaaslasest sõbra, on ikka väärilised Eesti koondist esindama?
        Ja selle fakti võtad sa mis kohast?

        Algselt postitas Keiss Vaata postitust
        Minu arvates on Eesti jalgpalli koondis mänginud kõige paremini siis, kui on olnud ülekaalus Eesti meelsus ja üldjuhul 70% algkoosseisuga see veel säilib.
        Millal see oli?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
          Minu arvates on Eesti jalgpalli koondis mänginud kõige paremini siis, kui on olnud ülekaalus Eesti meelsus ja üldjuhul 70% algkoosseisuga see veel säilib.
          seda on näha olnud tõesti korduvalt.

          Serbia - Eesti 1:3 - Pareiko, Kruglov, Dmitrijev, Vassiljev, Zenjov
          Eesti - Uruguay 2:0 - Pareiko, Kruglov, Sidorenkov, Dmitrijev (vahetusest Zahovaiko Ahjupera asemele, Vassiljev Saagi asemele)
          Sloveenia - Eesti 1:2 - Pareiko, Kruglov, Dmitrijev, Vassiljev, Zenjov
          Põhja-Iirimaa - Eesti 1:2 - Pareiko, Stepanov, Kruglov, Dmitrijev (vahetusest Zenjov Ahjupera asemele, Vassiljev Kingi asemele)
          Eesti - Holland 2:2 - Pareiko, Kruglov, Dmitrijev, Vassiljev (vahetusest Zenjov Anieri asemele)
          Eesti - Sloveenia 1:0 - Pareiko, Morozov, Antonov, Zenjov
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Martin Reim koondise hingetraumadest: midagi hullu ei ole

            Täpselt nädal tagasi ehk eelmisel kolmapäeval kinnitati Martin Reim jalgpallikoondise peatreeneriks. Juba järgmisel hommikul alustas ta nelja päeva pikkust tuuri, mille jooksul kohtus Sergei Zenjovi, Konstantin Vassiljevi, Henrik Ojamaa ja Ragnar Klavaniga, et kuulata nende mõtteid rahvusmeeskonna osas. Aga niisamuti vaadata mänge ja tajuda meeste igapäevast töökeskkonda.

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Kas sa pead neid kolme vaimselt alaarenenuteks või? Sest vähegi mõtlemisvõimeliste inimeste jaoks pole kolme peale vandenõu kokku leppimine mingi eriline pingutus.
              "Oleks suutelised" all mõtlesin ma ikka nende moraalset poolt. Eesti keel on rikkalik ja tore.

              Kommentaar


                Nendel vandenõuteooriatel ja selle juurde käivatel juttudel on üks suur viga: üritakse näidata, et justkui enne Pareiko teemat oleks kõik olnud ilus, tulemused väga head ning Pehrssoniga oleksime selleks hetkeks olnud suurelt edasi arenenud. Väidan, et mänguliselt ei olnud Pehrssonka enne seda saavutanud neid asju, mida (Rüütlile ette heideti ja) Pehrssoni suureks trumbiks peeti ning EJL ja jalgpalliajakirjanduse poolt üles puhuti. Seda ei muuda ka ajakirjanikele korraldatud promoüritused.

                Reaalsus oli vähe teine ning isegi kui oli mingi sellelaadne käärimine, siis pakun, et selle käärimise põhjus ei olnud kindlasti mitte üksnes toodud teema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                  Minu arvates on Eesti jalgpalli koondis mänginud kõige paremini siis, kui on olnud ülekaalus Eesti meelsus ja üldjuhul 70% algkoosseisuga see veel säilib.
                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  seda on näha olnud tõesti korduvalt.

                  Serbia - Eesti 1:3 - Pareiko, Kruglov, Dmitrijev, Vassiljev, Zenjov
                  Eesti - Uruguay 2:0 - Pareiko, Kruglov, Sidorenkov, Dmitrijev (vahetusest Zahovaiko Ahjupera asemele, Vassiljev Saagi asemele)
                  Sloveenia - Eesti 1:2 - Pareiko, Kruglov, Dmitrijev, Vassiljev, Zenjov
                  Põhja-Iirimaa - Eesti 1:2 - Pareiko, Stepanov, Kruglov, Dmitrijev (vahetusest Zenjov Ahjupera asemele, Vassiljev Kingi asemele)
                  Eesti - Holland 2:2 - Pareiko, Kruglov, Dmitrijev, Vassiljev (vahetusest Zenjov Anieri asemele)
                  Eesti - Sloveenia 1:0 - Pareiko, Morozov, Antonov, Zenjov
                  Game, set, match!

                  Kommentaar


                    Pole see seis midagi paha. Lihtsalt vaja tiimina saada tööle. Vassiljev Poolas hetkel on ulme hoos, esimene ja muudkui lööb. Klavan lõi ka täna värava. Isegi väravavahid on vormis Meerits lõi ka värava. Anier ja Ojamaa on ka hoos. Luts andis hea söödu. Zenjov lööb ja söödab. Ja mehed kellest pole kuulnud on ka aktsioonis. Saag lõi värava. Ehk mis mina tahan öelda on see, et hetkel üks parimaid aegu. Ei mäletagi kus meedias oleks lugenud siukese edu kohta. Vnoh vähemalt minu arvates eriti Soccernetist lugedes on ikka keegi kuskil midagi head teinud.
                    Saaks need mehed ka Eesti koondise eest ainult mängima
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      praegu on suurim probleem, kust leida kindel partner klavani kõrvale keskkaitsesse, mida jääger oli.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Christus Vaata postitust
                        praegu on suurim probleem, kust leida kindel partner klavani kõrvale keskkaitsesse, mida jääger oli.
                        Mets mängib Vikingis keskkaitses.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          Mets mängib Vikingis keskkaitses.
                          Minu arust sobib Mets keskkaitsesse paremini kui CDM:iks. Olen ka varem öelnud, et tal puudub piisav agressiivsus, et CDM'i kohal mängida. Peab tõdema, et ta roll ja oskus mängida seda kohta paranes mäng-mängult aga kui võrrelda tippudega (Makelele, Cattuso, Alonso) siis tahtest ja võitleja hingest jääb puudu. Samas ma ei näe ka, et meil hetkel leiduks sellist "politseinikust" mängijat kes rabaks musta tööd ja jätaks rünnakud teiste hooleks - Antonov suudaks äkki seda rolli täita.

                          Kommentaar


                            dmitrijev ongi ju täpselt selles rollis terve elu olnud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              dmitrijev ongi ju täpselt selles rollis terve elu olnud
                              Jah, aga vanust on juba 34 ja võib vist öelda, et lõpu algus on käes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Karter Vaata postitust
                                Minu arust sobib Mets keskkaitsesse paremini kui CDM:iks. Olen ka varem öelnud, et tal puudub piisav agressiivsus, et CDM'i kohal mängida. Peab tõdema, et ta roll ja oskus mängida seda kohta paranes mäng-mängult aga kui võrrelda tippudega (Makelele, Cattuso, Alonso) siis tahtest ja võitleja hingest jääb puudu. Samas ma ei näe ka, et meil hetkel leiduks sellist "politseinikust" mängijat kes rabaks musta tööd ja jätaks rünnakud teiste hooleks - Antonov suudaks äkki seda rolli täita.
                                Kui on üks asi, millest Metsal puudu ei jää, siis on see just tahe ja võitlejahing.

                                Kas Cattuso on mingi säga alamliik?

                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X