320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see, kui palju publikut ja mis meeleolus staadionile tuleb, sõltub ju otseselt tulemustest. oleks septembris null-ühtede asemel viike-võite nopitud, saanuks selle foonilt ka tribüünid nüüd täis. paraku pole viimasest ajast midagi meeliülendavat meenutada. mingi kriitiline mass tuleb alati kohale, aga muu rahvas mitte. jalgpall ei ole meil endistviisi rahvussport, olgugi et harrastajaid võib paberite järgi kõige rohkem olla. laulurahva müüt on rohkem laulupidude teema.

    Kommentaar


      suht suur huvi on tulla staadionile vaatama koondist, kes ei oska, istudes entitled fännide kõrval, kes õpetavad, kuidas peab kaasa elama. nii jätkata, mehed!

      aastate pikkust möla ja hala, miks keegi staadionile ei tule ning siis tullakse selliste mõttevälgatustega lagedale. nii jätkata, mehed...

      Kommentaar


        Väga hea atmosfääriga mängudest meenuvad veel 2011 Põhja-Iirimaa (hümn eriti!) vastu ja 2014 Sloveenia vastu, kus pärast Ats Purje väravat oli katus pealt lendamas.

        Laulurahva kõrval nimetame ennast ka ju vaoshoituteks, seda ei tasu unustagi. Ka mina olen tundnud, et vot nüüd tahaks täiest kõrist kaasa laulda "Tulen tagasi sealt võitjana...", aga ebapiisav meelekindlus - ja mis seal salata, ka lauluhääl - on mind enamasti takistanud. Hümnigi ajal tunneb ju eestlane, et nüüd on küll see koht, kus kaasa laulda, aga mis saab siis kui kõrvalolija mind kuuleb? Et laulurahvas oleme kindlasti, kuid häbelikud kah. Jalgpallini on veel minna..

        Sellest teemast natuke eemale puigeldes, tahtsin natuke mõtiskleda skooride üle Pehrssoni ja Reimi aegadel. Nagu oleks ju sisuliselt samad - domineerivad ühe- ja kaheväravalised kaotused. Mina jällegi näen Reimi aja mängudes kuidagi rohkem loogilisust, mis on küll kaugel heast mängust, kuid ei ole ka mööda etteantud rööpaid sõitev. Ja kuigi õnne taha ajamine ei ole kõige parem, siis kurat kurat küll, ei vea ikka üldse meil viimastel mängude kah. Eriti pean silmas Kostja lööki, mis soomlasele kuhugi kuklasse vms lendas ja Aksalu õnnetut tegutsemist väravaolukorras. Kas Aksalule oleks alternatiivi? Lepmetsa ma väga ei usaldaks, samas on Meerits end koondise eest mitmeid kordi heast küljest näidanud, nt meenub 3:0 võidumängus Horvaatia vastu mitu head tõrjet. Aksalu siiski võiks postide vahele jääda, ei näi need varuväravavahid hetkel midagi juurde andvat.

        Kommentaar


          Einoh, tuleb saata haigla ekipaaž küljetribüünile laulu lööma. Usun, et nad elavad tennisepubliku kõvera pilgu ja sajatused üle.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Minu kõrval oli ka mingi perekond isa-ema-kaks last ja siis kui lapsed üritasid ka mingi lauluga kaasa tulla, siis ema käratas neile peale, et istuge maha ja ärge röökige ega te mingid pooletoobised ei ole. Muidu ma küll alati ütlen välja kui midagi häirib isegi kohtades, kus oleks targem suu kinni hoida, aga ma väga kahetsen siiani, et ma seal midagi sellele emale ei öelnud. Ma ei tea, kust selline debiilne attitude ja nn arvamus, et staadionil peab vait olema, sest see on viisakas üleüldse tulnud on?
            Eks see olegi ajakirjanduse mõju. Kui ajakirjanikud fännid maasse tambivad, siis ei tohigi ju neile kaasa laulda.

            Kommentaar


              panin kokkuvõttest tähele, ei Soome koondis ei suutnud suure edu harjal isegi Tampere staadionit (kuusteist koma midagi kilo) päris täis tõmmata. ometi linnas elanikke rohkem kui kahe Tartu või poole Tallinna jagu ja rahval raha kah nagu oleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                panin kokkuvõttest tähele, ei Soome koondis ei suutnud suure edu harjal isegi Tampere staadionit (kuusteist koma midagi kilo) päris täis tõmmata. ometi linnas elanikke rohkem kui kahe Tartu või poole Tallinna jagu ja rahval raha kah nagu oleks.
                Esmaspäeva õhtul? Kreeka vastu? Helsingist väljas? Ei imesta. Soomes kotib koondise käekäik inimesi sama palju kui Eestis. Lihtsalt inimesi on 4x rohkem

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Esmaspäeva õhtul? Kreeka vastu? Helsingist väljas? Ei imesta. Soomes kotib koondise käekäik inimesi sama palju kui Eestis. Lihtsalt inimesi on 4x rohkem
                  Helsingis mängitakse vist olümpiastaadionil? On see kunagi täis tulnud?

                  Tegelikult oli Tamperes päris palju rahvast, aga mõned täiesti tühjad sektorid rikkusid üldmulje, sest olid väravalöömise taustaks. Pluss veel need kergeraksu rajad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    Helsingis mängitakse vist olümpiastaadionil? On see kunagi täis tulnud?


                    90ndatel tuli päris tihti täis. Viimasel kümnendil ainult Hispaania ja Prantsusmaa vastu.

                    90ndatel oli soomel Hyypiä ja Litmanen ja mõned muudki. Eks siis olid veidi teised ajad.

                    Kommentaar


                      Viimaseks kaheks Rahvuste liiga mänguks võiks koondisse kutsuda Koskori ja U-21 mehi.
                      Kui Ungariga läheb nagu läheb, saaks Kreeka vastu noorematele ja värskematele võimalust anda

                      Kommentaar


                        Reim lubas ka Vaštšukile ja Lepikule kunagi vähemolulises mängus võimaluse anda.
                        Kas sel aastalõpul ka mingi turnee tehakse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dnb Vaata postitust
                          Reim lubas ka Vaštšukile ja Lepikule kunagi vähemolulises mängus võimaluse anda.
                          Kas sel aastalõpul ka mingi turnee tehakse?
                          Vahepeal olevat juttu olnud Kesk-Aafrikast.

                          Kommentaar


                            Novembri asemel on plaan mängida uue aasta alguses.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Kui Ungari meeskond rääkib, et nende jaoks oleks D liigasse kukkumine kohutav, siis meie koondise figuuride väljaütlemised on justkui et "see on kehva aga noh, mis teha" ...
                              Krt selline asi lõhnab kokku ikkagi ambitsioonide, häälestatuse ja suhtumise erinevuste järele!

                              Okei, see Rahvuste Liiga on veel veidi x asi, aga naabrid näe, lõikavad sellest pigem kasu. Olen meie mängupilte näinud ja need ei ole olnud hirmsad, aga kuidagi piduris oleme minuarust ja on selge segadus selles, et mis on ikkagi meie parim lineup ja kus on need mehed, siis kui neid vaja on! Vb olen ülekohtune, aga mingid käärid siin on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Kui Ungari meeskond rääkib, et nende jaoks oleks D liigasse kukkumine kohutav, siis meie koondise figuuride väljaütlemised on justkui et "see on kehva aga noh, mis teha" ...
                                Krt selline asi lõhnab kokku ikkagi ambitsioonide, häälestatuse ja suhtumise erinevuste järele!

                                Okei, see Rahvuste Liiga on veel veidi x asi, aga naabrid näe, lõikavad sellest pigem kasu. Olen meie mängupilte näinud ja need ei ole olnud hirmsad, aga kuidagi piduris oleme minuarust ja on selge segadus selles, et mis on ikkagi meie parim lineup ja kus on need mehed, siis kui neid vaja on! Vb olen ülekohtune, aga mingid käärid siin on.
                                Need mehed on vigastatud.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X