320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Need mehed on vigastatud.
    minuarust tegi eesti viimati ilma nende meesteta väga südika mängu, individuaalsete eksimuste pealt kärises ainult...
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      Ausalt öeldes ma ei mõista mis ulmelist taset te siin Eesti koondiselt nõuate? 2010-11 kordust, kus terve sats mängis kodujalgpalli välismaal ja meil olid ründajad kes oskasid lüüa? Koondise keskmine vanus oli oma parimais aastais ning õnnejumal kohati ka meie poolt (loe: alagruppis).

      Vaadake millistest liigadest tulevad oma koondisesse mängima Kreeka, Ungari ja Soome. Iga riigi koduliiga on juba meist kõvem rääkimata meeste välisklubidest.

      Kreeka: Arsenal, Roma, Benfica, Marsseille ning kodused hiiud Olympiakos, Ateena AEK, PAOK.
      Ungari: Leipzig, Hoffenheim, Bologna, Kiiev Dünamo, Astana ja kohalikud suured
      Soome: Augsburg, Sporting Gijon, Norwich, Bate, Leverkusen, sh ainult üks mängija HJKst.
      Eesti: 5 Soomes, 4 Norras ja Poolas. Välja jäävad hetkel ainukese suurliiga mängijana Klavan ja Mets.

      See tase ja kvaliteet kus meie vastased igal nädalal mängivad on juba kordi ja kordi kõrgem kui meie meestel ning ainukene reaalne relv millega on meil võimalik Ungarit, Soomet ja Kreekat võita on väga hea sisekliima. Natukene õnne ka juurde ning siis on kõik võimalk. Läbi hea sisekliima jõudsime ka play-offi 2011 sügis, kuid kui natukene paremas mentaalses seisus koondis on vastas, siis mängitakse meid individuaalselt juba üle.

      Kui me mängiksime nende iga vastasega 10 mängu, siis tulemuste korrelatsioon võiks olla enamvähem 1-3-6. Selletõttu ei olegi D-liigasse langemine katastroof, sest lihtsalt vastase kvaliteet on parem.

      Kommentaar


        Ideetu igav mang.
        Niinimetatud mudaliigasse kukkumine igati oigustatud.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

        Kommentaar


          rallikas, ma olen nõus sellega et vastasmängijate individuaalsed karjäärid on paremad, kui meie meestel, aga kohe kuidagi ei nõustu sellise 'valge rätiku ringi viskamisse' juba enne matšide algust. Kuuluvus - muda, leppige! Ei!
          Ümberringi on väikerahvusest koondisi piisavalt selleks, et mõista palju parema käekäigu võimalikkust. Meil on varem hästi läinud küll ja mingi õnneelement on nendes asjades siiski minimaalne tegur.

          Kommentaar


            Ma pole mingi venevastane, aga üks asi mind õrnalt häirib on see, et koondises on aastaid tekkinud eesti vs vene leerid. Kõik need reportaaž-kaadrid treeningutelt, mida ERR näitab koondise kogunemistelt TV vahendusel, siis absoluutselt kõikides neis on üks ja sama pilt : eesti kutid teevad palli lükkamist, kvadraati jne omavahel ja vene kutid jällegi omavahel.
            Taaskordne kaader Ungarist:



            Suvel, Balti liiga avamängus vs Leedu, oli selline huvitav vaatepilt Rakvere linnastaadionilt, et eesti nimedega pingil olnud koondislased istusid kõik varumeestepingi katusekaare all, vene nimedega koondislased olid võtnud taburetid ja istusid omaette muust varumeestepingist eraldi lahtise taeva all..Samas räägime lõimumisest..

            Ei teagi kohe paugust öelda, mis see parem on, aga see on lihtsalt üks tähelepanek, mis on juba aastaid koondises peegeldunud.
            //

            Kommentaar


              Miks peaks see kuidagi probleem olema?
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                Ma pole mingi venevastane, aga üks asi mind õrnalt häirib on see, et koondises on aastaid tekkinud eesti vs vene leerid. Kõik need reportaaž-kaadrid treeningutelt, mida ERR näitab koondise kogunemistelt TV vahendusel, siis absoluutselt kõikides neis on üks ja sama pilt : eesti kutid teevad palli lükkamist, kvadraati jne omavahel ja vene kutid jällegi omavahel.
                Taaskordne kaader Ungarist:



                Suvel, Balti liiga avamängus vs Leedu, oli selline huvitav vaatepilt Rakvere linnastaadionilt, et eesti nimedega pingil olnud koondislased istusid kõik varumeestepingi katusekaare all, vene nimedega koondislased olid võtnud taburetid ja istusid omaette muust varumeestepingist eraldi lahtise taeva all..Samas räägime lõimumisest..

                Ei teagi kohe paugust öelda, mis see parem on, aga see on lihtsalt üks tähelepanek, mis on juba aastaid koondises peegeldunud.
                Kui Madison või Helmed peaksid seda lugema, siis see oleks järgmise valimisreklaami idee, et kui me ei suuda jalgpallureid lõimuma panna Eesti rahvuskoondises, siis kuidas on praegusel valitsusel idee panna lõimuma pool miljonit Eestisse tulevat immigranti.

                Kommentaar


                  On see riigikeele oskus koondises mingi reegel?
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    On see riigikeele oskus koondises mingi reegel?
                    Näitab natuke suhtumist äkki? Kas mina olen koondise jaoks võiks on koondis minu jaoks?
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Millise eriloaga kasutab üks mees koondise mängu ajal Adidase varustust ja mida Nike sellest arvab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ...Jumal... Vaata postitust
                        Millise eriloaga kasutab üks mees koondise mängu ajal Adidase varustust ja mida Nike sellest arvab?
                        http://bit.ly/2zhxYIH
                        Ah ära hakka nüüd sääsest elevandipoissi tegema. VV puhul on see täiesti tavaline, et kasutakse neid kindaid, mille oled " sisse" mänginud

                        + Anier mängib ka Adidasega, ehk ärme hakka pseudoprobleemi tekitama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ...Jumal... Vaata postitust
                          Millise eriloaga kasutab üks mees koondise mängu ajal Adidase varustust ja mida Nike sellest arvab?
                          http://bit.ly/2zhxYIH
                          Selleks pole tarvis eriluba. Nike varustab koondist särgi, pükste, sokkide, trenni- ja vabaaja varustusega, mida kantakse siis, kui ollakse koondises. Jalgpallisaapad ja väravavahikindad - need on igaühe enda kasutada, muuhulgas ka seetõttu, et seal on oluline harjumus. Nii on see igal pool maailmas. Tõestust pole vaja kaugelt otsida: meie eilse vastase Kreeka varustaja on Nike, algkoosseisus oli vähemalt kolm meest, kellel Adidase saapad. Võid ka googeldada Messit ja näed, kuidas ta Barcelona (Nike) särgis mängib Adidase saabastega.

                          Lisan, et Pareiko kasutas mälu järgi sellise brändi nagu Sells kindaid ja Poom nii Sondico kui ka Uhlsporti omi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            Näitab natuke suhtumist äkki? Kas mina olen koondise jaoks võiks on koondis minu jaoks?
                            Ma olen niikuinii kahe käega poolt, et ei oska keelt, ei saa koondisesse. Sama nagu peaks olema mujalgi valdkondades. Noh et ei oska keelt, ei saa tööle jne.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Üldiselt on kõik super hästi .Järgmise aasta valikturniirilt saavad otse finaalturniirile Soome,Ungari ja Kreeka oma alagruppidest ja siis saab Eesti C tasandi play- offi nende asemel ja seal poolfinaalis vastaste omaväravast finaali ja seal jälle null raami löögiga ,aga siiski vastaste omaväravast EM- le . 2021 D tasandil võidab Eesti alagrupi ja play - offi ja saab teist korda järjest finaalturniirile ja koondise keskmine vanus on 34,7 aastat ja Kesa laseb kodus arvuti taga pürot 🤪

                              Kommentaar


                                Kas valiktsükli mängudes on mingi lootus saada rohkem õhtuseid ja vähem öiseid mänguaegu? Vaadates tugevusgruppide alumist poolt, siis seal on enamik riike kas meiega samal ajajoonel või veel rohkem idas. Mängida neid mänge Kesk-Euroopa või Inglismaa kella järgi on ju ajuvaba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X