320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99
    no vot, põhipoint su jaoks see. minu jaoks on põhipoint, et Derby County legend ja Eesti koondise treeneril peab vajalikuks mingile suvalise harrastussportlase persoonil peatuda enda kingasaamisele pühendatud pressikal. Ja lisaks on teine põhipoint see, et ... kui siin on räägitud meie koondislaste füüsilisest võimekusest omajagu, kas üleüldse tasub Derby County legendil ja Eesti koondise treeneril midagi plõksida, kui selle harrastussportlase enda füüsiline võimekus on vaat et pea parem kui meie praegusel koondislasel?

    keegi ei võrdleks seda teemat praegu, kui Poom ei oleks alustanud. aga ... tead, tema tegi ukse lahti ja hea meelega astun sisse.
    Kuulasin selle koha üle.

    Ma olen nõus, et oleks täiesti piisanud, kui Poom oleks maininud Pulleritsu kirjutist ilma Piirojaga võrdlust sisse toomata. Aga ma ei tea, see üks lause üldisest mõttest, et noored peavad rohkem tahtma/vaeva nägema, välja võtta tundus teisele teemale minemisena.

    Kommentaar


      Ma loodan, et mängijad vabandasid treeneri ees. Mets veel haukus lõpuk, et tal suva mida öeldaks (Mets ja Lemsalu). Nagu näha oli tal ka väljakul suva kui saksmannid alandasid.

      Kommentaar


        Mets on vist üldse natuke ära tõusnud..

        Kommentaar


          Rilleputsi peabki pidevalt perse saatma, muidu veel tekibki kuskil mingi mõttekoda, kelle arust peaks noori hakkama mingitele napakatele triatloni sugustele alade ja eluaegse kerjamise ja vaesuse poole suunama. Eestis on professionaalseid jalgpallureid rohkem kui professionaalseid 10km jooksjaid maailmas vist.

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Rilleputsi peabki pidevalt perse saatma, muidu veel tekibki kuskil mingi mõttekoda, kelle arust peaks noori hakkama mingitele napakatele triatloni sugustele alade ja eluaegse kerjamise ja vaesuse poole suunama. Eestis on professionaalseid jalgpallureid rohkem kui professionaalseid 10km jooksjaid maailmas vist.
            Nii on. Jalgpall on maailma köige populaarseim sport, hetkeseisuga iga 28s inimene maailmas on jalgpallur. Soome tuli hiljuti maailmameistriks hokis ja soome on hoki riik, aga jalgpall on ikkagi ülekaalukalt populaarseim spordiala riigis. Vastavalt 70k ja 130k harrastajat.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99
              no vot, põhipoint su jaoks see. minu jaoks on põhipoint, et Derby County legend ja Eesti koondise treeneril peab vajalikuks mingile suvalise harrastussportlase persoonil peatuda enda kingasaamisele pühendatud pressikal. Ja lisaks on teine põhipoint see, et ... kui siin on räägitud meie koondislaste füüsilisest võimekusest omajagu, kas üleüldse tasub Derby County legendil ja Eesti koondise treeneril midagi plõksida, kui selle harrastussportlase enda füüsiline võimekus on vaat et pea parem kui meie praegusel koondislasel?

              keegi ei võrdleks seda teemat praegu, kui Poom ei oleks alustanud. aga ... tead, tema tegi ukse lahti ja hea meelega astun sisse.
              Millest selline hoiak nagu ei tohiks ajakirjanikku võimalusel poeetiliselt v*ttu saata?
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Mets on vist üldse natuke ära tõusnud..
                Mulle meenub siinkohal paljude andekate mängijate üleüldine suhtumine - saavutad kiirelt mingi taseme, saad kiita, oled seltskonnas köva mees, aga suures mastaabis endiselt keskpärane kehvik, kellesuguseid on kümneid tuhandeid ja kellest paremaid eristab teistest suhtumine 24/7 edasi pingutada igas valdkonnas, et saavutada edu teiste ees, sest jalgpall on köige suurem konkurentsiga sport maailmas ja suurepärast mängijat keskpärasest eristab just see mentaliteet pidevalt edasi areneda, mitte oma üleolekut demonstreerida. Eesti parimad mängijad läbi aegade - Poom, Lemsalu, Zelinski, Klavan, Piiroja, Oper....Kas keegi kunagi kahelnud nende tahtes ja vöitlusvaimus vöi märganud üleolevat suhtumist? Ei, sest nad andsid alati endast sada protsenti ja riiki esindada oli auasi.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Mulle meenub siinkohal paljude andekate mängijate üleüldine suhtumine - saavutad kiirelt mingi taseme, saad kiita, oled seltskonnas köva mees, aga suures mastaabis endiselt keskpärane kehvik, kellesuguseid on kümneid tuhandeid ja kellest paremaid eristab teistest suhtumine 24/7 edasi pingutada igas valdkonnas, et saavutada edu teiste ees, sest jalgpall on köige suurem konkurentsiga sport maailmas ja suurepärast mängijat keskpärasest eristab just see mentaliteet pidevalt edasi areneda, mitte oma üleolekut demonstreerida. Eesti parimad mängijad läbi aegade - Poom, Lemsalu, Zelinski, Piiroja, Oper....Kas keegi kunagi kahelnud nende tahtes ja vöitlusvaimus vöi üleolevas suhtumises? Ei, sest nad andsid alati endast sada protsenti ja riiki esindada oli auasi.
                  Ma ei kahtle ka Metsa mentaliteedis ja tahtevõimes.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                    Ma ei kahtle ka Metsa mentaliteedis ja tahtevõimes.
                    Sina ei kahtle, aga Poom ja Pareiko kahtlevad.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      "Ma ei saa öelda, kas Reim oli hea või halb peatreener. Tal oli oma kindel filosoofia, millega koondisesse tuli, kuid kahjuks läks mängijate valik ajaga halvemaks ning meeste tase hakkas langema," arutleb endine koondise puurilukk Sergei Pareiko. 


                      Kõige parem kokkuvõte.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Mina pakuks motiveerija ja eeskujuna Ivo Linnat peatreeneriks.

                        Mängu eel laulaks "Julge laulu" ehk "olen nagu sangar seiklusfilmis".
                        Siis mängujooniseks oleks "kikilips", mis on siis vastupidi keeratud romb ehk peaks olema edukas.
                        Kui mäng pole parim, siis laulaks ta "kätte jõudnud suvi", mis hoiaks fännid rõõmsad.
                        Ja kui mäng lõppeb, siis on aeg muidugi "Kaelakee hääleks" ehk "kui oled kurb ja nutad".

                        Konsultatsioonitasu EJLilt suunata soccerneti suvekate eelarvesse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                          Ma ei kahtle ka Metsa mentaliteedis ja tahtevõimes.
                          Soovitan kahelda.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Eks üks filosoofidest saab. Loogiline oleks U21 poole vaadata ehk siis Karel Voolaid. No ma ei tea, kui nii peaks minema..

                            Kommentaar


                              Välismaalane ja eestlane? Nimi Važinski ei ole ju eesti nimi kui te taipate kuhu ma tüürin...
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99
                                Aa... ja sellest tahtsin ka rääkida, et kui Poom võtab reaalselt nii südamesse seda pulleritsu teemat, siis tähendab, et sellel (ja teistel ajakirjanike kirjutatul) on nii talle kui mängijatele olnud mingi mõju. Teate, see on tegelikult tõsine mõttekoht, millest tundub, et olete enamus mõõda vaadanud. No perse, ei saa nii emo olla tippsportlane.

                                Toon lihtsalt näiteks Inglismaa koondise (kes kuni eelmise aasta MM'ni) kui totaalse läbikukkuja 21.sajandil.

                                Olgugi, et enamik nende koondisest pelab fkn Premier Leagues ja nad saavad klubi eest mängides pea iga nädal sõna otseses mõttes tappa kõikides ajalehtedes aasta aasta järel. Võiks ju eeldada, et kuna näiline tase on nii kõrge siis ka paksem nahk, ükskõik, mida üks kirjatsura kuskil lehes kirjutab.

                                Aga ei, ka nemad (eks koondislased) on aastaid hiljem pärast põrumist väitnud, et a la "Pressi negatiivsus rikkus mu mängu" (justkui mingisugune nt John Crossi sugune pasakäkk oleks sinu eest vastase vabaks jätnud vms).

                                On pussimad vaimselt kui eelnevad põlvkonnad, ilmselgelt.

                                8:0 Saksamaale polnud minu nägemuses aga ühe! mängu plaanis nii kohutav kui Fääridele kaotamine. Tegu tehtud, treenerid ise tagasi astunud nüüd edasi minna. Tulebki uus treener, uus plaan, uus metoodika ja osalt ka uued mängijad, eks siis näeb.


                                PS - Pullerits sobituks oma adekvaatsuselt ja analüüsioskuselt hästi kompartei ptüi vabandage keskerakonna Kesknädalasse(vabalt ka Ekre omasse) kirjutama.
                                Poom on endiselt koondise legend ja Inglismaa koondis pole ei parim ega suurim aga umbes 100k korda Suurem(eeldustelt) Eesti omast aga, mis tähtsaim -

                                Pea püsti meie Sinisärgid!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X