320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal Eesti-Serbia piletid müüki tulevad? varem nagu ma nägin neid piletilevis, nüüd millegipärast enam ei ole ?

    Kommentaar


      mis mõttes millal? päris pikka aega juba saadaval ju. vaata siia

      Kommentaar


        Algselt postitas Assu2 Vaata postitust
        Millal Eesti-Serbia piletid müüki tulevad? varem nagu ma nägin neid piletilevis, nüüd millegipärast enam ei ole ?
        Seal piletilevis on ju kirjas et 31. jaanuaril 10:00 algab piletite müük
        Adiós amigos

        Kommentaar


          Kas midagi juhtub, kui ETV otsustab jalgpalli MM-i enam mitte näidata?

          Jutt puha vutist aga huvitav miks herr Pohlak ise, vastupidiselt suusa-, kossu- ja kergeraksubossidele, vestlusringis kohal polnud.

          Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


          Suvalt valitud nopped:

          •• Kaljuveer (ETV): Meie prioriteediks on näidata eestlaste esinemisi suurtel võistlustel, samuti olümpiamänge, kergejõustiku-, suusatamis-, korvpalli- ja jalgpallivõistlusi. Toetume traditsioonidele ja sellest lähtuvalt ka programmi koostame
          •• Kaljuveer: Valikud tuli teha ja korvpalli arvud ei olnud head. Kui jalgpalli MM-i finaali jälgis 17,3%, siis korvpalli oma vaid 3,5%.

          •• Oru (Kan2): Kui vaatame Eesti jalgpallikoondise mängude reitinguid, näe*me, et ei vaadata mänge, kus Eesti võidab, vaid rekordeid purustavad kohtumised, kui siia saabub Cristiano Ronaldo. Tegelikult pole sellel kõigel ju spordiga midagi pistmist, tegemist on sõubisnisega. Eesti–Bel*gia või Eesti–Bosnia mängul pole reitinguid ja ka staadion on pooltühi.

          • Leito (TV3): Erakanalites on mudelid erinevad: vormel 1 tuleb programmieelarvest ja loodetavasti teenib see reklaamisekundiga raha tagasi. TV6-s Eesti jalgpalliliiga näitamisel on kulude katjaks suurel määral Eesti jalgpalliliit ja tema sponsorid. Meie võimaldame eetri. Kodune jalgpalliliiga pole reitingumagnet, pigem teeme seda missioonist, sest kui seda ei promo, ei muutu ta ka populaarsemaks.
          •• Leito: Kommertskanali jaoks on võrrandil kaks poolt: ühelt poolt vaatajahuvi ja teisalt edastamiskulud. Paljudel juhtudel võrrand klapib: näitame TV3-s vormelit ja TV6-s Meistrite liigat. Näitaksime rohkem, aga paljud suured asjad on juba ERR-i käes

          •• Jõesaar (ERR): Tähtis on, et Eesti rahvas EM-i näeks, kuid ma ei pea traagikaks ega maailma lõpuks, kui seda näitab TV3 või Kanal 2. Jalgpalli tiitlivõistlus ei ole sündmus, mille mitte näitamine hävitaks ERR-i alustalasid.
          •• Jõesaar: Ringhäälingunõukogu seisukohalt on jalgpalli EM-i või MM-i – jalgpallisõbrad, väga vabandan – kallis ja ebapraktiline üle kan*da. Summa, mida Eesti maksumaksja maksab jalgpalli EM-i eest, kus ei osale täna ega paraku ka homme ühtegi eestlast, on väga suur. ERR-i väga piiratud eelarve juures oleks lihtsam, kui ERR ei peaks seda kulu kandma,

          •• Loide(koss): Sport on meelelahutus ja kui see pole piisavalt seksikas, et konkureerida, ei mahu ta ka telekanalite valikusse. Küsimus on, kas alaliit, klubi või võistkond suudab sündmuse niivõrd eriliseks teha, et see massidele huvi pakuks. On üksikud alad ja võistlused, mis on suutnud ületada meelelahutuslati. Keegi peab sõu kinni maksma: täna teevad seda alaliidud sponsorite abiga, kuid kindlasti panustavad ka telekanalid ise.

          Kommentaar


            ..paistab et Jõesaar on pärast suvist noore jalgpalluri surnuks sõitmist oma soojal toolil endiselt alles...
            RummaBastards!

            Kommentaar


              Algselt postitas jansa Vaata postitust
              ..paistab et Jõesaar on pärast suvist noore jalgpalluri surnuks sõitmist oma soojal toolil endiselt alles...
              Mine putsi nuppu kasutaks siinkohal. Esiteks, ta astus oma kohalt tagasi, oli näha, et ta ei soovinud jätkata. Kuid ERR nõudis teda tagasi. Ja üldse, ei sõitnud ta kedagi surnkuks(piltlikult küll) vaid motorolleri juht ise oli ohmoon ja ei andnud peateed. Teate küll neid noor-rollerijuht-olen-pede-elan-loksal-vendi.
              You need people who score goals, that's how you win games.

              Kommentaar


                Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                Mine putsi nuppu kasutaks siinkohal. Esiteks, ta astus oma kohalt tagasi, oli näha, et ta ei soovinud jätkata. Kuid ERR nõudis teda tagasi. Ja üldse, ei sõitnud ta kedagi surnkuks(piltlikult küll) vaid motorolleri juht ise oli ohmoon ja ei andnud peateed. Teate küll neid noor-rollerijuht-olen-pede-elan-loksal-vendi.
                jou jou jou

                minu mälu järgi oli nii.

                õnnetus -> Jõesaar esitab lahkumisavalduse -> lükatse tagasi -> uurimise lõpp, Jõesaar süüdi -> Jõesaar esitab lahkumisavalduse -> avaldus rahuldatakse

                Rahvusringhäälingu nõukogu esimehe kohalt taanduda soovinud Andres Jõesaar ütles, et aktsepteerib nõukogu liikmete otsust tema avaldust mitte aktsepteerida ja jätkab oma tööd.

                siis arvati et tehti õigesti et ta ametisse jäi...


                ja siim ta lahkus

                täpsustuseks, et nõukogu liikemks ta jäeti, kuid juht on nüüd Hagi Šein.

                Kommentaar


                  a ja mis sellesse artiklisse puutub.

                  siis see artikkel näitas suht hästi ära, et mida mingi pool esindab ja mida saavutada tahab ja kuidas võitlus käib (vähemalt vihjed anti tugevad).

                  Kommentaar


                    Kuidas telemeedia nii täpselt teab, kui palju neid vaadatakse ja loetakse? Sellise küsimusega pöördus uue Forte uue rubriigi "Lihtne küsimus ja tark vastus" kaudu meie lugeja nimega Tanel. "Omaarust osatakse suhteliselt täpsetest numbritest rääkida," märkis ta. Pöördusime küsimusega just selliste uuringutega tegeleva Emor AS poole.


                    Tegelt on naljakas, et mingi 275 pere vuti(spordi)huvi või huvipuudumise pealt pannakse paika reitingud, mille põhjal tõsise faktina väidetakse näiteks, et Eesti vutikoondise mänge vaadatakse pelgalt Ronaldo, Beckhami või mõne muu geelipea tõttu, milllest järeldades on mõttetu näha vaeva Eesti koondise võõrsõprusmängude ülekandmiste orgunnimiseks.
                    Piisaks paaristkümnest minimudelisse juhuslikult sattunud loendurist, mis vutihullude kodudes ja vutireitingud oleksid laes

                    Kommentaar


                      Põhimõtteliselt sama argumendiga lõpetas ju TV3 Meistrite Liiga edastamise. Mis-siis, et vutti vaadatakse mitmekesi koos suuremas seltskonnas pubides võid kodudes. Ei kujuta ette, et mingi seltskond vahiks koos iganädalast suusatamist, kus Northug edestab gundesvaani 1,5 km peal 2,2 sekundiga. Ses mõttes on tõepoolest kole, et miskite maainimeste telemõõdikute järgi selgub kogu Eesti telemaitse.
                      Ja staadion on Belgia mängu ajal pooltühi, ütleb kanal2 mees. No isegi pooltäis A. Le Coq Arenal on rohkem inimesi kui puupüsti täis Saku Suurhallis. Siin on ka vahe sees. Ja viimasel ajal on Saku hall telepildi järgi ikka väga tühi olnud.

                      Mina ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi kellel oleks telemõõdik kodus.
                      Algselt postitas alehis
                      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                      Kommentaar


                        reiting on telekanali jaoks jumala sõna. erakanalil jooksevad selle järgi rahad. sprst tahetakse ka ERRi marginaliseerida ja ollakse ta peale kadedad/pahased, kuna suudab hetkel reitingut tuua (viimane nädal top10-s 7 ETV saadet, 3 Kanal2 saadet). TV3 müüb palju reklaami, aga odavalt hetkel.

                        Emor ütleb, et näidikute tulemusel arvutatakse sotsioloogiliste valemitega üldnumber ning väidab kaljukindlalt, et see number on adekvaatne. Sarnast reitingu asja kasutatakse üle maailma. Elion tegi kord oma mõõtmised oma boksidega, aga tasub meeles pidada, et see keskmisest kallim teenus ja seetõttu ka sihtrühm kitsam.

                        Kommentaar


                          Hetke Elioni esiviisik:
                          1. 21:40 - ETV - Valimisstuudio. Mälumäng
                          2. 21:30 - Kanal 2 - Üks mu sõber
                          3. 21:00 - TV 3 - Castle: Rikaste poiste mängud (1/3)
                          4. 21:30 - TV 6 - Euroopa jalgpalli meistrite liiga
                          5. 21:20 - Kanal 11 - Koduvallutajad Colin ja Justin: Uhke, roosa ja hale

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                            Mina ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi kellel oleks telemõõdik kodus.
                            Ma tean ja olen viimased kolm kuud kohusetundlikult tema juures vutti vaatamas käinud.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                              Mina ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi kellel oleks telemõõdik kodus.
                              Mul on see kodus olemas ja üritan vaadata võimalikult palju jalgpalli, et nad näeksid, et jalgpalli ikka jälgitakse ka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                                Ja staadion on Belgia mängu ajal pooltühi, ütleb kanal2 mees. No isegi pooltäis A. Le Coq Arenal on rohkem inimesi kui puupüsti täis Saku Suurhallis. Siin on ka vahe sees. Ja viimasel ajal on Saku hall telepildi järgi ikka väga tühi olnud.

                                Mina ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi kellel oleks telemõõdik kodus.
                                Suurhalli mahub 6000, alekokkile 9300.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X