320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu valik oleks selline:
    1.Saksamaa
    2.Rootsi
    3.Valgevene
    4.Poola
    5.Eesti
    6.San Marino

    Kommentaar


      Kui juba ennustamiseks läks

      Norra, Taani, Ungari, Leedu, Eesti ja San Marino

      Kommentaar


        No Eestil on viimasel ajal selline ei liha ega kala loos olnud, et kõige loogilisem oleks see minu arust-Portugal, Slovakkia, Iisrael, Poola, Malta. See oleks selline nii ja naa variant. Aga kõige parem oleks see- Norra, Slovakia, Ungari/Valgevene, Albaania/Leedu/Gruusia, Eesti, San Marino

        Ei saa aru miks tee Taanit ja Rootsit tahate. Vaadake kuidas need meie tasemega koondiste vastu mänginuf on ja vaadake kuidas Slovakkia

        Kommentaar


          minu valik oli selline seetõttu, et need oleks meeskonnad keda sooviks näha ja ka riigid kuhu suure tahtmise korral võiks ise kohale sõita (just rahakotile mõeldes)

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Juba laupäeval loositakse valikgrupid järgmiseks World Cup valiktsükliks !!!!

            Pot 1: Hispaania, Holland, Saksamaa, Inglismaa, Portugal, Itaalia, Horvaatia, Norra, Kreeka

            Pot 2: Prantsusmaa, Montenegro, Venemaa, Rootsi, Taani, Sloveenia, Türgi, Serbia, Slovakkia

            Pot 3: Šveits, Iisrael, Iirimaa, Belgia, Tšehhi, Bosnia-Herzegovina, Valgevene, Ukraina, Ungari

            Pot 4: Bulgaaria, Rumeenia, Gruusia, Leedu, Albaania, Šotimaa, Põhja-Iiri, Austria, Poola

            Pot 5: Armeenia, Soome, Eesti, Küpros, Läti, Moldova, Makedoonia, Azerbaijan, Fääri s.

            Pot 6: Wales, Liechtenstein, Island, Kazahstan, Luxembourg, Malta, Andorra, San Marino
            FIFA ja ÜRO omavad erinevat maailmakäsitlust, sest ÜRO klassifikatsiooni järgi:

            Central Asia
            Kazakhstan

            Western Asia
            Armenia
            Azerbaijan
            Cyprus
            Georgia
            Israel
            Turkey

            tulevik on tunni aja pärast

            Kommentaar


              No Kasahstan kui Aasia riik kuuluski varem AFC-i alla, aga kuna nemad pidasid ennast ikkagi Euroopa jalgpalli traditsioonide kandjaks, siis 2001. aastal nende palve liituda UEFA-ga rahuldati.

              Natuke ajuvaba see muidugi on, et üks Aasia riik (ma ei mõtle geograafiliselt, vaid poliitiliselt) saab õiguse mängida Euroopa valikmänge.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas rando_O Vaata postitust
                Ära rohkem peale võta! Käsk!
                ..sa oled huumorimees?
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  Algselt postitas jansa Vaata postitust
                  ..sa oled huumorimees?
                  Pigem oli sinu sõnavõtt rumalavõitu.

                  Kommentaar


                    Inglismaa, Venemaa, Belgia, Leedu, Eesti, Wales meeldiks mulle väga.

                    Kommentaar


                      Proovin ka siis ennustada, eks näeb kui täppi läheb.

                      Norra, Prantsusmaa, Ukraina, Leedu, Eesti, Andorra.

                      Kommentaar


                        midagi sellist tahaks näha - Saksamaa, Taani, Belgia, Leedu, San Marino

                        Kommentaar


                          kuskil seda kuulata saab?
                          olen sellises kohas kus nett on suht aeglane, ja igasugune video vaatamine on suht välistatud
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            kuskil seda kuulata saab?
                            olen sellises kohas kus nett on suht aeglane, ja igasugune video vaatamine on suht välistatud
                            Kuulata ei tea aga eurosport kodukal selline võimalus: http://uk.yahoo.eurosport.com/footba...draw-wcq.shtml

                            Kommentaar


                              Väga väga raske alagrupp.
                              Aga täitus ka minu soov: Holland meie alagrupis ainuke positiivne asi.

                              Kommentaar


                                Viiendast kohast ongi raskem kõrgemal lõpetada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X