320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Tunnistan, et ei näinud seda Bosnia mängu ja pole vaadanud isegi mitte väravaid. Siiski - oma pikaajalise kogemusega jalgpallidepressiooni alal võin üpris kindlalt väita, et üks mäng ei tähenda veel maailma lõppu. Boikotist või koondisele seljapööramisest saab rääkida ikka ainult siis kui mängijad ja treener isegi ei ürita omal tasemel mängida.
    Kas antud juhul on ikka sellega tegemist? Iseenesest üksik suureskooriline kaotus endast vähemalt mõnevõrra tugevamale vastasele ei pruugi seda tähendada. Võib tõesti olla, et vastasel õnnestus sel konkreetsel õhtul kõik ja Eestil mitte midagi.
    reixi jutuga olen põhimõtteliselt nõus. Ma arvan, et suudan kirglikust fänlusest aru saada, kuid mõistan ka seda, et taolisel asjal on oma piirid. Kui pealtvaatajalt tahetakse raha, tuleb maksimaalselt pingutada, et pakutav teenus oleks kvaliteetne. Ma ei pea siin silmas vaid mängu, aga ka kõike mänguga seonduvat. Lühidalt: pigem normaalsel kellaajal, pigem soodustustega lastele, pigem juurdekuuluvate kõrvalatraktsioonidega jne jne
    Ja kui Hispaania koondise nägemine suudab lapsi inspireerida jalkat mängima ja Eesti koondise mäng mitte? Selline on elu. Vähemalt säilib lootus, et tulevik on lillelisem.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #62
      Jalgpallimängude piletihinnapoliitika on näiteks korvpalliga võrreldes päris huvitav. Kuigi ma ise kossu suurt vaatamas ei käi, ütles üks sõber, et viimatisi valikmänge sai vaadata soojas hallis 175 krooni eest (tudeng 75). Meie külmetame 250+ eest kaaneta betoonkirstus ja halvema õnne korral peame leppima ka kõiksuguste sademetega (mis vähema fänni tõsiselt kaaluma paneb, kas järgmist külastuskorda ette võtta). Ma ei tea täpselt, mitu müügiletti nt kossumängude vaatajaid teenindavad, kuid millegipärast arvan, et rohkem kui üks. Kuidagi pöördvõrdelised paistavad mulle hinna ja tingimuste seosed.

      Aga mis teha, Eesti jalgpalli fännil on suur karmavõlg, nagu keegi ütles. Loodetavasti tasusime 0-7-ga natukenegi oma vaevast.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        #63
        Kes äkki märganud pole, siis Jaan Martinson oma nädala top-is pöörab ka koondisele tähelepanu.



        Neljas punkt

        Kommentaar


          #64
          kes siin räägivad piletihindadest, siis niisama tooks võrdluseks, et viimasel Portugal-Taani mängul algasid piletihinnad väidetavalt 50 eurost. ja Portugali ning Eesti palgad on enam-vähem võrdsed
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            kes siin räägivad piletihindadest, siis niisama tooks võrdluseks, et viimasel Portugal-Taani mängul algasid piletihinnad väidetavalt 50 eurost. ja Portugali ning Eesti palgad on enam-vähem võrdsed
            aga vähemalt on, mida vaadata

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              kes siin räägivad piletihindadest, siis niisama tooks võrdluseks, et viimasel Portugal-Taani mängul algasid piletihinnad väidetavalt 50 eurost. ja Portugali ning Eesti palgad on enam-vähem võrdsed
              Hinna dikteerib ikkagi nõudlus. Portugali rahvaarv on hoopis teine mis Eestis ja samuti on seal ka hoopis teine jalgpallikultuur.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #67
                kohalikke jah vaevalt huvitab, kui palju kusagil pilet maksab. oluline on, et soe pirukas ja persealune oleks
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Hinna dikteerib ikkagi nõudlus. Portugali rahvaarv on hoopis teine mis Eestis ja samuti on seal ka hoopis teine jalgpallikultuur.
                  Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                  aga vähemalt on, mida vaadata
                  nõustun nendega

                  Kommentaar


                    #69
                    No kui hinna dikteerib nõudlus siis tuleks eestis ju tasuta jagada pileteid, või suisa peale maksta. Aga mis dikteeerib nõudluse? Kvaliteet, ja seda on vähevõitu. Nii et surnud ring, seni kuni tase ei tõuse pole ka publikuhuvi suurenemist oodata. Kuskil mujal oli Islandi mängijate klubilisest kuuluvusest ja üldisest tasemest juttu. Pole Islandi jalgpallist väga suuri teadmisi aga usun et tegu on seal võitlusliku/võrdse liigaga ja olen üsna kindel et ka vaatajaid on rohkem kui Eestis.
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      #70
                      Nonii, ma kirjutasin koolis kirjandi. Teemaks oli antud: Kuhu kadus?
                      Ning kirjutasin siis Eesti jalgpallist Varsti näeme, mida õpetajad asjast arvavad.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Nonii, ma kirjutasin koolis kirjandi. Teemaks oli antud: Kuhu kadus?
                        Ning kirjutasin siis Eesti jalgpallist Varsti näeme, mida õpetajad asjast arvavad.
                        pane siia ka üles, ehk anname parema hinde?

                        Kommentaar


                          #72
                          Jap Tofoa, ära nüüd piparda näita meile oma suurepäraseid oskuseid pastaka valitsemise vallas, tahaks isegi lugeda

                          Kommentaar


                            #73
                            Tal on väga kole käekiri.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Mondotek Vaata postitust
                              Tal on väga kole käekiri.
                              No siis trükib arvutisse.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                #75
                                Enne ootaks õpside hinnangu ära
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X