320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    U21 on ju alati võtta

    Kommentaar


      Algselt postitas spekter Vaata postitust
      U21 on ju alati võtta
      Neil on sel ajal kaks ametlikku kodust valikmängu, 31. mail Hispaaniaga ja 5. juunil Gruusiaga.

      Kommentaar


        aga siis U21B! noori meil ju on, kes riiki esindada sooviks

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          Ma usun, et Pohlak on kõva diilimeister, aga kas on vaja koondis päris ära tappa?
          Ainult nii sünnivad võitjad!
          Algselt postitas alehis
          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

          Kommentaar


            Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
            Ainult nii sünnivad võitjad!
            Nii sünnivad koledad kaotused, kus mehed jalgu lohistades palli järgi longivad..

            Kommentaar


              ESTONIA: RECORD BREAKERS
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                "France is traditionally one of Europe's top teams and currently on the rise again,"

                teeb mõlemat ju

                Kommentaar


                  pohlad mis pohlak ütles.
                  peaasi et edasi häid matše koondisele välja nuputaks... argentiina (&messi &maradona) on ootel
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Kas Eesti - Bulgaaria mängus capsid ning goalid kirja saanud mängijad on ka siia statistikasse arvestatud: http://www.jalgpallihaigla.ee/?id=141&keel=ee
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kas Eesti - Bulgaaria mängus capsid ning goalid kirja saanud mängijad on ka siia statistikasse arvestatud: http://www.jalgpallihaigla.ee/?id=141&keel=ee
                      ei tohiks olla

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        ei tohiks olla
                        kui mu mälu alt ei vea, siis viimati kui uurisin EJList seda asja, siis öeldi, et FIFA pole teada andnud, et mäng ei kehtiks. Seega statistikasse läheks see justkui arvesse.

                        Kommentaar


                          No ma ei tea meesmuiste, üritad siin jälle segadust tekitada?

                          Igatahes sain 14. jaanuaril sellise kirja:

                          Urmas,

                          FIFA kuulutas Eesti - Bulgaaria mängu kehtetuks. Sellega seoses palun võta meie kodulehelt maha selles mängus osalenud mängijatelt 1 koondisemäng ja lisaks ka Vassiljevi 2 väravat. Samuti võta see mäng maha koondise maavõistluste nimekirjast.

                          Mihkel

                          Hetkeseis on selline, et FIFA rankingust seda mängu ei leia, samuti on ta kadunud siit.


                          Ka siin on selgelt kirjas, et mängu enam ei ole.


                          Kui mälu alt veab, siis võiks ikkagi mõnda ametlikku (FIFA, EJL) kanalit uurida.

                          Kommentaar


                            Täpsustan veel, et ka siin nimekirjas seda mängu enam ei ole


                            Uudis selle kohta:


                            Ajaloo huvides on siiski uudis mängust olemas, et kui äkki mäng ikkagi taastatakse, siis on protokoll olemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              No ma ei tea meesmuiste, üritad siin jälle segadust tekitada?

                              Igatahes sain 14. jaanuaril sellise kirja:

                              Urmas,

                              FIFA kuulutas Eesti - Bulgaaria mängu kehtetuks. Sellega seoses palun võta meie kodulehelt maha selles mängus osalenud mängijatelt 1 koondisemäng ja lisaks ka Vassiljevi 2 väravat. Samuti võta see mäng maha koondise maavõistluste nimekirjast.

                              Mihkel

                              Hetkeseis on selline, et FIFA rankingust seda mängu ei leia, samuti on ta kadunud siit.


                              Ka siin on selgelt kirjas, et mängu enam ei ole.


                              Kui mälu alt veab, siis võiks ikkagi mõnda ametlikku (FIFA, EJL) kanalit uurida.

                              Oki. Minu inf pärines 1. jaanuarist, kui alloleva uudise jaoks infi kogusin. tore, urmar, et selle teadeande nüüd siit foorumist teada sai. vähemalt mul on see teadaanne varem kahe silma vahele jäänud. vaatasin, et märkamatult siis ka see mäng jalgpall.ee kodukalt maha võetud.

                              uudis siin:
                              Möödunud aastal lõi Eesti koondis ametlikes kohtumistes kokku 14 väravat, lisaks üks värav mitteametlikus mängus baskidega*. Kokku peeti 15 kohtumist, mis tähendab, et sinisärgid sahistasid vastaste võrku keskmiselt täpselt ühe korra mängus.



                              EDIT: Kontrollisin. Ajavahemikul 14. jaanuar kuni 21. jaanuar pole ka EJL sellekohast pressiteadet väljastanud. Küll oli EJLi poolt selles ajavahemikus pressiteated kahel muul teemal.

                              Kommentaar


                                Ma ei tea neist pressiteadetest, aga ma usun, et 2 päeva oli EJLi esiuudis selline ja mängu ei võetud sugugi märkamatult maha.


                                Lihtsalt rohkem uudiseid sellel päeval ei olnud ja järgmine on 16. jaanuari uudis.

                                Kas neid pressiteateid kogutakse seepärast, et neid saab justkui oma uudisena avaldada? Kuna mina neid välja ei saada, siis tavaliselt loen uudise kodukalt ja pr. teate kustutan enamasti lugemata ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X