320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    See näitab vaid FIFA tabeli mõttetust, sest korraldajariigina ei saanud Poola valikturniiri eest kalleid punkte.
    no jätkaks siis... ELO (male) reitingutabel on mõtetu, ATP (tennis) edetabel on mõtetu jne.

    äkki hindaks seda sellisenagi nagu ta on, mitte ei otsiks igast tabelist absoluutset maailmakõiksuse tõde?
    nii või teisiti tuleb mingi metoodikaga punkte arvestada ja ei usu mina et oleks olemas mingi super matemaatiline meetod mis absoluutselt kõike ja kõiki tegureid mis võivad mõjutada - arvestaks.
    kui juba ilmaprognoosiks kasutatavad mudelid on nagu nad on....
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      pluss 1 mõlemale, kui see võimalik on.

      Kommentaar


        mulle sobib kõik, ka see kui üldse mingit järjekorda poleks.
        aga ega see pottidessegi jagamine alati head tulemust anna, üks korralik loos võib ikkagi kõik p***e keerata.... viimane näide - võrdle kasvõi A ja B alagruppide koosseise, viimase edetabeli järgi grupis A mitte ühtegi esi-10 võistkonda, grupis B KÕIK 4 esi-10 võistkonnad.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          OK - tabel ei ole mõttetu, sest see on valemite põhjal saadud punktide pingerida. Tabelikoha peale leili minemine on mõttetu, sest tabel ei suuda arvestada kõiki päriselu nüansse. Kahjuks UEFA jagab loosipottidesse selle tabeli põhjal, mitte eelneva valikturniiri järjestuse alusel. Selline on mu tegelik seisukoht. Sobib Sulle? :P
          UEFA jagab EM valikturniiride loosipottidesse just eelnevate valikturniiride ja finaalturniiride põhjal, FIFA kasutab MM valikturniiride loosipottidesse jaotamisel oma Coca-Cola rankingut.

          Kommentaar


            Muuseas kui võrrelda Fifa rankingut, Elo rankingut ja UEFA rankingut (järgmiseks loosimiseks), siis
            FIFA rankingus oleme 57, UEFA riikide rivis 30.
            Elo rankingus 87, UEFA riikide hulgas 36.
            UEFA enda hetke rankingus 30.

            Nii, et nii FIFA ranking kui UEFA ranking annavad Eestile hetkel võrdselt 30.-da koha Euroopa riikide hulgas.

            UEFA ranking 2016 a. EM valikgruppide loosimiseks arvestab 2010 a. MM tsükli mänge 20%-lise kaaluga,
            2012 a. EM tsükli mänge ja algava 2014 a. MM tsüklit mänge võrdselt 40%-lise kaaluga, sõprusmänge ei arvesta.

            Kommentaar


              Noh, jutud juba liiguvad kiiresti, kas selleks ajaks kui Eesti Hollandiga mängib on Hollandil juba uus treener pukis?

              Kommentaar


                Kui Eesti jõuab eelmise valiktsüli vormi ja Holland mängib samasugust mängu nagu eile, võib meil isegi võimalus olla

                Kommentaar


                  Lugesin teemat kuidas Sveitsi koondislane jättis meelega värava löömata Albaania vastu. Ülestunnistus oli,et ma tunnen ennast albaanlasena!
                  Krt ma ei kujutaks ette,kui mõni välismaalane esindab meie koondist ja siis järsku oma sünnimaa vastu jätab värava meelega löömata.
                  Minu arvamus on see,et selline inimene ei tohiks enam üldse selle koondise särki kanda! See on ikka reetmine ja sellise tegelase peale ei saaks kunagi enam 100% kindel olla. Aga mida teised koondisefännid sellest arvavad?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Aga sellel poisil ju suht suva.Paneb natukese ajapärast Albaanja särgi selga ja saab jalgpalli jälle mängida kõrgemal tasemel

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ööö Vaata postitust
                      Aga sellel poisil ju suht suva.Paneb natukese ajapärast Albaanja särgi selga ja saab jalgpalli jälle mängida kõrgemal tasemel
                      Kui oled juba ühe riigi täiskasvanute koondise eest väljakul käinud,siis enam teist koondist esindada ei saa!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Muidugi ma ei vaidle sinuga.Aga tänapäeva maailmas muutub kõik nii kiiresti ja see reegel võib ka peagi teise tõlgenduse saada.Seda enam,kui sul on topelt kodakondsus.

                        Kommentaar


                          Vaevalt, et Sveitsi koondise peatreener ta nüüd sellise asja pärast koondisest minema ajab. Ja kui ei saagi enam koondise tasemel mängida, siis klubijalgpalli mängib ta endiselt kõrgel tasemel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Lugesin teemat kuidas Sveitsi koondislane jättis meelega värava löömata Albaania vastu. Ülestunnistus oli,et ma tunnen ennast albaanlasena!
                            Krt ma ei kujutaks ette,kui mõni välismaalane esindab meie koondist ja siis järsku oma sünnimaa vastu jätab värava meelega löömata.
                            Minu arvamus on see,et selline inimene ei tohiks enam üldse selle koondise särki kanda! See on ikka reetmine ja sellise tegelase peale ei saaks kunagi enam 100% kindel olla. Aga mida teised koondisefännid sellest arvavad?
                            Hüpoteetiline stsenaarium. Soome hokikoondises mängib Soomes üleskasvanud ja Soome kodakondsusega, kuid muidu eestlasest vanematega mängija. Muidu on ilgelt täkk, aga mängus Eestiga ta ütleb "jah, olen Soomes üleskasvanud ja muidu igati soomlane, aga näed, mul on nii palju respekti Eesti juurte vastu, et ma ei suuda Eesti koondisele kolle lüüa. Aga muidu annan alati 110%"

                            Kas ta on
                            a) tropp
                            b) oma juuri austav, aga muidu igati pädev koondislane

                            Kommentaar


                              tropp. Kui me Venemaaga mängime kas tahate näha olukorda kus Vassiljev näiteks tühjast väravast meelega mööda lööb ? Raev oleks piiritu.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                tropp. Kui me Venemaaga mängime kas tahate näha olukorda kus Vassiljev näiteks tühjast väravast meelega mööda lööb ? Raev oleks piiritu.
                                Vot sellega tuleb meelde mäng Eesti-Venemaa vahel,kus Terja lõi meie eest viigivärava ja põhimõtteliselt keeras oma karjäärile venemaal kriipsu peale! Ehk tema tegi meie jaoks ideaalselt õige valiku! Kujutage ette,kui ta oleks jätnud selle löömata ja öelnud,et ...
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X