320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serbia-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õhtulehe väitel mängib Eesti täna valgete särkidega. Mul tekkis selline loll küsimus, et miks ei võiks seekord sinistega mängida? Serbia peaks ju punane olema?

    Kommentaar


      Noh üks võimalus on see, et Eesti mängib võõrsil, sellest ka valged särgid...

      Kommentaar


        Ma tänan kunn Eks teen oma parima

        Serbias on suur spordiriik ja siinsetele inimestele väga meeldib sportmänge vaatamas käia.

        Nr. 1 on siin jalgpall, nr. 2 korvpall. Kusjuures Partizanil ongi ju tugevad mõlemad alad. Fännipoeski neil kossu ja jalkasallid kõrvuti ja segaminigi. Nr. 3 ala jätan viktoriiniküsimuseks. Vaatan, kui hästi läheb leiab ehk vastuse spordiportaali teksti ülekandest

        Siin toetatakse omasid. Samuti olen ma muidu ka rääkinud, et tegelikult jalgpall ja korvpall ei ole konkurendid. Jalgpallil ju vaja vaid vbla paari poissi kossutrennist. Kossumeestel jalka lühikesi pole pea üldse vaja.

        Aga nagu ütlesin, siis minu arvamus on, et Eesti algkoosseis on sama, mis oli Itaalia vastu.

        Varsti statale. Kohalik taksojuht, kes pidi ka õhtul mängule tulema, arvas, et staadionile tuleb vaid u 10000 serblast. Näis.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          Nr. 3 ala jätan viktoriiniküsimuseks.
          Tennis või veepall?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Keegi ajas siin eelnevalt algkoosseisu koha pealt hamba verele küll. "Ootan" juba hetke, mil saab kiruda, et Vunk võtab keskvälja ohjad enda õlulue.

            Kommentaar


              Algselt postitas magicm Vaata postitust
              Keegi ajas siin eelnevalt algkoosseisu koha pealt hamba verele küll. "Ootan" juba hetke, mil saab kiruda, et Vunk võtab keskvälja ohjad enda õlulue.
              Kaks mängijat , kes Eesti mängu alati kuidagi mõjutavad Vunk ja Bärengrub. Aga ikka saab neist vähemalt üks põhisse. Kas ka seekord

              Kommentaar


                Eesti koondise algkoosseis mänguks Serbiaga: Sergei Pareiko, Enar Jääger, Taavi Rähn, Raio Piiroja, Ragnar Klavan, Sander Puri, Konstantin Vassiljev, Aleksandr Dmitrijev, Dmitri Kruglov, Tarmo Kink ja Sergei Zenjov.

                Kas tõesti kahe ründajaga? Mulle väga meeldiks. :P
                Pärnu JK Poseidon

                Kommentaar


                  Algselt postitas jonman25 Vaata postitust
                  Eesti koondise algkoosseis mänguks Serbiaga: Sergei Pareiko, Enar Jääger, Taavi Rähn, Raio Piiroja, Ragnar Klavan, Sander Puri, Konstantin Vassiljev, Aleksandr Dmitrijev, Dmitri Kruglov, Tarmo Kink ja Sergei Zenjov.

                  Kas tõesti kahe ründajaga? Mulle väga meeldiks. :P
                  Kui see on õige algkoosseis, siis on see küll tore, et Vunki väljakul pole .
                  Algselt postitas Blue Moon
                  Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                  Kommentaar


                    http://sport.err.ee/index.php?06115104 siin ka kinnitus siis.
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sherf Vaata postitust
                      Kui see on õige algkoosseis, siis on see küll tore, et Vunki väljakul pole .
                      Õige,õige - Eesti läheb Serbia vastu kahe puhta ründajaga
                      >>

                      Kommentaar


                        Ei tea kas ma olen ainuke kellel on halb tunne tänase mängu suhtes, et võib suur pakk tulla

                        Kommentaar


                          OT:
                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          Tegelikult jalgpall ja korvpall ei ole konkurendid. Jalgpallil ju vaja vaid vbla paari poissi kossutrennist. Kossumeestel jalka lühikesi pole pea üldse vaja.
                          Õigus, aga laste ja noorte tasemel see ei kehti.
                          Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            Ei tea kas ma olen ainuke kellel on halb tunne tänase mängu suhtes, et võib suur pakk tulla
                            Ei. Ma küll otseselt olen optimistlik ja loodan igast mängust võitu, aga kui võrrelda viimaseid Eesti koondise ja kulubide kohtumisi sellistes põrgukatlates siis.

                            Eesti-Bosnia 0-7
                            Levadia- Galatasaray 0-5

                            ma ei tea.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                              Ei. Ma küll otseselt olen optimistlik ja loodan igast mängust võitu, aga kui võrrelda viimaseid Eesti koondise ja kulubide kohtumisi sellistes põrgukatlates siis.

                              Eesti-Bosnia 0-7
                              Levadia- Galatasaray 0-5

                              ma ei tea.

                              No ma loodan alati ,et tuleb lõpuks üks korralik võit ja seda ka seekordsamas olles ise 2 aastat tagasi bosnias staadionil on ikka järelmaik siiani suus .... ja s**t maik on see... loodame et tänased kohapeal olevad eesti toetajad ei pea sama läbi elama

                              ja lugesin õhtulehest et viimati võõrsil oli valge särk selles samas mängus
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Eestil on võimalus täiesti olemas, sest täidetud on 3 4st eeldusest üllatuse sündimiseks:
                                1) vastane alahindab Eesti tugevust ning keskendub teistele eesmärkidele (mäng Itaaliaga) Eesti alistamise tähtsustamise asemel
                                2) Eesti on väljas parima võimaliku koosseisuga (noh, pigistame siis seekord Lindpere kohapealt silma kinni)
                                3) vastane on ebakindlas faasis - MMl staatuse vastaselt alagrupis viimaseks jäämine (väravaolukordade vähene loomine, mängu ümmargusus), viik eeldatava "väikese venna" Sloveenia vastu, peatreeneri vahetus
                                4) mängitakse koduväljakul (see siis pole seekord tõsi)

                                niisiis fännidel pöidlad pihku!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X