320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serbia-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
    Wtf sul viga on? Keegi ei ole vingunudki, lihtsalt ta loodab, et kohtunikul pole eestlaste vastu midagi.

    Ning kui õigesti mäletan, siis lubasid ju siin suure suuga kaasa sõita Serbiasse.
    Vale mälu, ütlesin sõidaksin Itaaliasse...

    Kontrolli enne sinu oma suu avama.

    Aga miks üldse närviline saad? Kas nalja mees ei saa teha? F´off!

    Kommentaar


      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
      Aga miks üldse närviline saad? Kas nalja mees ei saa teha? F´off!
      See nali kahjuks sul eriti hästi välja ei tulnud. Aga noh kuna sa ei ole päris eestlane siis võib andeks anda kuna tundub, et sa ei tea eriti seda, et meil venemaaga ei ole just eriti sõbralikud suhted.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        See nali kahjuks sul eriti hästi välja ei tulnud. Aga noh kuna sa ei ole päris eestlane siis võib andeks anda kuna tundub, et sa ei tea eriti seda, et meil venemaaga ei ole just eriti sõbralikud suhted.
        Ei, ma tean et sõbralikud suhted pole.
        Aga see on lihtsalt jalgpalli mäng, ma ei arva et kohtunik peaks olema poliitiliselt meelestatud, see on vabandus mulle.

        Kommentaar


          Algselt postitas marconius Vaata postitust
          http://otse.err.ee/etv
          või kui tead mõnda sõpra,kes on Eestist Viasat panni ostnud ja Soome vedanud,siis tema juures näed ka...
          Internetist Serbia - Eesti mängu ei näe. Võõrsilmängude ülekandmiseks pole vastavaid õiguseid.

          Kommentaar


            Minu teada oli kunagi Eesti mänge võimalik vaadata Eesti saatkonnas. Ei tea, kas enam.

            Kommentaar


              Raio Piiroja tänane(eilne) päev, mõnusat lugemist

              Neljapäevik on Delfi rubriik, kus jälgime lühisõnumite vormis ühe inimese päeva hommikust kuni magamaminekuni. Täna kirjeldab oma päevaseid toiminguid Eesti jalgpallikoondise kapten, "sajaliste" klubi uksele koputav Raio Piiroja, kes valmistub Belgradis homme toimuvaks Euroopa meistrivõistluste valikmänguks Serbiaga.

              Ps. vaadake ka kuidas piiroja suure piraka kätte sai..

              Kommentaar


                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                Raio Piiroja tänane(eilne) päev, mõnusat lugemist

                Neljapäevik on Delfi rubriik, kus jälgime lühisõnumite vormis ühe inimese päeva hommikust kuni magamaminekuni. Täna kirjeldab oma päevaseid toiminguid Eesti jalgpallikoondise kapten, "sajaliste" klubi uksele koputav Raio Piiroja, kes valmistub Belgradis homme toimuvaks Euroopa meistrivõistluste valikmänguks Serbiaga.

                Ps. vaadake ka kuidas piiroja suure piraka kätte sai..
                http://www.youtube.com/watch?v=CZBQ7...layer_embedded
                Raio, vana tõhk - päästevest selga, kui vee peale ronid!
                Ei ole vaja järgmise spordiheerose mõttetut surma.

                Kommentaar


                  Mitte, et see üllatus oleks aga ütles põhimõtteliselt välja kes keskel kaitses on.
                  19.40 Varsti sõidame treeningule. Praegu arutame Rähniga, kuidas homme vastaseid paremini ohjeldada.

                  19.00 Just oli meeskonna koosolek. Öeldi nimed, kes homme algkoosseisu kuuluvad. Koondise abitreener Janno Kivisild oli ettevalmistanud videoklipid vastaste nõrkadest ja tugevatest külgedest.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RaiUno Vaata postitust
                    Minu teada oli kunagi Eesti mänge võimalik vaadata Eesti saatkonnas. Ei tea, kas enam.

                    RaiUno ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Mitte, et see üllatus oleks aga ütles põhimõtteliselt välja kes keskel kaitses on.
                      üldse tuleb väljakule ilmselt sama koosseis mis Itaalia vastu, kuigi Rüütli lubas muudatusi. ma miskipärast ei tahaks uskuda.

                      Tervitusi Belgradist

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        üldse tuleb väljakule ilmselt sama koosseis mis Itaalia vastu, kuigi Rüütli lubas muudatusi. ma miskipärast ei tahaks uskuda.

                        Tervitusi Belgradist
                        Sina oled see vend kes teeb neid videosi belgradist ja tutvustasid ka seda Partizani staadionit?
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          See nali kahjuks sul eriti hästi välja ei tulnud. Aga noh kuna sa ei ole päris eestlane siis võib andeks anda kuna tundub, et sa ei tea eriti seda, et meil venemaaga ei ole just eriti sõbralikud suhted.
                          Krt saage juba aru, et seal ei ole vahet kes kohtunik on.. kohtunikud on spordiga tegelevad neutraalsed inimesed.... Tõesti ei usu, et hakkab keerama seepärast, et oleme EESTI VABARIIGI koondis....
                          Kohtunikul on auasi vilistada oma mäng nii ära, et kellegil pole pärast põhjust kaevata.. pealegi olevat see selle mehe esimene sellel tasemel vilistamine (minumäletamistmööda)...

                          Kui ta midagi valesti vilistab, siis seetõttu, et ei märganud, ei näinud hästi, ning närv sees oma esimese sellel tasemel vilistamise peale...

                          hakkab üle viskama juba see, et jalgpall, mis on rahvusvaheliselöt üks kõige vähemrassiprobleemne spordiala...et fännid keerutavad ise probleeme üles....... ühes klubis mängivad nii neeger, venelane, sakslane, kui ka juut.. kusjuures on vägah ead sõbrad..
                          + jalgpallurid ikkagi enamus austavad vastasmeeskonda, arusaadav, et vahest keevad mehed ülej a saavad hakkama lollustega, aga selleks on kohtunik, kes viibutab oma värvilisi kaarte, kui talle tundub, et asi ikka käest ära hakkab minema!

                          Vinguge vähem ja avaldage toetust, see mäng nüüd näitab, kui palju on eesti arenenud paari aastaga!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas martn26 Vaata postitust
                            Krt saage juba aru, et seal ei ole vahet kes kohtunik on.. kohtunikud on spordiga tegelevad neutraalsed inimesed.... Tõesti ei usu, et hakkab keerama seepärast, et oleme EESTI VABARIIGI koondis....
                            Kohtunikul on auasi vilistada oma mäng nii ära, et kellegil pole pärast põhjust kaevata.. pealegi olevat see selle mehe esimene sellel tasemel vilistamine (minumäletamistmööda)...

                            Kui ta midagi valesti vilistab, siis seetõttu, et ei märganud, ei näinud hästi, ning närv sees oma esimese sellel tasemel vilistamise peale...

                            hakkab üle viskama juba see, et jalgpall, mis on rahvusvaheliselöt üks kõige vähemrassiprobleemne spordiala...et fännid keerutavad ise probleeme üles....... ühes klubis mängivad nii neeger, venelane, sakslane, kui ka juut.. kusjuures on vägah ead sõbrad..
                            + jalgpallurid ikkagi enamus austavad vastasmeeskonda, arusaadav, et vahest keevad mehed ülej a saavad hakkama lollustega, aga selleks on kohtunik, kes viibutab oma värvilisi kaarte, kui talle tundub, et asi ikka käest ära hakkab minema!

                            Vinguge vähem ja avaldage toetust, see mäng nüüd näitab, kui palju on eesti arenenud paari aastaga!
                            Pooldan, täitsa õiged sõnad.
                            Ma kasutan irooniaga (sest see on lihtsalt foorum, ja natukene iroonia ei kahjusta) aga minu arvamus on enam vahem selle.
                            Muidugi, on olnud korrad et oli tõestanud et mingi kohtunik oli meelestatud või ära maksnud või kuigi eelarvamuslik. AGA, suur aga, see enneaeg arvamus kohtuniku peale, on vale.
                            Ma tean et pole võimalik eraldata oma arvamus inimese joonidelt ('ah, ta oli ikka venelane!') aga see on väljakutse.

                            Loodan et kirjutasin hästi või enam vahem aru saite minu oma arvamus...kui topic saab keerulisemaks ma tean et on raskem mulle see välja õelda eesti keeles, aga ikka proovin.

                            Kommentaar


                              Missuguses kõrtsis võiks tänast mängu Tartus näha?
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Missuguses kõrtsis võiks tänast mängu Tartus näha?
                                Illegaard, Spordibaas ilmselt, Ristiisa, ZumZum ilmselt (aga seal on halb vaadata, sitt ekraan).
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X