320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serbia-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Estonia are in with a chance of reaching the play-offs after defeating Serbia, whose campaign is already on a knife-edge.

    Unquestionably the shock of the evening came in Belgrade, where Serbia were expected to sweep by Estonia to get right back into contention in Group C. It took the hosts a worrying hour to break the deadlock against their Baltic opponents, but once Nikola Zigic had knocked them ahead it seemed that Vladimir Petrovic would march to three points. If only things were that simple for the White Eagles, who had already seen points spilled via a disappointing home draw with Slovenia.

    Tarmo Kink levelled for the guests within three minutes of them falling behind, and Konstantin Vassiljev turned the game around before Aleksandar Lukovic’s own goal completed a miserable half hour for the hosts and one to remember for the Estonians. Having pushed Italy close in Tallinn, it would seem that Tarmo Ruutli’s side are a genuine threat, while World Cup finalists Serbia’s sluggish start to the campaign may well cost them dearly, especially as they go to Genoa on Tuesday.

    Imege seda, Sebrad (allikas: goal.com)
    Võime teineteistele aitada.
    Loodan et meie Itaalia poisid teevad palju kolli nagu palju rikkunud śansid nendel eilse õhtul oli.
    Kui T´l võit on duubel (Itaalia ja Eesti) siis päris mõnus hakkab välja nägema.

    Kommentaar


      Algselt postitas marusya Vaata postitust
      anyone?
      Highlights on YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=lcOH_f9lOXI

      For full game you should find some torrent website...

      Kommentaar


        Siin on vaatamiseks väike fotovalik tänasest lennujaama seiklusest!
        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

        http://runplus.wordpress.com

        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

        Kommentaar


          Mulle meenus Kostja väravaga kohe Türgi mäng võõrsil, ka siis tundus asi üsna uskumatu, aga lõpus vajuti ära ja vastu tuli võtta kaotus. See Serbia mäng võita tundus liiga ebareaalne, aga võta näpust. Türgi ja Serbia mäng olid Eesti mängu poolt vaadatuna kui öö ja päev, eile näidati kindlat edasiminekut ja noh omavärav seal lõpus veel- naljamehed need serblased...

          Kommentaar


            UEFA.com põhilehekulg Eestile!



            Ja siise artikkel:

            Kommentaar


              Uefa lehel näitab et Kink mängib ETOs ka

              Kommentaar


                Algselt postitas allarn
                Kahju muidugi, et veel sellist jama ette tuleb:

                et siis?
                võiks nagu teinekrod selgitada ka,etmis jama mõtled. mitte teised ei pea otsima ...

                Kommentaar


                  mis siin otsida on... ?? viga on ju suurelt pealehel..

                  Kommentaar


                    Et pildi allkirjas on vale nimi siis on vaja selline suur käkerdis siia postitada?
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      et siis?
                      võiks nagu teinekrod selgitada ka,etmis jama mõtled. mitte teised ei pea otsima ...
                      Ma eeldan, et viga seisneb foto allkirjas. Pildil pole nimelt mitte Zenjov vaid keegi teine
                      Last edited by Jonnipunn; 09.10.10, 19:47. Põhjus: Marcello jōudis juba ette

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jonnipunn Vaata postitust
                        Ma eeldan, et viga seisneb foto allkirjas. Pildil pole nimelt mitte Zenjov vaid keegi teine
                        Mis selle pildi mõte üldse on? Kuidas see Serbia-Eesti mängu puudutab? Tere talv, kuskil on Zenjov Vunkiga segi aetud ja kohe peab kogu selle jama siia kopeerima.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Sorry, et härrade vaate ära rikkusin

                          Kommentaar


                            Pööerdepunkt. Eesti jalgpallielu ja muidu elu (mis elu see ilma jalkata üldse on? ) sai nüüdsest uued tuurid. Tase on kõvasti tõusnud, hea mäng on küpsenud viimasel ajal, nüüd siis lõi lõplikult välja.

                            Kõik siin räägivad lugusid, MA RÄÄGIN KA ÜHE. Sain peale kõrge vererõhu ja puperdava südamega mängu (ma usun, et sihukse fantastilise etenduse puhul seisund normaalne) vaatamist ühe sõbraga kokku, kes läks kesklinna pidutsema. Tal olid omakorda sõber ja naised ka kaasas. Küsisin, et vutti vaatasite? Nemad vastu, et kuule jah, algul vaatasime üht filmi DVD-lt, siis mängu ja kui 0:1 tuli, otsustasime filmi lõpuni vaadata enne linna minekut (tuhvlialused, krt!)!!! Küsivad mult, et mis see seis jäi. Ma vastasin, et 3:1. Nemad uuesti, et ahah, kes see värava lõi? Mina vastu, et esimese lõi Kink...

                            See, mis edasi tuli, ei kannata trükimusta...

                            Sõbrad, Sloveenia vastu on latt juba kõrgel - me tahame väravat, väravat, väravat!!!!

                            p.s. Ise olen nii fänn küll, et vaatan hullus kaotusseisus ka asjad lõpuni, vutt lihtsalt liigutab niivõrd ja kõik olukorrad on analüüsitavad...tegelt on see vist küsimus inimeses, ei lähe kinost, teatrist, kontserdilt samuti poole pealt minema, kuigi vahel oleks võinud...
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Kardan, et see suur eufooria pärast eilset mängu võib kurvalt kätte maksta. Latt aetakse nii kõrgeks, et tekib oht alt läbi hüpata ka vaatamata kodumängule võib tulla a la 0:4 saun. Muidugi on tegemist suure võiduga aga nüüd tuleks maa peale tagasi tulla ja end teisipäeval staadionile ajada. Arvan, et tegemist on meie jaoks ühe võtmemänguga hetkel, kui sealt juba viigipunkti võtame, siis näitame et Eestis on sisu.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Staadionil olen mina kohal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X