Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2005
    Postitusi
    381

    Algupärane Sparta Sügiscup 2010

    Väike kontroll turniir ennem futsali liigat:

    Sparta sügiscup 2010 (pärnu mnt 139c)
    23. OKTOOBER 2010 kell 10.30


    MÄNGUD: 16 võistkonda.(10 mängijat võistkonnas) Neli, neljast alagruppi ... edasi pääsevad alagrupi võitjad veerandfinaali ja alagrupi 2 ja 3 mängivad 1/8 finaalis

    SPARTA CUPil viike ei tunnistata,(kaasaarvatud alagrupis) viigi korral kohe penaltid, esimese eksimuseni!!!!!!

    Mänguaeg: 1x13 minutit

    Mängitakse KAHEL VÄLJAKUL!!!

    Turniiri Peakohtunik on Hr. Uno Tutk

    Väljakul 4+1
    AUHINNAFOND: Karikad ja medalid esikolmikule, ning palju õlut!
    Eriauhindadega on väljas Sparta Spordiklubi!!!

    Osavõtumaks: 1500 EEK

    Ajakavad kohapeal,
    Infot saab numbrilt 58586475 Ralf ja registreerida saab meili teel ralf.rogov@gmail.com

  2. #2
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2005
    Postitusi
    381

    Algupärane

    1.Sparta
    2.Tere
    3.Raketa
    4.Nõmme Kalju
    5.Sport Radar
    6.Raitwood
    7.Saue JK
    8.Jk Loo
    9.Saaremaa JK Aameraas
    10.Aseri Jk
    11.SC Real
    12.Sparta II
    13.Kohila Püsivus (eelmise aasta võitjad)!!!
    14.FC ARS
    15.
    16.

  3. #3
    Asjahuviline Kasutaja rand avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2006
    Postitusi
    79

    Algupärane Sparta Cup laupäeval

    kas kellelgi oleks vaba kohta satsis.

    Visaduse poisid puhkavad, aga mina ei soovi puhata.

    Mängiks hea meelega kaasa, kui satsis vaba kohta.

    palun helistada 56 667 442

    Raimo

  4. #4

    Algupärane

    Kes võitis?
    winners never quit, quiters never win!

  5. #5
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2005
    Postitusi
    381

    Algupärane

    turniiri järjestus:

    1.Nõmme Kalju
    2.Fc ARS
    3.Jk Loo
    4.Fc Raketa
    5.Sparta/Balticwater
    6.JK Aseri
    7.Jk Saue
    8.Saaremaa JK AameraaS
    9.Sparta II

    turniiri tulemused juba vasrti

  6. #6

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas ralf85 Vaata postitust
    turniiri järjestus:

    1.Nõmme Kalju
    2.Fc ARS
    3.Jk Loo
    4.Fc Raketa
    5.Sparta/Balticwater
    6.JK Aseri
    7.Jk Saue
    8.Saaremaa JK AameraaS
    9.Sparta II

    turniiri tulemused juba vasrti
    Tere. Saad mulle postile ( estorus@gmail.com ) saada kõik tulemused? Ma panen siia http://www.futsalpro.ee/index.php?op...mid=65&lang=et

  7. #7
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2005
    Postitusi
    381

    Algupärane

    mägnudte tulemused:

    A - Alagrupp

    1. Fc Ars 6p 12- 4
    2. Fc Raketa 6p 9 - 6
    3. Sparta 6p 10-10
    4. Jk Saaremaa 0p 13 - 2

    FC Raketa - Fc Ars 3-2
    Sparta I - Saaremaa JK 6-1
    FC Raketa - Sparta I 2-3
    FC Ars - Jk Saaremaa 3-0
    FC Raketa - JK Saaremaa 4-1
    FC Ars - Sparta I 7-1



    B - Alagrupp

    1. Nõmme Kalju 9p 10 - 5
    2.Jk Loo 8p 9 -11
    3.Aseri JK 6p 9 - 4
    4.Saue Jk 6p 13 - 8
    5.Sparta II 0p 4 - 19

    Jk Loo - Nõmme Kalju 2-1
    Aseri Jk - Sparta II 6-0
    Loo Jk - Saue Jk 0-6
    Nõmme Kalju - Aseri JK 2-1
    Sparta II - Saue Jk 1-4
    Loo Jk - Aseri Jk 2-2 (pen. 3-2)
    Nõmme Kalju - Sparta II 4-1
    Saue Jk - Aseri Jk 2-4
    Loo JK - Sparta II 5-2
    Nõmme Kalju - Saue Jk 3-1

    Veerandfinaal:
    FC Raketa - Aseri Jk 2-0
    JK Loo - Sparta I 2-1

    5-6 Aseri JK - Sparta I 2-3
    7-8 koht Saaremaa JK - Saue Jk 3-1

    Poolfinaal:
    Nõmme Kalju - FC Raketa 2-1
    JK Loo - FC Ars 0-7

    III-4 koht JK Loo - FC Raketa 5-2

    FINAAL Nõmme Kalju - Fc Ars 1-0


    Turniiri parimaks väravakütiks osutus FC ARS esindaja IVARS UNGURS 8 väravaga!!!
    Turniiri parimaks väravavahiks osutus Nõmme Kalju puurilukk Vaiko Tammeväli!!!

    Lõplik Järjestus:

    1. NÕMME KALJU
    (Vaiko Tammeväli, Andreas Aniko, Rando Rand, Verner Uibo, Kuno Tehva, Indrek Palm, Artjom Knjazev, Priit Mäeorg, Priit Raamat ja Aleksander Saharov)

    2. FC ARS
    (Aleksander Boldõrev, Ivars Ungurs, Aleksei Pologin, Pavel Kublov, Aleksander Prustsenko, Denis Serikov,Agil Halilov, Ivan Vakulits, Artur Šarafutinov, Ruslan Vakulits)

    3.JK LOO
    (Gregor Könninge, Taavi Laurits, Eerik Elenurm, Sven Elenurm, Tanel Tääker, Aerkko Hani, Silver Palu, Vahur Tima, Matu, Rait Sõrmus)

    4.FC RAKETA
    (Dmitri Renin, Mihhail Meskov, Juri Amdsov, Boriss Poddubnõi, Denis Jersov, Dmitri Karejev, Boriss Sipunov, Aleksander Baran, Aleksander Zavjalov, Vladimir Chelnokov)

    5.FC SPARTA I
    (Peep Lepikult, Hans Talgre, Magnar Mikkelsaar, Kersten Lõppe, Rando Tamm, Andri Porila, Marko Pärnpuu, Rain HIndrimäe, Ralf Rogov)

    6. JK ASERI
    (Andrei Gremov, Artur Korepanov, Andrei Jõgi, Aleksei Petjukevits, Dmitri Gobinet, Viktor Fjodorov, Denis Komtsin, Aleksandr Makarov, Ilja Jakovlev)

    7. JK SAUE
    (Janar Pajo, Erkki Liiv, Kalmar Liiv, Silver Liiv, Roland Tammela, Lauri Esko, Jaan Koit, Simmo Toome, Taavi Urgard)

    8.SAAREMAA JK AAMERAAS
    (Janek Meet, Reio Alt, Ott Torn, Sven Õispuu, Gerdo Juht, Marko Saar, Rego Rüütel, Rui Costa, Kaarel Kruuser)

    9. SPARTA II
    (Kristjan Lahe, Raivo Seema, Raul Seema, Erko Kookla, Raimo Rand, Getulio Aurelio, Siim Malva, Rainer Tokko)

  8. #8

  9. #9
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2009
    Postitusi
    28

    Algupärane

    Ralf, anna fotosid, kui need on olemas.
    Need saab mugavalt näha siis futsalpro.ee leheküljel.

    Parimat.
    Boriss

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud