320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Sloveenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kui palju inimest tuleb vaadata? Teie prognoosid)
    Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
      Kui palju inimest tuleb vaadata? Teie prognoosid)
      Mina tulen.Arvan,et mõned tulevad veel...

      Kommentaar


        #18
        Loodetavasti on Täril piisavalt mune, et Klavan Rähni kõrvale panna mitte Bärengrub. Vasakule on meil nii Sido kui Kruglov olemas. Ja Morozov saab ilmselt kutse pühapäevasele treeningule juba täna õhtul.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          #19
          See jah natuke halb et Piiroja ei saa mängida

          Kommentaar


            #20
            Nagu eelpool mainitud SERBIA-EESTI teemas juttu oli, siis Bärengrubi ei tahaks ma küll keskkaitses enam koondises näha.
            Mäletate ju mängu EST vs USBEKID, 3:3 ja millised prohmakad Bärengrubi poolt, talle ei anta mänguaega oma klubis ka ju. Klavan keskele Rähni kõrvale ja asi vask.

            Kommentaar


              #21
              Rähn-Bärengrub? Külmavärinad tulevad peale.
              Igaljuhul kui Rüütli oma varasematest väljaütlemistest ei tagane siis tundub nii minevat. Isegi Morozov oleks minu arvates seal keskel etem variant, kuigi rahvusvaheliste mängude kogemus on väike. Selles osas andis täna hea pildi Saag, kes erinevalt näiteks Purjest suudab kainet pead säilitada ja ei kipu palliga väravasse jooksma.
              Saag-Zenjov duo oleks teisipäeval superlux+äärele Kink. Lisaks pani hetkel kahtlema ka Puri mänguvorm, pole ka klubis just asjad kõige paremini.

              Kommentaar


                #22
                Ausalt ütelda Kruglovi küll enam kaitses näha ei taha.

                Kommentaar


                  #23
                  Klavan keskkaitsesse ja Sidorenkov vasakkaitsesse. Bärengrubi ei taha ma pärast Usbekistani mängu enam kaua näha.

                  Kommentaar


                    #24
                    Bärengrub peaks koondisest nii kaugele hoidma, kui vähegi võimalik!
                    winners never quit, quiters never win!

                    Kommentaar


                      #25
                      ISe peaks koondisest kohe kaugele hoidma??? kutsutakse koondisesse aga hoiab ise eemale?? Ma mäletan kui kunagi kiruti siin nii taavi rähni ja kaimar saagi.. nüüd on nad kangelased ia mina usun ka et kui bärengrubile ikka võimalust anda siis ükskord suudab ka tema särada:P AGA jama värk nüüd et Piiroja ja ka Zenjov välja jäävad.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas zip Vaata postitust
                        Klavan keskkaitsesse ja Sidorenkov vasakkaitsesse. Bärengrubi ei taha ma pärast Usbekistani mängu enam kaua näha.
                        mõistlik mõte, ette paneks Kingi ja Saagi

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas kangura Vaata postitust
                          ISe peaks koondisest kohe kaugele hoidma??? kutsutakse koondisesse aga hoiab ise eemale?? Ma mäletan kui kunagi kiruti siin nii taavi rähni ja kaimar saagi.. nüüd on nad kangelased ia mina usun ka et kui bärengrubile ikka võimalust anda siis ükskord suudab ka tema särada:P AGA jama värk nüüd et Piiroja ja ka Zenjov välja jäävad.
                          Ja EM valikmängus Sloveenia vastu paneks siis sisse Bärengrubi oletusega, et "Kunagi ikka tuleb!". Kindlad mehed tuleb panna.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas kangura Vaata postitust
                            ISe peaks koondisest kohe kaugele hoidma??? kutsutakse koondisesse aga hoiab ise eemale?? Ma mäletan kui kunagi kiruti siin nii taavi rähni ja kaimar saagi.. nüüd on nad kangelased ia mina usun ka et kui bärengrubile ikka võimalust anda siis ükskord suudab ka tema särada:P AGA jama värk nüüd et Piiroja ja ka Zenjov välja jäävad.
                            Rähni kohta mäletan vägagi hästi, kuidas teda päris kõvasti tümitati, aga Rähn on tugevast puust. Alo kipub minu arust rohkem avalikku vaenu südamesse võtma. Taavi on vaimselt tugevam ja seepärast ongi ta saavutanud sellise kindluse ja kindla koha Eesti algkoosseisus.
                            Mis eelseisvasse mängu puutub, siis võiks tõesti täismaja peale minna ja ise aitan sellele kindlasti kaasa. Piiroja puudumine on kehv lugu küll, aga kui me tahame astuda vastu Euroopa tugevatele ja oma riigi jäädavalt jalgpallikaardile jätta, ei tohi tulemused kannatada 1-2 põhimehe puudumise pärast. Kuigi jah....tegu on ikkagi Piirojaga. Zenjovi puudumise suudab Tarmo taktika ja asetusega ümber mängida, kuigi ka Zenjov on viimasel ajal näidanud head minekut. Aga see nv on Celebration ja tuleb kodus sloveenidel nahk punaseks kütta.

                            Kommentaar


                              #29
                              Zenjoviga on siis ka selleks korraks vist kõik: http://sport.postimees.ee/?id=324259
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                Ma väga loodan, et Klavan lükatakse keskkaitsesse või et ta ise võtaks selle vastutuse enda peale. Või siis Morozov.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X