320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Sloveenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
    1. Vassiljev mängis kindlasti alla endi võimete
    Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
    2. Kink tegi ju ülinõrga mängu - mida ta tegi platsil ? /.../ Lisaks polnud temast ka ründes kasu, peaga ei võitnud ühtegi võitlust , rääkimata pealelöökidest.
    Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
    Aga Pareikol polnud j u parim päev - vaata neid väljalööke?

    Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
    Ma ei kritiseeri siin midagi , aga pmt saaks kõik paremini mängida...
    Kummal pool tribüünil sa esimesel poolajal istusid? Mina näiteks istusin Expert sektoris täpselt platsi keskel ja sealt oli ideaalselt näha, millist raju tööd Kink esimesel poolajal tegi. Palliga töö oli maailmaklass, kurat võtaks. Mida sa ootasid siis - 40m kauglööke raamidesse igal rünnakul? Ise ka tunnistad, et sloveenidel oli kodutöö tehtud - loomulikult oli Kink mees, kes esimesena kinni lükati platsil.

    Vassiljev mängis alla oma võimete? Kas sa Veerpalule paneksid pahaks, kui ta nädal peale olümpiamaratoni võitmist MK-etapil kuuendaks jääb? Kogu mansal oli väsimuspitser, krt, see oli ju suurepäraselt näha. Sloveenid olid mänginud lõbusa mängu Fääride vastu, meie matsid andsid samal ajal Belgradis endast seitse korda kõik välja...

    Pareiko väljalöögid... Kas Handanovic on ka sitt väljalöögimees, kuna tema teise poolaja väljalöökidest hea mitu tükki läksid kõrgele ja vasakule? Tuult märkasid? Seda ka, kummalt poolt tuul lõõtsutas?

    Paska puhud ju, sõber. Aga ei, ega ma ei kritiseeri

    Kommentaar


      Pisut pilte Eesti-Sloveenia fännikoondiste kohtumisest, mille Eesti võitis ja millise osas mul on segaseks jäänud, kas võitsime siis 8:0 nagu ma staadionilt lahkudes kuulsin või 9:0 nagu ma õhtul suurel staadionil kuulsin?

      Pildid siin: http://www.reklaamiabi.eu/EST-SVN_fa...t2010_Tallinn/

      Kommentaar


        Veel paar PILTI mängust.
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Jäägrile antud MOM award Soccerneti poolt väga õige. Poiss tegi kõik õieti terve mäng.

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Pisut pilte Eesti-Sloveenia fännikoondiste kohtumisest, mille Eesti võitis ja millise osas mul on segaseks jäänud, kas võitsime siis 8:0 nagu ma staadionilt lahkudes kuulsin või 9:0 nagu ma õhtul suurel staadionil kuulsin?

            Pildid siin: http://www.reklaamiabi.eu/EST-SVN_fa...t2010_Tallinn/
            9:0 jäi lõppseisuks

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Pisut pilte Eesti-Sloveenia fännikoondiste kohtumisest, mille Eesti võitis ja millise osas mul on segaseks jäänud, kas võitsime siis 8:0 nagu ma staadionilt lahkudes kuulsin või 9:0 nagu ma õhtul suurel staadionil kuulsin?

              Pildid siin: http://www.reklaamiabi.eu/EST-SVN_fa...t2010_Tallinn/
              Kas neid pilte omale saada ka kuskilt võimalik on?


              Kommentaar


                Print + Screen - Paint - File - Paste - Cut - File - Save As = bueno

                Kommentaar


                  ma ei viitsi eraldi quote välja hakata otsima ja tsiteerima.. aga kink oli küll head, enda kohta normaalset mängu tegemas ja aru mai saa, miks see rüütli teda pidevalt välja võtab. no võibola jah ei sobi tema arust rüütli "master-game-winning-plani" aga fakk, kui see mees üksinda on võimeline mänge võitma ja üritab peale lüüa jne.. siis võiks teda ikka NATUKENE rohkem platsil hoida

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                    ma ei viitsi eraldi quote välja hakata otsima ja tsiteerima.. aga kink oli küll head, enda kohta normaalset mängu tegemas ja aru mai saa, miks see rüütli teda pidevalt välja võtab. no võibola jah ei sobi tema arust rüütli "master-game-winning-plani" aga fakk, kui see mees üksinda on võimeline mänge võitma ja üritab peale lüüa jne.. siis võiks teda ikka NATUKENE rohkem platsil hoida
                    serbia mängus oli põhjus selles, et jalad hakkasid krampi minema. Ning olgem ausad ega ta ka sloveenia mängus lõpus enam kõige erksamalt ei kõndinud, tegi grimasse ja lonkis.
                    Jalgpallihaigla Liige

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eesticristiano Vaata postitust
                      Kas neid pilte omale saada ka kuskilt võimalik on?
                      Panin ZIP-ituna pildid siia: www.reklaamiabi.eu/est-svn_fanmatch.zip
                      BananAlbum tõepoolest ei lase otse ekraanilt salvestada.

                      Juarvelkam.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Panin ZIP-ituna pildid siia: www.reklaamiabi.eu/est-svn_fanmatch.zip
                        BananAlbum tõepoolest ei lase otse ekraanilt salvestada.

                        Juarvelkam.
                        Päris head fännid meil(mõtlen nr.3 ja nr.5).Noored mehed,aga juba tissidega...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          Minu taga karjus üks ära joonud klounserblaste viimase vahetuse ajal, mida ta ise tähele ei pannud: mida v***u ta teeb, krdi pede kohtunik, tra anna kaart juba jne. Üks "pall vastu kätt" mida ei vilistaks ka ära ostetud kohtunik käeks ,pani selle nii umbes 30 aastase tauni kordamööda pasunat puhuma ja "kohtunik on pede" karjuma.
                          Mis need Serblased siia puutuvad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marconius Vaata postitust
                            Päris head fännid meil(mõtlen nr.3 ja nr.5).Noored mehed,aga juba tissidega...
                            Meeste tissid mind vastupidiselt sinule ei huvita. Küll aga küsiks - kas sinus oli niipalju fänni, et ise mängima minna? Või näppisid... Tissi kodus?

                            (Jaa, provotseerin, meelega).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Meeste tissid mind vastupidiselt sinule ei huvita. Küll aga küsiks - kas sinus oli niipalju fänni, et ise mängima minna? Või näppisid... Tissi kodus?

                              (Jaa, provotseerin, meelega).

                              Aga kuids se fännimeeskond tehti üldse, mille alusel? Koondisel on kindlasti rohkem fänne, kes seal oleks nõus olnud mängima, aga mille järgi pandi kokku koosseis, kes mängis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                                Aga kuids se fännimeeskond tehti üldse, mille alusel? Koondisel on kindlasti rohkem fänne, kes seal oleks nõus olnud mängima, aga mille järgi pandi kokku koosseis, kes mängis.
                                Katsed olid kokku 6-s Eesti suurimas linnas läbi suve. Igast linnast peale Tallinna valiti välja 3 tugevaimat fänni. Tallinnast võeti 7. Test koosnes jooksust, söödutäpsusest, löögitäpsusest ja vastupidavusest. Kokku osales katsetel üle 300 fänni. Ainult parimad said edasi.

                                PS! Ütlesin sulle juba paar päeva tagasi, et igasse teemasse jõuad sa postitada, aga lugeda ei jõua. Lisaks eelnevale tekstile oli võimalik fännikoondisesse pääseda ka teistmoodi. Kui selle teistmoodi teksti ülesse leiad võid enesele Selverist lutsukommi tuua. Või pulgakommi.

                                Ole tubli,
                                Piksenool
                                Algselt postitas alehis
                                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X