320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saalijalgpalli 2010/2011.a. MV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kas ARS ja An˛i peavad 8 vooru mängu tõesti kuu aega hiljem kui teised?
    Mis selles üldse imelikku on?

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Mis selles üldse imelikku on?
      Esitasin küsimuse, kui vastust ei tea, siis hoia oma mokk maas.
      Sinusuguselt muidugi seda nõuda on palju.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Esitasin küsimuse, kui vastust ei tea, siis hoia oma mokk maas.
        Sinusuguselt muidugi seda nõuda on palju.
        Vastupidi, sinul on midagi viga. Mäng on lihtsalt edasi lükatud ja seda on varemgi tehtud ja tehakse tulevikuski.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Vastupidi, sinul on midagi viga. Mäng on lihtsalt edasi lükatud ja seda on varemgi tehtud ja tehakse tulevikuski.
          Sedasi oleks pidanud ka kohe vastama, mitte hakkama endale omast jama taguma.
          Viisakalt esitatud küsimusele oodatakse viisakat vastust. Sina kohe muidugi võtad kõike rünnakuna.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #80
            (Kas ARS ja An˛i peavad 8 vooru mängu tõesti kuu aega hiljem kui teised?)

            Kuuldavasti oli Viimsi saal 30-ndal jaanuaril hõivatud. Algselt taheti mäng üle viia Kiilisse, kuid ilmselt siis said võistkonnad ja EJL kokkuleppele mäng hiljem, aga õiges kohas ära pidada

            Kommentaar


              #81
              Augur vs Narva-Jõesuu 7-2. Tugevam meeskond võttis oma.
              Narva vennad on nõrga närvikavaga. Viiest või kuuest kollasest ainult üks oli mängulise olukorra eest. Ülejäänud mölisemise eest. Lisaks veel kaks punast. Üks mölisemise eest ja teine kohtunikku küünarnukiga lükkamise eest. Samuti pole neile võõras kohtuniku poole sülitamine
              Üllatus oli minu jaoks see, et Augur küsib mängu vaatamise eest raha 2 euri.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #82
                Real-Rummu 7-12 (5-3)

                Selle hooaja ML kindlasti põnevaim lahing. Rummu poolt super come-back. Suutsid, olles teise poolaja keskel 5-7 taga, lüüa 7 (!!!) vastamata väravat ja võita mängu.
                ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas CM Vaata postitust
                  Real-Rummu 7-12 (5-3)

                  Selle hooaja ML kindlasti põnevaim lahing. Rummu poolt super come-back. Suutsid, olles teise poolaja keskel 5-7 taga, lüüa 7 (!!!) vastamata väravat ja võita mängu.
                  neist neli viimast seisul 7:8 tühja väravasse.

                  Kommentaar


                    #84
                    Jep, midagi sellist...
                    ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                    Kommentaar


                      #85
                      Tegelt võeti väravavaht välja seisul 7:9 ja päris tühja löödi ainult üks.

                      Kommentaar


                        #86
                        Auguri ja Narva mängust. Ei tea miks narvakad olid nii närvis eile (võib olle mitmetunniline sõit oli jalas), aga kaotasid nad Augurile, kuigi nad vist ise arvavad, et mängisid kohtunike vastu ehk n.ö. "Tallinna vile". Arvan, et kui nad oleks rohkem mängule keskendatud, siis tulemus võib olla oleks teine, mängupilt nendel ei olnud sugugi kehv.
                        ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                        Kommentaar


                          #87
                          Siit võib vist järeldada, et see väravavahi väljavõtmine on üks suht debiilne temp.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Siit võib vist järeldada, et see väravavahi väljavõtmine on üks suht debiilne temp.
                            Kui ei oska, ära näppi ! ! !
                            ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Augur vs Narva-Jõesuu 7-2. Tugevam meeskond võttis oma.
                              Narva vennad on nõrga närvikavaga. Viiest või kuuest kollasest ainult üks oli mängulise olukorra eest. Ülejäänud mölisemise eest. Lisaks veel kaks punast. Üks mölisemise eest ja teine kohtunikku küünarnukiga lükkamise eest. Samuti pole neile võõras kohtuniku poole sülitamine
                              Üllatus oli minu jaoks see, et Augur küsib mängu vaatamise eest raha 2 euri.
                              Seal ei ole mitte midagi üllatavat!Kuna tervet Auguri projekti veab ainult üks inimene eraisikuliselt!Ja mitte ainult saalijalgpallis,vaid ka saalihokis milles nad olid eelmisel aastal Euroopa seitsmendad, lisaks rannajalgpall!!!Ja nii juba aastaid! www.skaugur.com

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas alari89 Vaata postitust
                                Seal ei ole mitte midagi üllatavat!Kuna tervet Auguri projekti veab ainult üks inimene eraisikuliselt!Ja mitte ainult saalijalgpallis,vaid ka saalihokis milles nad olid eelmisel aastal Euroopa seitsmendad, lisaks rannajalgpall!!!Ja nii juba aastaid! www.skaugur.com
                                Polegi väitnud, et see ebaõiglane on. Pigem on see õiglane.
                                Lihtsalt käisin üle kahe aasta mängu vaatamas ja selline asi tuli üllatusena.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X