320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    www.hattrick.org

    avastasin ca nädala eest...ülikõva mäng...lähemalt tutvustada ei viitsi, vaadake ise nende kodukalt.

    www.hattrick.org
    Howay the lads!

    #2
    Tõesti kõva mäng, palju etem kui paljukiidetud Sundayleague.

    Aga samas on ka mõningaid väikseid kalasid, kuna regamisel on seal mingi imelik järjekorrasüsteem, kus küsitakse, mis riigi liigas soov mängida. Mina panin muidugi Itaalia ja tiimi nime ka vastava, aga pärast tuli välja, et sokutati hoopis Venemaa liigasse (arvatavasti elukoha järgi), kusjuures regiooniks on märgitud Firenze(!!!) ja nüüd ma siis olengi Itaalia tiim Venemaa liigas nr. II.1, mis on vist päris kõrgel asetsev division.
    Mäng ise toimub nö reaalajas, st. iga neljapäev on karika või sõprusmäng ja nädalavahetusel liigamäng.
    Positiivseks erinevuseks Sundayleaguega ongi see, et siin arendad ise oma rahaasju, ehitad staadionit ja ostad-müüd mängijaid, annad raha noorte arenguks jne. Sundayleagues saad alguses natuke nutsu ja pärast pead juba krediitkaardi abil endale punkte ostma.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #3
      Niisiis regasin end ka ära. Tahtsin Inglismaale, aga sattusin Soome . See selleks. Liigaks on IV.3 ja kui ma alustasin, olin viimane. Esimene mängki juba peetud. Võõrsil kohtusin liiga eelviimase tiimiga ja võitsin 3:0 . Kuigi pean tunnistama, et line-upi panin suht huupi (krt, kes neil põdra nimedel vahet teeb ), aga näed, hästi läks! Esialgu ei saa kõigele veel pihta, aga asi iseenesest tundub ülistiilne. Pole varem sundayleaguet mänginud, seega võrdlusi ei oska tuua.

      Kommentaar


        #4
        ma regasin ära panin liigaks argentiina. pärast tahtsin vahetada aga ei lasknud kuna ütles et detektis mu asukoha maaks argentiina. imelik. vatever. meekonda pole ma veel igatahes saanud kuigi tegin asja ära kohe kui originaalne postitius siia ilmus

        Kommentaar


          #5
          reg in Scotland

          Tere olen siin alles uus (pole lihtsalt varem avastanud),vaatasin ka siis sinna leheküljele ja registreerisin end Sotimaale ja ütles nii ,et kui avaneb vaba koht siis antakse password umbes 4 päeva pärast,kuid paistab, et on päris lahe. Sundayleague kohta veel nii palju ,et see tüütab ära kui kaua mängida (raha ei ole ei saa ka midagi teha),seal oli mul üks mängija 50 a vana ja mängis.
          Kes veel Soti liigas on võiks teada anda????

          Kommentaar


            #6
            Maarek ja Siim. Kutsusin teid duellile... Egas mul veel nii k]va meeskond kokku pandud ole kui tahaks, aga.... no vaadakem....
            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

            Kommentaar


              #7
              ***** küll miks mulel veel meeskonda pole antud

              [wiinu: ei ropenda!]

              Kommentaar


                #8
                eston- asi võib olla puhtalt selles, et seal kust peaksid meeskonna saama on kõvasti tahtjaid juba ees. antakse ju selles järjekorras, kuidas ära regid.
                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                Kommentaar


                  #9
                  Mina asun Inglismaal kuskil Manchesteri piirkonnas.Keegi eestalne,kes ka Inglismaal asub,võiks märku anda,et saaks sõpruskohtumise pidada.
                  C’mon Man United!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Sõpruskohtumiseks ei pea olema sama riigi klubi, ise mängisin sõprusmängu nt. alles mingi Malaisia satsi vastu.

                    P.S. Olen oma grupi liider - Itaalia - ning tõusen kõrgemasse seltskonda järgmiseks hooajaks, loodetavasti
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #11
                      Martin teeme siis ühe mängu see nädal.


                      (Martin: tegin sulle väljakutse)
                      C’mon Man United!!!

                      Kommentaar


                        #12
                        Mu id on 55017 kui keegi viitsib esitage väljakutse

                        Kommentaar


                          #13
                          mul krt täielik täkumeeskond, ainult võidud tulevad (Inglise V tsoonis olen)...a vahetasin miski 30 korda peatreenerit ja nüüd olen pankrotis...oku saboteeris mind ja ütles et võib 500 000 miinustesse minna...a nüüd selgus et hoopis 333 tuhat on see piir...anti 4 loginit aega, kui siis pole ma raha kokku ajanud on mu täkumeeskond ajalugu
                          Howay the lads!

                          Kommentaar


                            #14
                            Kas keegi asub Doti või Inglismaa liigas ja kas sõprus mäng ka makasab midagi

                            Kommentaar


                              #15
                              ***** käigu nad

                              isegi mu passwordi ei võta ta enam omaks

                              [wiiner: viimane hoiatus, üks karvane veel ja bänn!]

                              Kommentaar

                              Working...
                              X