320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Nonii.

    Uskumatu. Hävitasin siis oma vahetusmeestega (2 põhimeest oli ka) FC Vibu võõral väljakul 5:1 Tore mäng oli

    Mis aga puutub rahasse, siis mina olen kogu aeg pidevas miinuses, kuid nüüd, kus Itaalia IV liiga ilma ühtegi kaotust saamata kinni panen, siis peaks päris korraliku papi saama järgmiseks hooajaks.

    Nii ma vähemalt loodan.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #47
      Originally posted by TSA


      kui sa tahad premieri jõuda siis mul tükk tegemist,et liigasse jääda aga ehitan meeskonda ja tahan järgmine aasta võidelda esikohtade pärast,olen raha raisanud üle 100,000£ uute mängijate peale ja staadiumi ehitus alles ees ,nii ,et raha jääb aasta alguseks umbes 70,000£ ,palju teistel raha on ,ma mõtlen eesti meestel???? kas keegi on raha hädas ka või????
      Liigade vahel on erinevused niivõrd suured, et näiteks sõprusmängudes lutivad Rootsi 3.liiga mehed mind keskmiselt tulemustega mingi 5:0, kuigi viimane mäng oli juba tera parem, ainult 2:0.

      Mul oli veel eile kontojääk 21000000 rubla, mis tänaseks vist on miinusesse kukkunud, kuna ostsin mõned uued tegelased (1 tüübi 17000000 eest ). Kurssidest pole paraku õrna aimugi, kuna isegi välismaalt tüüpe ostes näitab mulle hinda rublades. Minu andmetel oled sa ostnud 2 soomlast, kelle väärtused rublades on vastavalt 2004000 rubla(Pylkkönen) ja 2142200 (Savolainen). Müünud oled 1 tüübi 560000 rubla eest.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #48
        jah papp

        kuule maarek ma panen tähele ,et oled minu klubi uurinud see teeb rõõmu,jah olen 2 sommi ostnud kuna sain hea hinnaga.Savolainen on ründaja ja võistlesin päris raevukalt tema eest (viimastel minutitel oksjoni lõppus käis tihe rabelemine) ja pylkkonen tema on kaitsja 30a (head kogemused) sain odavalt kuna ta vigastatud ja mul on kõige nõrgem on kaitse ,nii et lappin seda praegu .Praegu käivad läbirääkimised ühe HEA kaitse mehega kelle väärtus on üle 100,000£ aga tahetakse ta eest 20,000£ nime ei ütle kuna võibolla tuleb teil kiusatus.

        Kommentaar


          #49
          Rootslased on tugevad

          see on vist rootslaste tehtud portaal. Mängisin ka ühe rootsi klubiga ega ta teab mis liigas seal ei olnud aga sain lutti 4:0,pole midagi teha.kui vaatad teami id numbreid siis mida väiksem ,seda kauem on olnud :

          Kommentaar


            #50
            Damn
            Keskväli ülinõrk, ülejäänuga võib rahule jääda. Tugevdasin meeskonda paari sommi ja hispaanlase näol. Praegu olen paari venelase jahil... Tänaõhtune liigamäng näitab, kuidas asi on. Muidu kutsuks nii mõnegi mehe revanšile, kuid üks rootslane tahtis sõprusmängu ja järgmine nädal on niisiis kinni. Aga te veel saate....
            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

            Kommentaar


              #51
              Meeskondade ID'd

              Peaks lihtsustama sõpruskohtumistele kutsumist:

              Vibu - 55010 (Inglismaa)
              Lua-Lua - 54826 (Inglismaa)
              Jyrka - 55017 (Inglismaa)
              Oku - 55034 (Inglismaa)
              guitz - 55053 (Inglismaa)
              Mayhem-55071(Inglismaa)
              MartinS - 49609 (Itaalia)
              Siim88 - 21715 (Soome)
              TSA - 28658 (Sotimaa)
              Maarek - 28927 (Venemaa)
              eston21 - ilma meeskonnata, asub Argentiinas
              Artur - ilma meeskonnata, asub Itaalias, vist

              Ootan väljakutseid ning tahan mängida võõrsil, kodus kotin niigi kõiki

              Kui on veel Soccerneti inimesi, siis teatage!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #52
                Ja veel üks väike idee:

                Soccerneti Foorumi Cup järgmisest hooajast. Meistrite liiga reeglitel põhinev värk.

                Alagrupid ja siis selgitatakse välja tugevaim klubi

                Mis arvate?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #53
                  bro!

                  hmm kas keegi võiks need mangijate skillid paremuse jarjekorras siia postida?
                  danke

                  Kommentaar


                    #54
                    Mayhem-55071(Inglismaa)
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      #55
                      parandus

                      Siim88 - 21715 (Soome)

                      Aga Meistrite Liiga teeme muidugi ära!

                      Kommentaar


                        #56
                        Niiviisi, sõbrad. Registreerisin ka ennast ära, asun Itaalias.
                        Smutt võib ju siin praegu oma võitudega kiidelda, aga olen üsna kindel, et minu suurepäraselt AC Dynamolt saate te kõik haledalt lutti. Ainuke viga on see, et asun selles nõmedas waiting listis ja pean veel vähemalt 4 päeva ootama, enne kui midagi teha saan.
                        Edu teile.
                        Parim võitku

                        Forza Dynamo!

                        Kommentaar


                          #57
                          kui üldse midagi teha saad. ma juba kolm nädalat veiting listis

                          peaks vist uuesti regima ennast kuskile inglismaale

                          Kommentaar


                            #58
                            Ilus 4-2 laks liigas!
                            -

                            Kommentaar


                              #59
                              hea

                              muide selline tegelane nagu maarek on AC Fiorentinaga vene liigas

                              Kommentaar


                                #60
                                Võitsin viimase mängu 5-0
                                C’mon Man United!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X