320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

    Originally posted by Leivo-Tigu Vimb



    novot, sellest ma saan juba aru. neidsamu hattricki juhiseid lugedes lihtsalt tekkis küsimus, kas treeningu efekti saamiseks peab setting olema kogu nädala neljapäeva õhtuni ühe ja sama asja peal või mitte. mina nimelt mõtlesin, et loogika järgi treenitakse kogu nädala ja neljapäeval selle tulemus lihtsalt ilmneb, mitte et piisab ka vahetult enne tähtaega settingu muutmisest. ühesõnaga, muutsin neljapäeva hommikul treeningu tüüpi ja õhtuks oli tulemus käes..
    aga see selleks, rohkem küsimusi vist pole kah
    Igatahes võid sa palju asju küsimata jätta, kui külastad hattricki national conference´i või/ja jutukat.
    Edu!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

      Teema on liiga alla vajunud Igaljuhul on see foorum ilmselt parim koht, kust uusi hattricki sõltlasi värvata :P Hetkel siis Eesti liigas 818 meeskonda ja järekorras lausa 69 meeskonda! Läheneme juba tuhandele! Aga, et me veel kiiremini kasvaksime ja ka koondiste tasemel mehetegusid saaksime tegema hakata, on iga uus tulija hinnas. Noored talendid tahavad ju treenimist!

      Väike hoiatus ka! Kes selle pisiku endale sisse saab, see jääbki sõltlaseks!
      Jalgpallihaigla patsient #172
      Diagnoos: raskekujuline futboliit

      Kommentaar


        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

        Originally posted by Rainman
        Väike hoiatus ka! Kes selle pisiku endale sisse saab, see jääbki sõltlaseks!
        Ära sa märgi


        Kuna ma oma esimesel täishooajal jõudsin karika 7ndasse ringi ehk 32 hulka, siis mõtlesin, et vaataks mis liigadest rahvas seal üldse on...

        Ja kohe sattus ette ka tsiteeritu Rainman\'i tiiim Ka IV liiga (sic!)

        Seega siis:
        ML 3
        II 10
        III 15
        IV 4
        V 0

        Seega kuulun auga 4 julge sipelga hulka. Aga kuna reeglid juba sellised on, siis lüüakse meid kõiki reitingu kõrgeimatega mesti nii, et - kahju, aga see unistus lõpeb siin:P

        Kommentaar


          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

          Originally posted by Stennur

          Seega kuulun auga 4 julge sipelga hulka. Aga kuna reeglid juba sellised on, siis lüüakse meid kõiki reitingu kõrgeimatega mesti nii, et - kahju, aga see unistus lõpeb siin:P
          annan selleks oma parima
          \\"All I know about morality and obligations, I owe to football.\\" Albert Camus

          Kommentaar


            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

            Ka mina olen algaja ja inglise keelest võiks rohkem aru saada
            Seega kõigest sotti saamiseks vajame ikka kogemusi ja abi.
            Nt: Eelmine nädal muutsin oma meeskonnas platsil olevate mängijate positsioone.
            Tänu sellele läks nädalane trenn untsu, sest mängijad ei saanud aru, mis toimub.
            Jama kohe kui palju.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

              Minu võistkond valdas palli 86% mängust ja kaotas ikka 1-6. Veidi ajuvaba?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                Originally posted by Rainman


                Teema on liiga alla vajunud Igaljuhul on see foorum ilmselt parim koht, kust uusi hattricki sõltlasi värvata :P Hetkel siis Eesti liigas 818 meeskonda ja järekorras lausa 69 meeskonda! Läheneme juba tuhandele! Aga, et me veel kiiremini kasvaksime ja ka koondiste tasemel mehetegusid saaksime tegema hakata, on iga uus tulija hinnas. Noored talendid tahavad ju treenimist!

                Väike hoiatus ka! Kes selle pisiku endale sisse saab, see jääbki sõltlaseks!
                Njah, ei tasu vast liialt rõõmustada,kui arvestada,et 818st meeskonnast on tubli osa nn teised teamid,mida ühel ausal mängijal ei tohiks olla...Endal oli ka kunagi,tunnistan seda..Kuid loobusin sellest,et mitte West-Wiru County´t kaotada..
                Treeninguga juhtus sama asi,millest siin juba kirjutati...Kuna ühele kohale väljakul pretendeerib liiga palju mängijaid,siis tekkisid konfliktid ja treening jäi saamata...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                  Eks iga asi vajab hoolt ja tähelepanu.
                  Eks aeg näitab, kui sõltuvusse ma langen.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'www.ha

                    2003-01-30 Hattrick in Estonian
                    One of Hattrick\'s most active and rapidly growing communities is the Eesti league. And now the Estonians are getting Hattrick in their own language. Thanks to a great translation effort, lead by GM-Treix, Estonian is today added as the 7th official Hattrick language. Tervist! ---

                    SUPPER, /me plaksutab Treixile(Martinile) ja kõigile teistele, kes sellele kaasa aitasid. Kindlasti toob see juurde uusi mängijaid ja kasvatab Eesti liiga taset. Kuigi peab tunnistama suht harjumatu seda eesti keeles lugeda :P


                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                      ..hmm ... vaatasin ka yle, minule t2itsa meeldis. igatahes HEA TÖÖ!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'


                        ma olen ka nõus - tubli töö. samas on ikka vaja õige sagedasti järele vaadata, millele üks või teine asi inglise keeles vastas. ehk oleks hää, kui kuskil oleks algusaegadel väike \"spikker\" kõrval (kui võimalik).
                        ei saa ka päris mainimata jätta, et tõlge pole just kõige parem.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                          Originally posted by Leivo-Tigu Vimb
                          ei saa ka päris mainimata jätta, et tõlge pole just kõige parem.
                          Ehk siis täpsustaks kah.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'



                            vaatan järgmisel nädalal natuke põhjalikumalt, siis kirjutan. osa probleeme tuleb ilmselt sellest, et programm lükkab tüüplaused kokku

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                              Mina leain, et töö on suurepärane ja leitud vigade arv julgelt alla keskmise arvestades kogu tõlketöö mahukust.Tuleb meelde aeg ,kui sa CM2 kommentaarid eesti keelde pandud.Seal oli suur häda ,sest ei saanud täpitähti kasutada.Hulleim oligi kirjeldada väravavahi poolt tehtavat tõrjet.Sõnad päästma,tõrjuma olid kohe väljas ,ka väravavaht kui sõna samamoodi.Blokeerima on variant üks-ühe vastu situatsioonides, aga näiteks kauglöögi puhul mulle meeldib väga väljend \"nurgast ära tooma\" ja jällegi kasutamiskõlbmatu.Kuna aga Hatis paistab täpitähe probleem puuduvat, siis saab eesti keelt kogu oma ilus ära kasutada ja nagu eelpool inimesed mainisid ,siis teatud kontingendi jaoks on eesti keel mängu mängimist hõlbustavaks teguriks.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                                Hattrick mingu kukele!

                                Sain Hati tegijatelt sellise kirja:
                                \"sen-dog, cypress hill, Pärnu City FC on suletud seoses kahtlusega, et meeskonnad
                                kuuluvad ühele ja samale omanikule või mõne muu petmisskeemi kasutamise kahtluse
                                tõttu.

                                Palume sellele kirjale MITTE VASTATA, kui Teil pole kindlaid tõendeid, et Te
                                pole selle pettusega seotud.\"


                                Täiesti jabur, mind seob sen-dog ja cypress-hill\'i nimeliste klubidega vaid see, et müüsin neile paar päeva tagasi kaks mängijat ära. Juhuslikult avastasin ka selle, et cypressi hilli omaniku kasutajanimi on sen-dog. Aga mille alusel mind süüdistatakse???

                                Hatti saadetud päringule pole ka vastust saadetud, haige värk.




                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X