320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Saboteerimine oligi mu plaan, Lua
    Sorry, tegelikult lugesin reegleid kusagilt valesti, Müü mõni oma täkkudest kiiresti maha, ehk jääd ellu veel.
    Jama küll kui kinga saad, just läksid oma alagrupis liidriks
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      #17
      need a little help

      kuulge üks küsimus :mille järgi ma vaatan kus kohal mängija asetseb,näiteks nii võin mingi kaitse venna väravasse panna,mis peab vv keeping olema:kas poor või Wretched,Inadequate,sest mu tiim on haledalt sitt

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by TSA

        kuulge üks küsimus :mille järgi ma vaatan kus kohal mängija asetseb,näiteks nii võin mingi kaitse venna väravasse panna,mis peab vv keeping olema:kas poor või Wretched,Inadequate,sest mu tiim on haledalt sitt
        Siin reeglid abiks, aga järjekord midagi sellist (alates halvimast): disastrous, wretched, poor, inadequate, passable, solid, formidable, excellent jne. Rohkem enda meestel pole trehvanud.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by vibu

          Maarek ja Siim. Kutsusin teid duellile... Egas mul veel nii k]va meeskond kokku pandud ole kui tahaks, aga.... no vaadakem....
          Ma üritasin su soovile ka vastata, aga sa olid endale vastase juba leidnud ja minu challenge osa tühjemast tühjem.

          Muuseas, ühte selli minu tiimist taheti Venemaa koondisse, aga koondise peatreener ütles, et parandagu ma enne tema staminat, aga mul pole ausalt öeldes õrna aimu ka, kuidas seda teha.

          Liigadest
          Rääkisin ühe Läti tüübiga ja ta väitis, et uuest hooajast hakkab olema ka Balti liiga ja siis vist kõikidel baltlastel variant sinna üle kolida.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #20
            wiiner on sul mingid kompleksid või?

            Kommentaar


              #21
              Sõprusmäng

              FC Vibu (vibu) - Dinamo Mustamäe (Siim88) 1:3 (0:2)

              Üldiselt võiks teised foorumlased, kes omavahel sõprusmänge peavad, samuti siia oma tulemusi üles riputada. Oleks huvitav vaadata.

              Kommentaar


                #22
                LuaLua Breakers(Lua Lua) - Zuna's Killas(okuzuna) 4:1
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  #23
                  Tartu Sepik (MartinS) - FC Est (quitz) 2:0, võin oma vahetusmeeste mänguga rahule jääda....
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #24
                    Match

                    Kuulege kes tahab mängida sõprus mängu minu vastu,olen Soti liigas ja meeskonna id on (28658) või andke ise oma id korraldaks mõne sõprusmängu (mu mehed vajavad seda hädasti.
                    Muide kas kellegil clubhouse on ja kui suured on teie staadionid mul 7000

                    Kommentaar


                      #25
                      muide mis te % trennis on ,ma mõtlen treeningu tõhusust.

                      Kommentaar


                        #26
                        Treeningu tõhusus mul 90 %

                        Staadioni suuruseks umbes 21000.


                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #27
                          Treening 90% (treener on solid kusjuures )
                          Staadion 12500

                          Küsimus - kui sõprusmängu kodus pead (ma olen neid ainult võõrsil pidanud), kas siis pealtvaatajate eest pappi ka saab?
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            #28
                            jah papp

                            sõprusmängudega on nii ,et papp jagatakses kahe võistkonna vahel võrdselt ära ja kas keegi tahab siis mulle siin vastu astuda sõprus mängus,igav on juba.

                            Kommentaar


                              #29
                              kui tahad leida klubi kuda ma leian seda ,otsisin klubi venemaalt aga ütleb sorry seda pole

                              Kommentaar


                                #30
                                Originally posted by Martin


                                Tartu Sepik (MartinS) - FC Est (quitz) 2:0, võin oma vahetusmeeste mänguga rahule jääda....
                                Ma võin ka oma vahetusmeeste mänguga rahule jääda,arvestades et olen liigas eelviimasel kohal,sa esimesel.
                                C’mon Man United!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X