320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    sõprus mäng???

    kuule Quitz teeme sõprus mängu ,esita mulle välja kutse olen Sotimaal III.1 liigas ja id on mul (28658) .oma liigas olen praegu 5.

    Kommentaar


      #32
      see nädal ei saa teha,sest sul mäng juba olemas.Järgmine nädal siis
      C’mon Man United!!!

      Kommentaar


        #33
        Ootan väljakutseid, mängin hea meelega võõrsil, Itaalia liigas asun, ID - 49609.

        Ahjaa - kodustaadioni suuruseks on hetkel täpselt 23000, kuid tundub, et peab suurendama, sest kõik mängud v.a. sõprus on täiega välja müüdud.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #34
          Kes soovib friendlysid pidada? Ootan meeskonda, kes mulle lõpuks ometi pähe teeks. Nimelt pole seni kaotusekibedust tundnud!
          Asun Soomes.
          ID 21715

          Kommentaar


            #35
            ok olen nõus

            kuule siim88 ,ma oleks nõus mängima ühe mängu aga järgmine nädal.mu id on 28658

            Kommentaar


              #36
              ok olen nõusII

              Ma arvan siim,et või keegi muu kellel suur staadion on ,et tema staadionil võiks pidada mängu kuna siis saab rohkem raha ja pealegi mul on 7000 -ne ja hakkan nädala lõpus suurendama.
              Muide te võiks oma staadioni nimesi ka mainida ,päris huvitab kohe ,minu liigas ühel on @Spunge aga minul on Highland Arena

              Kommentaar


                #37
                Sõprusmänguks on hea, kui 3000 kohale ujub ning kui pead viletsama klubi kodus, siis tuleb rahvast rohkem.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #38
                  ja jah

                  mul on selline lugu,et lihtsalt sattus selline sitem klubi ja olen ainult ühe mängu mänginud aga kavatsen selle meeskonna korralikuks teha. Kas keegi teab midagi sellest Balti Liigast?????

                  Kommentaar


                    #39
                    Väike soovitus

                    Muide üks tip teile.Vähemalt ma kasutan seda ,neil kellel ei ole team nii hea investeerige kas keskmiselt või maksimaalselt noortesse.ma tegin nii ja nende tase oli passable.promotisin ühe nooremängija ja ta oli nii hea ,et sai kohe alg koosseisu oli teistes kõvasti parem ja hind oli ka üle 40,000£ ,arvestage ,et ta on 18. Tehke omad järeldused ja mis selle klubimajaga seal on kas peab maksma vä?

                    Kommentaar


                      #40
                      Ütleme nii, et Vibul on nüüd koduväljakul suurepärane võimalus mind alistada

                      Tartu Sepiku ülitugevas tiimis jooksevad selleks sõprusmänguks väljakule praktiliselt ainult vahetusmehed (2 põhimeest on ka, noh).

                      Kõige vanem mees, kes väljakule tuleb on 23. Kokku aga üks 17-aastane, kolm 18-aastast, üks 19-aastane, kaks 20-aastast ja siis natuke vanemad (üks 21, kaks 22 ning üks 23).

                      Peale selle jätan pingile oma super 17-aastase väravavahi, kelle näidud on juba praegu suht uskumatud. Samas ründes teeb debüüdi alles noortesüsteemist tõusnud 18-aastane Marco Bernardi, kes võib varsti põhikoosseisu koha saada.

                      Huvitav mäng tuleb loodetavasti
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #41
                        Team Spirit: murderous

                        Kes tahab sõprusmängu : 28927

                        BTW, mul on noortemeeskond solid ja nädalane investeering 800000 rubla , aga ühtegi asjalikku tüüpi veel paraku pole saanud.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #42
                          Maarekile

                          kuule maarek ma esitasin sullle väljakutse ,võta see siis vastu mu meeskond on Highland Star ja asun Sotimaal,ootan sind külla oma Arenale.

                          Kommentaar


                            #43
                            Trenn

                            Mis treeningut te kasutatate ,ma mõtlem kas General,Defending või.......

                            Kommentaar


                              #44
                              Originally posted by TSA


                              kuule maarek ma esitasin sullle väljakutse ,võta see siis vastu mu meeskond on Highland Star ja asun Sotimaal,ootan sind külla oma Arenale.
                              Mõeldud, tehtud. Mul järgmiseks hooajaks suured plaanid tehtud (vaja ikka Venemaa Premieri jõuda ) ja häid mänge ikka vaja


                              Treeningu tüüpi vahetan vähemalt kord nädalas, et meestel asi rutiinseks ei läheks
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                #45
                                hooaja lõpp

                                kui sa tahad premieri jõuda siis mul tükk tegemist,et liigasse jääda aga ehitan meeskonda ja tahan järgmine aasta võidelda esikohtade pärast,olen raha raisanud üle 100,000£ uute mängijate peale ja staadiumi ehitus alles ees ,nii ,et raha jääb aasta alguseks umbes 70,000£ ,palju teistel raha on ,ma mõtlen eesti meestel???? kas keegi on raha hädas ka või????

                                Kommentaar

                                Working...
                                X