320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ootan, et kukuks kiiremas korras 6 ära, siis saan selle liiga medali ka endale, võiks automaatselt kuidagi kukutada ming 6, siis ma ei pea aasta otsa ootama.

    Kommentaar


      kas oleksite palga kokkuhoiu nimel nõus emigreeruma?

      Kommentaar


        Kuhu, Rünno? Kirde- või kagu-Eestisse? Mina olen Tallinnaga rahul.
        Supplies!

        Kommentaar


          Mina emigreeruksin Keeniasse. On kuulda, et sealmail olnud probleemid mänguraportitega on lahendatud ja reporterid ei hiline enam kunagi.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Minu probleemid said lahenduse ja olen nüüd Karuottide omanik. Hattrick ei taha gmaili millegipärast aktsepteerida. Hotti aadress aga toimis kenasti ning nüüd meeskond käes. Kuna alustan asja teistkordselt, siis on mingi ettekujutus asjast olemas, kuid olukord mängijate treenimisega on eriti nutuseks läinud. Peab nüüd hoolega foorumeid lugema, et hetkeolukorraga ennast jälle kurssi viia. Keda, mida ja kas üldse treenida vajab põhjalikku mõtlemist.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Ääri on alati hea treenida või siis algul väravavahte. Praegu suht hea periood treenitavate hankimiseks kah, saab odavalt noored kätte.

              Kommentaar


                Algselt postitas Arisilan Vaata postitust
                Ääri on alati hea treenida või siis algul väravavahte. Praegu suht hea periood treenitavate hankimiseks kah, saab odavalt noored kätte.

                Nojah, tänu sellele "meekonnajuhi litsentsi" uuendusele ei saa ma hetkel midagi teha. Hetkel ootan millal GM suvatseb mingid minu andmed üle vaadata ja mind edasistele "väljakutsele" edutada. Aga tõesti, miks mitte alguseks väravavahte treenida ja ennast olukorraga kurssi viia. Ma polnud sellepeale varem mõelnud. Uurin edasi.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Kas need mängijate hinnad uuesti tõusma ka hakkavad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Erko Vaata postitust
                    Kas need mängijate hinnad uuesti tõusma ka hakkavad?
                    Ei näe küll vähimatki põhjust, miks nad peaksid. Treenitud meeste ületoodang vaevalt niipea lõpeb.
                    Muuseas - viimaste uudiste kohaselt on häti serveripark mingilt lennuväljalt õhku tõusnud. Aga kuhu nad küll lendavad? The mystery thickens.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ai, ai. Aina põnevamaks läheb. Malmö, Hamburg... Kuhu küll minek?
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Keeniasse?
                        308

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ai, ai. Aina põnevamaks läheb. Malmö, Hamburg... Kuhu küll minek?
                          80 päevaga ümber maailma Hattricki põnevatest seiklustest võik lugusid kuulata küll.

                          Kommentaar


                            Kell 11.45 suudeti korraga ületada nii Hamburg kui Frankfurt. Hmmmm
                            308

                            Kommentaar


                              Ohoh, lennukis on ussid. Mis nüüd?
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Friedrichshafenis maandusid

                                In October 2005, Branko Ivankovic, head coach of the Iranian national football team, announced that his team would set up their training camp before the World Cup 2006 in Friedrichshafen.

                                intriigid, intriigid
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X