320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

"Geniaalsed postitajad"...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Geniaalsed postitajad"...

    ...nagu Herrad Kurb ja Mehhakas, provva Celticutsikk on kadunud, kas keegi oleks nii kena ja palun teeks ulevaate, mis on kodanikest saanud?

    #2
    Mehhakas ja Celtic on elumärke andnud küll.

    Kommentaar


      #3
      kuid juba tükk aega pole nuttes mu juurde jooksnud pederastid, kes muidu mehhakalt igapäevaselt turpi saavad.... mees siiski tagasi tõmbunud ??!!

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
        kuid juba tükk aega pole nuttes mu juurde jooksnud pederastid, kes muidu mehhakalt igapäevaselt turpi saavad.... mees siiski tagasi tõmbunud ??!!
        Miks nad üldse nuttes just sinu juurde jooksid?

        Kommentaar


          #5
          sest nad said mehhaka käest ihunuhtlust ja jooksid minu poole, lootes, et ma kaitsen neid ( ma üldjuhul kaitsen oma sõpru, olen päris tugev ka, olen käinud 3 aastat mma-s ja kannaga näkku panna on tühiasi. ega's ilmasjata sõbrad mind Herakleseks kutsu )

          Kommentaar


            #6
            kas count on vangis juba?

            Kommentaar


              #7
              eile veel polnud

              Kommentaar


                #8
                Mis mis ma täitsa olemas. Lihtsalt Musta maagia ja muude suleliste ja karvaste arukate postituste peale pole midagi ütelda. Pedest ei tea ma midagi, minu teada on pede paraad alles 2011, äkki keegi targem teab????

                Kommentaar


                  #9
                  Ma samuti täitsa olemas. Käin siin enamast aint lugemas, sõna võtan harva.
                  peace.

                  Kommentaar


                    #10
                    sexy, nüüd vaid mister Kurb puudu...

                    Kommentaar


                      #11
                      KURB ON JU TÄITSA OLEMAS.. AINT UUE KASUTAJANIME ALL, MILLEKS ON MUST MAAGIA

                      Kommentaar

                      Working...
                      X