320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa Ballon d'Or

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    LOL. sama hästi võiks van Bommelit pakkuda vms.
    van Bommel on prantslane?

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      valus pask küll, aga kas see guardiani oma mitte netihääletus ei olnud. mis neil scouseritel muud ikka teha kui tööhõivekeskuse netipunktis tundide viisi hiirega müdistada.

      samas kui oli, siis paneb muidugi imestama, et miks ma ei näe Vassiljevit seal keskel selle mingi narkomaani asemel.
      Jep. Netihääletus see oli.
      Steve Busfield: The Liverpool captain was a controversial choice among readers, but in an attacking team Steven Gerrard's tackling could prove his worth


      Need kommentarid autori poolt tema valituks osutumise kaitseks on ka päris head muidugi. "So who would do the tracking back and tackling in that midfield? Step forward Steven Gerrard ..." Võinuks siis juba Makelele või Viera sinna panna ju. Kuna rahvahääletus algas alles siis, kui lugupeetud jalgpallianalüütikud olid välja valinud 25 parimat (Ei kujuta ette, kuidas Gerrard sinnagi ära mahtus), siis meie Kostja Goal.comi nädala mängija tiitlist jäi vist selleks korraks väheseks.

      Kommentaar


        #33
        Miks on ronaldo miks on see ja miks on teine.. Loevad ikkagi ka mänguoskused mitte lihtsalt see, et tiim on nii kuradi kõva, et võitis kõik ja siis näe õnnestus jagada mitu mitu söötu. Sakslased kõik peale Özili on arusaamatud, isegi sest Müller olgem ausad, ei ole ju mingi kuradi virtuoos. Teised on ka kuradi palju üles haibitud pasanäod. Kui kõike statistika kohaselt anda, siis võiks listis olla ka ju Chicharito, kiireim mees MM-il näiteks(ja hetkel maailma parim ründaja).
        Kuid nõustun nii mõnegagi, et võitja peab olema Sneijder mängijana ja treenerina JOSEEE MOURINHO!
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
          Selline kamp sakslasi on seal selle aasta tegude põhjal!Müller, Bayernis korralik hooaeg ja MM-il kuldne saabas ja parim noormängija. Özil ja Sigatiiger tegid väga korraliku klubi hooaja. Bastian oli Robbeni kõrval põhi tegelane Bayerni duublis ja cli finaali jõudmises. Loomulikult olid mõlemad silmapaistvad ka MM-il, kus Saksamaa jäi küll kolmandaks, kuid pole seegi ju halb tulemus. Klose klubihooaeg polnud küll selline, mis lubaks siin tabelis figureerida, kuid super esitused MM-il lubavad teda kindlasti esialgsesse valikusse panna.
          Kle T.Kroos sai kah mõned korrad platsile äkki oleks pidand tema kah siia nimekirja kuidagi sokutama? You know klubi pääses CL finaali ja sai MMil kolmanda koha. /sarcasm mode off

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Kle T.Kroos sai kah mõned korrad platsile äkki oleks pidand tema kah siia nimekirja kuidagi sokutama? You know klubi pääses CL finaali ja sai MMil kolmanda koha. /sarcasm mode off
            Leverkuseni Bayer küll kuskil finaalis eelmine hooaeg ei mänginud.

            Kommentaar


              #36
              Lihtsalt uskumatu, et Sneijder jäetigi top 3'st välja.

              Xavi, Iniesta, Messi - üks nendest siis võidab parima jalgpalluri tiitli.

              Sneijder minu silmis vääriks seda 100x enam kui mingisugused tühised xavid, messid või iniestad.....

              Ok, iniestal ja xavil on ette näidata ainult MM'i võit, aga Sneijderil on rohkem tiitleid ja lisaks võib veel klubide MM tiitel tulla.
              messil pole üldse mitte midagi ette näidata, sellest valikust ei saa mina absoluutselt aru. koondise eest oli ka kehvake MM'il.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                #37
                Kolm gum shoti isegi võõral väljakul Interi käest saada on palju, maailma parimad on nad jee..
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Lihtsalt uskumatu, et Sneijder jäetigi top 3'st välja.

                  Xavi, Iniesta, Messi - üks nendest siis võidab parima jalgpalluri tiitli.

                  Sneijder minu silmis vääriks seda 100x enam kui mingisugused tühised xavid, messid või iniestad.....

                  Ok, iniestal ja xavil on ette näidata ainult MM'i võit, aga Sneijderil on rohkem tiitleid ja lisaks võib veel klubide MM tiitel tulla.
                  messil pole üldse mitte midagi ette näidata, sellest valikust ei saa mina absoluutselt aru. koondise eest oli ka kehvake MM'il.
                  Ega Xavi ja Iniesta ometi Hispaaniast ka mõnda karikat saanud? Ja minu lemmik argument on ikka see, et "lisaks võib veel klubide MM tiitel tulla".

                  Kommentaar


                    #39
                    Iniesta oleks neist kolmest Sneijderiga kindlasti välja vahetanud, aga ega väga kurta ka ei saa. Xavi võit oleks ilmselt kõige õiglasem valik.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Lihtsalt uskumatu, et Sneijder jäetigi top 3'st välja.

                      Xavi, Iniesta, Messi - üks nendest siis võidab parima jalgpalluri tiitli.

                      Sneijder minu silmis vääriks seda 100x enam kui mingisugused tühised xavid, messid või iniestad.....

                      Ok, iniestal ja xavil on ette näidata ainult MM'i võit, aga Sneijderil on rohkem tiitleid ja lisaks võib veel klubide MM tiitel tulla.
                      messil pole üldse mitte midagi ette näidata, sellest valikust ei saa mina absoluutselt aru. koondise eest oli ka kehvake MM'il.
                      Sneijderi kolme hulgast välja jätmine on kahtlemata üllatav, kuid sellised väited nagu "tühised xavid, messid või iniestad", "ainult MM`i võit" või "pole midagi ette näidata" näitavad pigem seda, et oled omadega rööbastelt välja sõitnud.

                      Ei tasu siiski unustada, et Ballon d'Or antakse aasta 2010 parimale mängijale, mitte hooaja 2009/10 parimale, nagu tihtipeale kiputakse arvama. Sneijder on kogu käesoleva sügise olnud täiesti keskpärane, mis oli kindlasti üks suurimaid põhjuseid, miks mees lõpuks kolme hulgast välja langetati.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas alehis Vaata postitust
                        Kolm gum shoti isegi võõral väljakul Interi käest saada on palju, maailma parimad on nad jee..
                        Kes siis on? Ronaldo? Snejder? Seesama Inter võitis neljast Barcaga mängust ühe. Selle ka kodus, ja üks värav oli ka sulust. Kolme hulgas ta siiski võiks olla.
                        A üldiselt, kui sul Barca koha pealt jubedalt sügeleb, äkki lased arstil üle vaadata, muidu kratsid kärna veel...
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          #42
                          Iniesta on seevastu terve aasta vigastustega kimpus olnud ning vähemalt nii palju kui mina olen näinud (eelmine hooaeg, sel pole väga vaadanud Bartsat), pole ta ka ikka päris möödunud aastate Iniesta olnud sel aastal. Ehk siis erinevalt Sneijderist, kes on mitu kuud keskpärane olnud, pole ta mitu kuud üldse mänginud aastast.

                          Iniesta on absoluutselt maailmaklassi mängija ja üks parimaid poolkaitsjaid, aga antud aastal on väga vähe põhjuseid peale MM-finaali väravale (mis on loomulikult suur faktor, aga siiski vaid üks mäng), miks ta peaks sinna hulka mahtuma - Forlan, Robben, Milito, Schweinsteiger (lisaks Sneijderile) vääriks minu arvates temast rohkem esikolmikus olemist ja mu peas on veel mitmeid nimesi, aga need on juba sügavama maitse küsimus.

                          Minu meelest oleks olnud õiglane 1. Xavi, 2. Messi, 3. Sneijder.

                          Edit: Ülemisele. Inter mängis sel aastal Barcaga ju kaks korda. Kui eelmisest hooajast rääkida, siis need Interid, kelle vastu Barca mängis olid nagu öö ja päev ning vahepeal muutus ikka väga palju - Inter leidis esiteks enesekindluse, teiseks leidsime lõpuks oma formatsiooni ja mängustiili, meeskonnal läks kindlasti veidi aega, et kohaneda. See Inter, kellega Barca esimesed korrad mängis, oli hädas Kaasani Rubinite ja Dünamo Kiievitega võrdselt mängimisega... teine kottis Inglise, Saksa ja Vene meistreid. Tundub, et nüüd on jälle esimene Inter tagasi, aga eks näeb, mis hooaeg toob.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust

                            Iniesta on absoluutselt maailmaklassi mängija ja üks parimaid poolkaitsjaid, aga antud aastal on väga vähe põhjuseid peale MM-finaali väravale (mis on loomulikult suur faktor, aga siiski vaid üks mäng), miks ta peaks sinna hulka mahtuma - Forlan, Robben, Milito, Schweinsteiger (lisaks Sneijderile) vääriks minu arvates temast rohkem esikolmikus olemist ja mu peas on veel mitmeid nimesi, aga need on juba sügavama maitse küsimus.

                            Minu meelest oleks olnud õiglane 1. Xavi, 2. Messi, 3. Sneijder.
                            Nõustun täielikult sinupoolt väljatoodud nimedega. Erinevalt Iniestast olid Forlan, Milito, Sneijder, Robben ja Sigasteiger vastutavad oma klubide imelise hooaja eest. Forlan, Scweinsteiger olid MM-il samuti super. Sneijderi juhtimisel jõudis Holland finaali.
                            Üldiselt see Iniesta top 3 saamine on äärmiselt kummaline. Isiklikult arvan, et õiglane oleks olnud 1. Xavi, 2. Sneider ja 3. Messi. Xavi paneks seetõttu Sneijderist ettepoole, kuna MM-i aastal on valitud parimaks enamasti maailmameister.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Kes siis on? Ronaldo? Snejder? Seesama Inter võitis neljast Barcaga mängust ühe. Selle ka kodus, ja üks värav oli ka sulust. Kolme hulgas ta siiski võiks olla.
                              A üldiselt, kui sul Barca koha pealt jubedalt sügeleb, äkki lased arstil üle vaadata, muidu kratsid kärna veel...
                              üldiselt võid sa perse käia, tropp. kui iniesta ja messi on esi kolmes, siis võiks ju üldse ainult mängija omadusi hinnata mitte tiitleid mille nad võitnud on. siis oleks üsna kindel et messi ja ronaldo kahekesti oleksid iga aasta ja sel aastal peaks just sneijder nende kõrval kolmas olema ja kui mitte sneijder siis xavi, aga kindlasti mitte iniesta. päikest debiilik!
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                                üldiselt võid sa perse käia, tropp. kui iniesta ja messi on esi kolmes, siis võiks ju üldse ainult mängija omadusi hinnata mitte tiitleid mille nad võitnud on. siis oleks üsna kindel et messi ja ronaldo kahekesti oleksid iga aasta ja sel aastal peaks just sneijder nende kõrval kolmas olema ja kui mitte sneijder siis xavi, aga kindlasti mitte iniesta. päikest debiilik!
                                Mõned tunnid viharavi ei teeks paha,veidi haridust ka. Loodetavasti paraned.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X