320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mikusiku Eesti liiga 2011 + Balti Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas phljuh Vaata postitust
    Mis kuradi kliima soojenemine, Lumi augustis ja miinus 10 kraadi celsius

    http://img687.imageshack.us/img687/3...miaugustis.png
    Mina panin kliimaks Balti riigid, nii et ära mind süüdista

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
      Mina panin kliimaks Balti riigid, nii et ära mind süüdista
      pole süüdistanudki lihtsalt naljaks veits
      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

      Kommentaar


        #33



        Kuidagi palju meeskondi Balti Liigas.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas phljuh Vaata postitust
          pole süüdistanudki lihtsalt naljaks veits
          kas kellegil teisel ka lükatakse mänge suht tihti edasi kuna plats on üleujutatud?
          Ma sama haruldane kui kaine farmer!

          Kommentaar


            #35
            mina tahaks teada kudas ma saaksin selle tõmmata nimodi et ma ei peaks end püsimaksesse registreerima !?

            Tere tulemast Zemgo Viktoriinimängu, kus on võimalik võita mitmeid auhindu. Viktoriinis osalemiseks järgige sellel lehel kuvatavaid juhiseid. See on püsiv registreerimisteenus. 25 EEK (€1,60) sõnum, 2 sõnumit/50 EEK (€3,20) nädal ja iga täiendav vastu võetud küsimus 25 EEK (€1,60), maksimaalselt 8 sõnumit/200 EEK (€12,80)/kuu. Lisanduda võivad võrguteenuse ja andmesidetasud.

            nagu mingit mõistlikumat kohta pole kuhu seda laadida ?

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas hatukas Vaata postitust
              mina tahaks teada kudas ma saaksin selle tõmmata nimodi et ma ei peaks end püsimaksesse registreerima !?

              Tere tulemast Zemgo Viktoriinimängu, kus on võimalik võita mitmeid auhindu. Viktoriinis osalemiseks järgige sellel lehel kuvatavaid juhiseid. See on püsiv registreerimisteenus. 25 EEK (€1,60) sõnum, 2 sõnumit/50 EEK (€3,20) nädal ja iga täiendav vastu võetud küsimus 25 EEK (€1,60), maksimaalselt 8 sõnumit/200 EEK (€12,80)/kuu. Lisanduda võivad võrguteenuse ja andmesidetasud.

              nagu mingit mõistlikumat kohta pole kuhu seda laadida ?
              Tegelikult ei pea maksma sest sa vali: Save file to your PC: click here
              See asub seal all. Ära vajuta suurt DOWNLOAD reklaami

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                http://img254.imageshack.us/f/59784888.png/


                Kuidagi palju meeskondi Balti Liigas.
                Olen päris kindel, et Kalju ja Tulevik ei kvalifitseerunud tegelikult ja see BL märk on eelmisest hooajast sinna jäänud. Ei tea, miks see nii on.

                Kommentaar


                  #38
                  nii tehtud, vaprus on viidud Meistriliigase tänu esiliiga võidule, nüüd loodaks ka sinna püsima jääda (ML) ja miskit suurt korda saata järgnevate aastate jooksul muidugi kui Pärnu rikkurid Vaprust vaid toetaks amatööridega on vist veits raske (nagu ka eelmisel aastal on madalamad liigad suht kerged eesti esiliiga ja npower league 1 kogemuste põhjal) aga tabeli seis jäi siis selline:



                  Meeskond siis oli lõpuks selline:

                  Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                    nii tehtud, vaprus on viidud Meistriliigase tänu esiliiga võidule, nüüd loodaks ka sinna püsima jääda (ML) ja miskit suurt korda saata järgnevate aastate jooksul muidugi kui Pärnu rikkurid Vaprust vaid toetaks amatööridega on vist veits raske (nagu ka eelmisel aastal on madalamad liigad suht kerged eesti esiliiga ja npower league 1 kogemuste põhjal) aga tabeli seis jäi siis selline:



                    Meeskond siis oli lõpuks selline:

                    http://img822.imageshack.us/img822/792/meeskond.jpg

                    Mis Skinni sa kasutad ?

                    Kommentaar


                      #40
                      Vaprus on üsna tugev ma vaatan. Tõusis mul MLi ning kõmmutab hullu seal.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                        Mis Skinni sa kasutad ?
                        Sooviks ka seda skini.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                          Mis Skinni sa kasutad ?
                          Skinni nimi on world

                          aga sa pead seal vist kasutaja olema muidu eriti hästi tõmmata ei saa:S
                          Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                          Kommentaar


                            #43
                            Aitäh

                            Kommentaar


                              #44
                              Mikusiku, kas lased millalgi uue ning täiustatud versiooni ka välja?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Mikusiku, kas lased millalgi uue ning täiustatud versiooni ka välja?
                                Eks vist peaks tegema jah, sest tasapisi tuleb vigu välja.
                                Võite julgelt siia silma jäänud vigu kirja panna, aitate mängu paremaks teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X