320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mikusiku Eesti liiga 2011 + Balti Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Keegi viitsiks mingit taktikat Levadiaga mängimiseks soovitada olen mitu korda proovinud, aga mitte midagi välja pole tulnud.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
      Keegi viitsiks mingit taktikat Levadiaga mängimiseks soovitada olen mitu korda proovinud, aga mitte midagi välja pole tulnud.
      Proovi ikka vana -head 4-4-2 ja kuidas su mehed mängima peavad on ju sinu asi öelda
      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas phljuh Vaata postitust
        Proovi ikka vana -head 4-4-2 ja kuidas su mehed mängima peavad on ju sinu asi öelda
        No ma üritan siis sellega. Tänud!

        Kommentaar


          #94
          mul jookseb mäng kokku kui hakkan üle minema aastasse 2017

          Application Error

          A serious error was encountered and the application will close. An error file has been generated in: ... /My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2011/crash dumps


          on kellegil ka sama jama olnd ja mida ma peaks selle failiga peale hakkama ??

          Kommentaar


            #95
            mul on ka ühe savega sama teema, kuigi aasta on 2011.

            Kommentaar


              #96
              mis võibolla põhjuseks et ma eesti klubide patchi panen ja kui tahan vaadata champions league siis sellist asja ei toimugi ? palun abi

              Kommentaar


                #97
                Keegi viitsiks siis võiks uuema patchi teha eesti meistriliigast(Y)

                Kommentaar


                  #98
                  loll küssa kindlasti aga küsin siiski. Kuidas ma saan logosid lisada FM11?
                  Pole varem mänginud seda mängu!

                  Kommentaar


                    #99
                    mul sama küsimus?

                    Kommentaar


                      C:\Documents and Settings\Kasutaja\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics\logos


                      kui viimast nimetatud kausta ei eksisteeri veel siis on sul au teha see ise ja sinna kausta oma logod kõik.

                      Kommentaar


                        Mul küsimus , et hakkan ise mängima seda , ja kui siin koguaeg need uued patchid tulevad siis või noh need eesti liiga.rar .. siis kas ma pean need mis mul enne oli 'ära kustutama?

                        Kommentaar


                          ei. lihtsalt mängu alustades valid oiged failid ja ongi koik.

                          FMist oli tekkinud väike tüdimus kuni alustasin uut mängu, kus panin koigile Eesti meeskondadele tipp akadeemiad ja värgid. Esimesed kaks aastat sai Cityga mängitud siis kaks aastat Las Palmases ja siis mitu aastat töötuna puhkusel, et näha mis toimuma hakkab.

                          Olen joudnud aastasse 2027 ja 2024 tuli Eesti Bärengrubi juhtimise all Euroopa meistriks.

                          Klubid pole aga erilist arengut näidanud ja ma panin pealtvaatajate arvu ja liiga maine natuke üles nüüd.

                          Kommentaar


                            tegin ise ühe meeskonna, mille panin neljandasse liigasse. midagi muud ei näppinudki, aga kui mängu alustan ja editor data faile avab, siis tuleb see "Warning: Could not process rule group settings in C:/Users/... All teams in Eesti II Liiga lõuna/lääs must be assigned to the parent division or its child division, not both" ja Eestit valida ei saa.

                            edit: proovisin lihtsalt muuta ühe meeskonna nime ja muid andmeid (mitte add new team ja swap) ja sama jama

                            edit2: kui balti liigat ei vali, siis töötab. kas pean balti liiga failis ka midagi editoriga muutma ?
                            ½121½

                            Kommentaar


                              mängides eesti liigat on jäänud silma et aasta - aastalt vähenevad Eesti Karikas jagatavad auhinna rahad. Samuti Meistri- ja Esiliigas jagatavad boonused. Kas see peabki nii olema või lihtsalt mingi viga?!

                              Kommentaar


                                Järelikult need langevad võistluste edetabelis. Mida madalamale liiga langeb, seda väiksemad summad on, kui tõuseb kõrgemale, siis vastupidi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X