320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mikusiku Eesti liiga 2011 + Balti Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Lähipäevil peaks natuke parandatud versioon välja tulema, nii et kes mingit viga kuskil märkab, andke kähku teada.
    Hetkel on nimekirjas:
    Maksim Smirnovi üleminek Atletikusse mõistliku hinnaga
    Tallinna Kalev III keskmine publik alla
    Elva II pole Elva duubel

    Lisaks teen ka teise versiooni, mis on mu enda vaimusünnitis, kus duublitele on eraldi liiga.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Olemas!

      (loll olen muidugi ise, sest tegin \editor\data ja mitte \editor data)

      Kuid teised nõuanded töötasid ka ja ehk läheb kellelgi vaja.


      Mul ainult edito/data aga ei leia editor data kausta kusgilt ülesse, kus see on siis?
      Kuri keel on teravam, kui nuga

      Kommentaar


        #48
        pead ise tegema selle

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas aandres Vaata postitust
          pead ise tegema selle
          ei saa ikka rsk
          Kuri keel on teravam, kui nuga

          Kommentaar


            #50
            Kui on 11.1.1 patch olemas, siis varasem (11.1.0) pole enam oluline ? Ja kui seda varasemalt polnud, siis hiljem pole vaja seda allalaadida enam ?

            Kommentaar


              #51
              Tegin natuke parandatud versiooni valmis. Asi, mis tegemata jäi, on see, et Elva II on endiselt Elva duubel, kuna seda ära võtta ei õnnestunud. Vahepeal on mul olnud ligi 20 crash dumpi, nii et ilmselgelt on mul asjast juba päris siiber.
              Nüüd on olemas ka duublite liiga, mida ma ise kindlasti mängima hakkan.
              Täiendatud versiooni koos Balti liiga ja duublite liigaga saate tõmmata siit: http://www.2shared.com/file/eOWEvvhv/Eesti_liiga.html

              Lisasin lingi ka esimesse postitusse.

              Kommentaar


                #52
                Mitu punast peab mängija teenima, et mängukeeld teenida ?
                Mul esimeses mängus 2 meest sent off, teiseks mänguks keeldu pole aga kummalgil mängijal. Bug mingine ?

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                  Mitu punast peab mängija teenima, et mängukeeld teenida ?
                  Mul esimeses mängus 2 meest sent off, teiseks mänguks keeldu pole aga kummalgil mängijal. Bug mingine ?
                  Mina panin igaljuhul, et iga punase kaardiga tuleb üks mäng vahele jätta. Selle aasta FMis on nii palju buge, et ei imesta, kui see mängu süü on.

                  Kommentaar


                    #54
                    Sai siis täna hommikul ka natuke seda Eesti liigat uuritud ja kõigepealt muidugi suured tänud tehtud töö ja nähtud vaeva eest, kuid üks probleem hakkas siiski silma: nimelt puudub täielikult noortesüsteem, ehk siis sellised asjad nagu youth training ja youth contracts. Lahendus sellele on lihtne ja leidub siin, kuid kohe seletan täpsemalt lahti ka probleemi olemuse.

                    Eelkõige puudutab asi täis-ja poolprofiklubisid. Muidugi iseenesest võib tunduda tore, et kõik noored treenivad täisgraafiku alusel ja ehk selle võrra ka arenevad kiiremini, kuid rahaliselt on see klubidele väga suureks koormaks. Põhimõtteliselt tähendab see seda, et poisid U19 meeskonnas teenivad mängu alguses täismeestega samaväärset palga (profina 550 eurot nädalas, poolprofina 170), mistõttu on enamike meeskondade palgafondid täiesti lõhki ja ajapikku lähevad nad pankrotti. Samuti, kuna iga aasta genereeritakse uusi täislepinguga noori juurde (kusjuures enamik neist on täielikud puujalad), ei saa klubid võlgade tõttu põhimeestega lepinguid pikendada ja neist saavad kas kõrgepalgalised noortemeeskonnad või amatöörsatsid.

                    Teiseks tundub, et kuna youth contracte ei eksisteeri, siis järgmistel aastatel genereeritavad Eesti rahvusest noored on kõik üle 17 aasta vanad. Ilmselt mäng peab seda vanust full contracti jaoks minimaalseks ja seetõttu nooremaid poisse ei teki. (samas pole ma selles 100% kindel, ehk sattus mul lihtsalt halb aasta)

                    Kõige selle tulemusena langeb klubide kvaliteet ning Euroopas ei jõuta kuhugi, mistõttu langeb ka liiga reputatsioon ja vähenevad auhinnarahad. Lõpptulemuseks on ilmselt täielik mandumine ja profijalgpalli kadumine.

                    Ise testisin järgnevaid vanusepiiranguid: youth: 14-19 ja full alates 18. Mängu alguses oli rahaline seis enamvähem normaalne. Lasin holiday'ga paar
                    hooaega ja klubid ilusti pidasid vastu, mitmed isegi suurendasid oma palgafondi. Samas paisus näiteks Levadia noortemeeskond ülisuureks, arvatavasti seetõttu, et noortelepingud kestavad liiga kaua, eelmised ei lähe veel eest ära, kui uusi juba liiga palju peale tuleb. Üritan veel mõnede teiste vanusepiirangutega proovida.

                    Lähipäevil kavatsen duublite versiooniga ka tõsist mängu alustada ja eks kui selle käigus veel midagi huvitavat ja parandatavat pinnale ujub, annan teada.

                    Kommentaar


                      #55
                      Suur tänu postituse eest. Kuna ma polnudki enne editoriga möllama hakkamist mängu mänginud, siis ei saanudki aru, mis värk nende noorte treeninguga on, sest eelmistes versioonides seda treeningu kadumist polnud. Sel ajal, kui probleemile lahendust otsisin, Sinu antud teemat veel tehtud ei olnud.
                      Katsun asja korda saada ja lasen õhtul uue versiooni üles.

                      Kommentaar


                        #56
                        Nonii, nüüd peaks asi toimima:

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas uhmerdaja Vaata postitust

                          Lõpptulemuseks on ilmselt täielik mandumine ja profijalgpalli kadumine.
                          Reaalne ju.

                          Kommentaar


                            #58
                            Hullasin veits editoris ringi, tegin mõned muudatused, kuid kõige olulisemaga endiselt hakkama ei saanud.
                            Mul näitab mängus (league rules) mängukeeldude koha pealt, et mängukeelu saab mängija olles kogunud 3 kollast kaarti, punase pealt aga karistust ei järgne, kus ma seda editoris muuta saan ?

                            Kommentaar


                              #59
                              General-->Discipline Rules.
                              Huvitav, et ma olen sealt peale pannud 1 game ban for every red card picked up, aga see ei paista siis töötavat.

                              Kommentaar


                                #60
                                Nüüd siis see asi korras, parandasin Balti liigas ka ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X