320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mikusiku Eesti liiga 2011 + Balti Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Aga siit ka küsimus, et miks ma ei saa valida elva II. Tegelikuses ta ju ei ole elva duubel.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas vcarter Vaata postitust
      Aga siit ka küsimus, et miks ma ei saa valida elva II. Tegelikuses ta ju ei ole elva duubel.
      Süüdista Pohlakut, kes on suutnud Eestis sellise jama korraldada.
      Aga no tegelikult kasutasin loogikat, paratamatult ei jõua kõigega kursis olla.

      Kommentaar


        #18
        Nojah eks kõigega ei peagi kursis olema. Samas peaks vast saama ka ise seda muuta, et ta enam duubel ei oleks.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas vcarter Vaata postitust
          Nojah eks kõigega ei peagi kursis olema. Samas peaks vast saama ka ise seda muuta, et ta enam duubel ei oleks.
          Editori abil täiesti muudetav, võin nõu anda, kui soovid.

          Kommentaar


            #20
            Kõik, kes on huvitatud ka Balti Liigast - ärge mängima hakake, on lootust, et tuleb ka see sisse
            Hetkel testin asja...

            Kommentaar


              #21
              Väga hea, ega eriti hea ei ole alustada Kaljuga, mängu alguses nad wage budgetist kõvasti üle.

              Kommentaar


                #22
                Olemas!
                Eesti liiga koos Triobet Balti Liigaga saate tõmmata SIIT!

                Lisasin vajaliku informatsiooni esimesse postitusse.

                Suur tänu neile, kes mu tähelepanu sellele juhtisid, muidu polekski üldse teinud seda

                Kommentaar


                  #23
                  ma vist olen ikka täitsa loll ei suuda seda asja käima saada ja see tekitad minus viha


                  ma ikka täis idioot ja ütle nüüd et õlu ei aita, võtsin siis rahulikult õlle ette ja kohe idee et äkki tegin kirja vea j aolaa suurest ärevusest olingi editor valesti kirjutanud..... aga kohe on ikka vaja jonnima ja kiruma hakata
                  Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                    Editori abil täiesti muudetav, võin nõu anda, kui soovid.
                    Ma nüüd võtsin elva II duublist ära, aga selle järel tekkis III lõuna liigasse tühi koht(võistkond ilma nimeta, aga reputatsioon ja raha on märgitud), mida ma aga ei saa kuidagi ära kustudada ja swapida ka ei saa. Äkki oskad aidata.

                    Kommentaar


                      #25
                      Miks on Balti Liigas 6 Eesti klubi ja kuues klubi on Viljandi Tulevik ?
                      Igatahes mul tegid eestlased Balti Liigas kuuest kuus.
                      Algselt postitas Blue Moon
                      Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                      Kommentaar


                        #26
                        küsimus kas seda eesti faili kuidagi tuunida saab? paneks mõndadele meeskondadele madalamates liigades õiged nimed.

                        Mitte et mikusiku töö oleks halvasti tehtud ,(väga hästi tehtud,ise ei suudaks) aga lihtsalt ,et oleks huvitavam endal madalamaid liigasi mängida kus on õiged nimed.

                        Kommentaar


                          #27
                          hehe mu mängus ostis tallinna fc atletik maksim smirnovi £1.8m eest.

                          Kommentaar


                            #28
                            Aivar Anniste Vaprusesse Palga probleemi pole kuna ma ei maksa palka
                            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas vcarter Vaata postitust
                              Ma nüüd võtsin elva II duublist ära, aga selle järel tekkis III lõuna liigasse tühi koht(võistkond ilma nimeta, aga reputatsioon ja raha on märgitud), mida ma aga ei saa kuidagi ära kustudada ja swapida ka ei saa. Äkki oskad aidata.
                              Ma pean õhtul natuke uurima seda asja.

                              Algselt postitas sherf Vaata postitust
                              Miks on Balti Liigas 6 Eesti klubi ja kuues klubi on Viljandi Tulevik ?
                              Igatahes mul tegid eestlased Balti Liigas kuuest kuus.
                              Sest mul oli valida, kas ma võtan 6 klubi Eestist, Lätist või Leedust. Millise riigi Sina oleks valinud?
                              Tegelikult on ju reeglistik nii, et võitjariik saab uueks hooajaks 6.-nda koha juurde, aga sellist varianti ma ei leidnud editoris.
                              Tulevik on sellepärast, et 2009.-ndal aastal lõpetasid nad MLi kuuendana. Lihtne.

                              Algselt postitas Taavik Vaata postitust
                              küsimus kas seda eesti faili kuidagi tuunida saab? paneks mõndadele meeskondadele madalamates liigades õiged nimed.

                              Mitte et mikusiku töö oleks halvasti tehtud ,(väga hästi tehtud,ise ei suudaks) aga lihtsalt ,et oleks huvitavam endal madalamaid liigasi mängida kus on õiged nimed.
                              Võta editor lahti ja uuri natuke, tegelikult on päris lihtne. Kui vaja, siis võid abi küsida.

                              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                              hehe mu mängus ostis tallinna fc atletik maksim smirnovi £1.8m eest.
                              Tean seda asja juba, see on kõikides mängudes nii. Editoris ei pannud üleminekusummat ja mäng otsustas selle nii suureks ajada. Selletõttu läks mul ka Atletik pankrotti ja võeti sakslaste poolt üle.

                              Kommentaar


                                #30
                                Mis kuradi kliima soojenemine, Lumi augustis ja miinus 10 kraadi celsius

                                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X