320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Katar-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    järjekordne kaotus, aga mina selles midagi väga negatiivset küll ei näe.. Väga paljud koondised ikkagi ju teevad taolisi sõprusmänge, et anda noortele kogemusi ja koondisemaitset. jne.e
    Sorry, aga see mäng ei andnud noortele koondisemaitset ega kogemusi, sest see meeskond ei olnud Eesti koondis. See oli hunnik suvalisi florakaid pluss tükid siit ja sealt, kes kaotasid endast tugevamale meskonnale 0-2. Mul nende kummagi mängu vastu ei ole mitte midagi, sest mis mul sellest.

    Ma arvan, et uute mängijate proovimine koondisesse töötaks ideaalis nii, et platsil on korraga 8-9 põhimängijat ja mõned, kes varem seal mänginud ei ole. See oleks neile koondisemaitse.

    Kommentaar


      Ma saan aru, et Pedõk suvel mässas ja karistuseks võeti Flora ringreisile kaasa Meerits. Aga kus on Kams? Vigastatud?

      Ja oi kuidas Minkenen võib kiruda, et Eesti kodakondne pole. Oleks Hiina müür ja Katari naftaväljad nagu naksti nähtud.

      Kommentaar


        Olen sama meelt kui Jürvi-Hool. Lisaks sellele, et tegemist polnud Eesti koondise vaid suvalise kokkuklopsitud mansaga võiks ära tuua eel asjaolu, et sats aeti kokku puhkuste ajal - mis kasu treenimata meeste "katsetamisest" küll loodeti? Sellest, et Pohlaku sõnul olid mängud vajalikud edetabelikoha tõstmiseks, ei hakka parem rääkimagi.

        Kommentaar


          Pask oli see juba algusest peale, aga nii palju oli, et mõni mees nägi ära, kuidas maailmas asjad käivad, sest nagu Rüütli ütles: enam ei imesta, et MM Katari tuuakse. Tingimused olid ulmehead ja vaevalt, et näiteks Alliku või Meerits midagi sellist enne näinud on.

          Kommentaar


            See oli jah väga vastik kaotus Eesti tegi kyll serbiale 3:1 ära aga katarile sai 0-2 pähe... Muidu see et millal uus mäng tuleb?

            Kommentaar


              Hetkel pole küll midagi plaanitud.. pean silmas sõprusmänge kuigi veebruarisse ilmselt on oodata midagi.

              29 märts Eesti - Serbia EM kval mäng.

              E: mul 29ndal sünnipäev ka.. loodame siis head kinki

              Kommentaar


                Kas keegi oskab öelda, et kas Eesti tegi mõne vahetuse?

                Kommentaar


                  Ootaks nüüd nii Hiina kui Katari kohtumiste korralikke protokolle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Ootaks nüüd nii Hiina kui Katari kohtumiste korralikke protokolle.

                    Ei usu, et neid olemaski on...

                    Kommentaar


                      Eks see 'vestlus' siin ilmestab mängu tähtsust. Selles mõttes on kõik tasakaalus.

                      Ise nägin unes 5-9 kaotust, sh. Ojamaa osales kõigi Eesti resultatiivsetes rünnakutes.
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                        Kommentaar


                          Tõesti hästi vormistatud väravad.
                          Huvitav kas staadionil mõni hing ikka peale meeskonna personali viibis?
                          Vosko paistis juba enne avavilet nahad kinni olevat tõmmanud või mõjutas sealne õhk niivõrd kõvasti näopilti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas priity Vaata postitust
                            - Rüütli saab aimu nende meeste vormist keda ammu pole näinud (Londak, Oper jt.)
                            Tõsi jutt! Võttes arvesse, et järgmine EMi mäng on juba märtsi viimastel päevadel, on tõesti nüüd viimane aeg, et nende mängijate vormi kontrollida ja sellest põhjapanevad järeldused teha.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Sesmõttes feil, et eestlased Kataris ei õnnestunud. Pohlak oleks saanud mõne Flora mängijaga jälle nö Zahhovaikot teha. Easy money!

                              Kommentaar


                                Minu meelest on ikka ülimalt totter jalgpallimängijaid selles süüdistada, et nad kasutavad võimalust jalgpalli mängida. Tõesti, selle asemel võiks nagu vanad Prantsuse talupojad terve talve üksteise kõrval ahju peal kükitada ja vorsti näost sisse ajada. Kahtlemata areneks siis Eesti jalgpall mühinal ja järgmisel aastal võidetaks Itaaliat 5:0.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X