320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TrioBeti fänniturniir 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Nagu Stinger eespool ütles siis pulli sai aga oleks võinud ja peaks rohkem saama.
    Fänniturniir ei tohiks minna liiga sportlikuks ,sest siis kaob asja mõte.Turniiri eredamad kujud olid ju ikka Papa, Greenbergid,Kojamees ,Tuleviku tüdrukud ,Roheline Panter jvm. Ilusat jalgpalli saab järgnevatel päevadel nautida küll ja küll aga fänniturniir jäägu siiski nende päralt ,kes rohkem tribüünidel oma õllelihast treenivad ja puuhobustena ringi jooksevad nagu näiteks mina eile. Minusugusel 50+ vanal tarikal pole ju mõtet mängida Paide suguste noorte treenitud sälgude vastu ,sest ma vahepeal ei näinud isegi ,kus pall oli
    Ma ei usu ,et ma suudan järgmiseks aastaks ennast paremasse vormi viia ja ilmselt pean treeneri( Sen) lahti laskma ,sest mul oli ka selge ületreening.
    Aga ,et me järgmiseks aastaks saaksime julgelt uue perspektiivika pundi kokku panna ,kus võitleksid sellised tuntud tähed nagu : Vosjem noll , Kesa , Sen ,Oll, Pent, mina ja veel mitmed elukoomikud ja ,et me ikka rahvale nalja ka saaks teha siis soovitaks korraldajatel sisse viia mõned muudatused.
    1. võistkonnas peab olema vähemalt 2 naismängijat
    2. võistkonnas peab olema vähemal kolm 40 + vanuses mängijat ja nad peavad ka mängima .
    Fännivõistkondadena tunnustan mina igatahes rohkem Viljandi Tulevikku , Pärnu Karusid, Jalgpallihaiglat, Nõmme Kaljut. Kuigi Paidel mängis hästi ka üks tütarlaps aga ma ei näinud nende seltskonnas näiteks neid Paide taate ,lihtsaid inimesi platsi äärest kellega me hooaja viimasel mängul juttu puhusime ja keda ma tihti ka Tallinnas olen Paide mängudel näinud . Võibolla eile mänginud Paide kutid vahest käivad tõesti ka jalgpalli vaatamas aga ausalt pole näinud ,sest ega ma väga palju ei eksi ,kui ütlen ,et tean nägupidi vist 90 % Eesti Meistriliigat külastavast publikust. Kurb fakt. (:
    Järgmisel aastal võiks turniir olla näiteks laupäeval ja suurema osalejate arvuga . Tean ,et sel aastal soovisid osaleda näit. Rumma Bastards nimeline fänniseltskond ( tuntud rämedate hooliganidena erinevatelt välisreisidelt )kes kodukamaral ennast siiski viisakalt on üleval pidanud. Nendega mängides oleks näiteks meie loodaval 40 + jõugul järgmisel aastal paras karvu kitkuda.
    Otepääl on üks punt ,kes tahaks kindlasti mängida jne.
    Igatahes ärge nüüd arvake ,et Kunn tuli tegi paar mängu ja kukub kohe kõiki õpetama aga need on lihtsalt mõned mõtted ,et see vahva turniir ikka edasi püsiks ja rohkem lõbusamaks muutuks .Et publik keda oli arvukalt , saaks nabani naerda ja ,et kõik ei jookseks ringi nii tõsiste nägudega .
    Õnnitlused võitajatele ja loodetavasti innustab see võit neid rohkem liigamänge külastama ning jõudu korraldajatele ,et turniiri veelgi põnevamaks ja atraktiivsemaks teha .
    FCF Forever

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
      Ausalt öeldes aplodeeriti ka siis kui Marko Kristalit "Kristalit" tegemas nähti, ehk siis aka kümnelt-üheteistkümnelt meetrilt Teda palli kõrgustesse löömas nähti, nii et Sinu kandikuliselt provokatiivsel süvaanalüüsil pikemalt ei peatuks. Muideks see irvitav alatoon tuletas endale meelde aegu, kui noore poisina isa käekõrval karoona meistrivõistlustel sai käidud , ja sealgi siis nähtud, kuidas mõnd äpardunud lööki naerupahvaku toonil vastu võeti. Teinekord lausa juhtus et lööks oli nii nadi, et kõrvaltseisjatel jäänd muud üle kui plaksutada selle löögi peale, mistõttu ma ei näe midagi imelikku, kui emotsioone välja näidatakse. Küll aga mulle äratab kahtlust isiku individuaalne areng, kui viimane kellegi kolmanda osapoole emotsioone püüab analüüsida. Nii et kas on tegemist psühholoogi endaga või panen aja kirja ja tuled koos minuga Temakese juurde. Mul näituseks aeg järgmisel nädalal kinni pandud ja söögid-joogid ka selle juurde kõik organiseeritud. Kolmapäeval, pool kümme õhtul oleme valma! Astu aga ligi ja analüüsime siis kõik koos seda. Või toda.

      Teie,
      Mis Vaevab Sinu Südant jne.
      Oled joogine või?
      Mingit süvaanalüüsi ei teinud ja irvitavat alatooni ka siin polnud. Oli vaid tähelepanek, et terve saali rahvas oli üksmeelselt nende kahe klubi fännide vastu.
      Minu puhul pole tegemist psühholoogiga ja järgmisel nädalal ei vaja ka Temakese abi. Aitäh süüa-juua pakkumast, aga jätan jah seekord tulemata. Läheks kahe suure püha vahel paljuks.

      Rahulikke pühi,
      Piksenool
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        #78
        ühe korra oli sitt olukord kui sillamäe-tuleviku mängus mingit kutt ühe neiu maha jooksis ja see haiget sai. kahju hakkas.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          #79
          [QUOTE=jansa;1256014]
          Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
          Treenerite esimese lõi Kristal ja kolmanda või neljanda Bondarenko. Annan järje yle ;-)[/QUOTE

          ühe( treenerite teise) lõi Dugan, ühe lõi vv suure apsaka järel Prins.
          Kristal lõi esimese, Reim lõi teise, Prins lõi minu eksimusest kolmanda, ja Bondarenko neljanda.
          FC Flora

          Kommentaar


            #80
            Rootsi Kunn aga sinu jutust tuleb siiski välja see, et need fännid on sellised kes ise ei treeni ning tegelevad koguhingega ainuld fännlusega see pole ju üldse reaalne. Pmst meie kamp oli seeaasta peaaegu täpselt sama mis eelmine aastagi tuli juurde vaid 1 tüdruk ning 4poissi ning isegi finaalis mängis tüdruks ning see peaks juba näitama seda, et me nautisime täiega seda mitte et hoiame neid sees kes meie kõige nö treenitumad olema peaks. See, et mõned fännid lihtsalt tegelevad oma põhiala kõrvalt Paide LM fännlusega ning kui avaldavad soovi nüüd osaleda turniiril ning äkitselt saavad osaliseks et ei tee ei sobi meie formaati, meie formaat näeb ette vaid neid kes ei on vaieldamatult igal mängul kohal ning ei treeni. Ja no jalgpall on juba sport kus niikuinii läheb asi lõpuks hasardini kus kõik pingutavad maksimaalselt nii et minumeelest siiani on need sätted mis on Soccernet seadistanud täiesti piisavad et turniir oleks atraktiivne ja lõbus ka vaatajaskonnale.
            Paide,Paide, Väravat on vaja!!

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Maku59 Vaata postitust
              Rootsi Kunn aga sinu jutust tuleb siiski välja see, et need fännid on sellised kes ise ei treeni ning tegelevad koguhingega ainuld fännlusega see pole ju üldse reaalne. Pmst meie kamp oli seeaasta peaaegu täpselt sama mis eelmine aastagi tuli juurde vaid 1 tüdruk ning 4poissi ning isegi finaalis mängis tüdruks ning see peaks juba näitama seda, et me nautisime täiega seda mitte et hoiame neid sees kes meie kõige nö treenitumad olema peaks. See, et mõned fännid lihtsalt tegelevad oma põhiala kõrvalt Paide LM fännlusega ning kui avaldavad soovi nüüd osaleda turniiril ning äkitselt saavad osaliseks et ei tee ei sobi meie formaati, meie formaat näeb ette vaid neid kes ei on vaieldamatult igal mängul kohal ning ei treeni. Ja no jalgpall on juba sport kus niikuinii läheb asi lõpuks hasardini kus kõik pingutavad maksimaalselt nii et minumeelest siiani on need sätted mis on Soccernet seadistanud täiesti piisavad et turniir oleks atraktiivne ja lõbus ka vaatajaskonnale.
              Kusjuures ma üldse ei pea pahaks, et need noroed treenitud poisid Paide LM-i toetavad - vastu pidi aga mul tekib küsimus, et kas siin pole mitte tegemist ressursi raiskamisega - kas tõesti kõik need treenitud poisid-tüdrukud ei mängi mõne klubi juures, mis aastalõpukalt osa võtab? Sel juhul pean ütlema - skaudid Paidesse! Seal on palju avastamata talente ja kui nad õigel ajal muu tegevuse juurest jalgpalli juurde tuua, võib koondis veel väga kõrgele tõusta
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #82
                [QUOTE=. Pmst meie kamp oli seeaasta peaaegu täpselt sama mis eelmine aastagi tuli juurde vaid 1 tüdruk ning 4poissi ning isegi finaalis mängis tüdruks ning see peaks juba näitama seda, et me nautisime täiega seda mitte et hoiame neid sees kes meie kõige nö treenitumad olema peaks. See, et mõned fännid lihtsalt tegelevad oma põhiala kõrvalt Paide LM fännlusega ning kui avaldavad soovi nüüd osaleda turniiril ning äkitselt saavad osaliseks et ei tee ei sobi meie formaati, meie formaat näeb ette vaid neid kes ei on vaieldamatult igal mängul kohal ning ei treeni.[/QUOTE]



                no samas see ei ole ka normaalne kui mängivad MLi , Esiliiga tasemel kuttid
                E Pluribus unum

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                  Oled joogine või?
                  Mingit süvaanalüüsi ei teinud ja irvitavat alatooni ka siin polnud. Oli vaid tähelepanek, et terve saali rahvas oli üksmeelselt nende kahe klubi fännide vastu.
                  Minu puhul pole tegemist psühholoogiga ja järgmisel nädalal ei vaja ka Temakese abi. Aitäh süüa-juua pakkumast, aga jätan jah seekord tulemata. Läheks kahe suure püha vahel paljuks.

                  Rahulikke pühi,
                  Piksenool
                  Kui siis jääknähud. Äsja väljusin "tsüklist", nii et võin vabalt siin-seal kummitusi näha. Vaime ka. Lendavaid krokodille mitte enam nii väga. Kui siis ainult hilistel öötundidel ja unenägudes, mis võibolla et polegi päris unenäod. Kõik siiski aga taandub sellele et mis kuufaas parasjagu nagu on.

                  Aga jah naastes teemasse, siis panin ka tähele et Kalju panter tegi turniiri lõppedes kena Sillamäe neiuga koos pilti ja oli üsna mitmeid ilminguid veel, kus
                  arendati sõprussuhteid(" Suitsu on? On, näed võta. " "WC-s on seal jah? Daaa" ) , nii et selles suhtes võin omi hapukurke soolama tulla küll Sinu poole, kui Sa edaspidigi suudad mulle kenasti ära tõestada, et kogu saal rõkkas rõõmust, kui Sillamäele/Levadiale värav löödi.

                  Halola,
                  Absurdihuumor mulle meeldib!
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    1. võistkonnas peab olema vähemalt 2 naismängijat
                    See on päris hea mõte. Kiidan heaks.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #85
                      [QUOTE=fcfloraforever;1256061]
                      Algselt postitas jansa Vaata postitust

                      Kristal lõi esimese, Reim lõi teise, Prins lõi minu eksimusest kolmanda, ja Bondarenko neljanda.
                      Minu viga - Dugan lõi EJL vs ajakirjanikud mängus ühe ilusa kolli...
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        #86
                        Kaua nende piltidega aega läheb? Eile nagu hakati üles laadima, aga täna õhtuks pole midagi.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          1. võistkonnas peab olema vähemalt 2 naismängijat
                          Ma olen vastu seepärast, et karupojad paneks see raskesse olukorda.

                          Ilmselgelt pole Vapruse fännid ju profid. Liiati parimad treenitud mehed meil ju ei mänginud - Juveman oli vigane ja ma jõudsin alles viimase mängu ajal kohale. Ei teagi kas nutta või naerda

                          Kommentaar


                            #88
                            ROOTSI KUNN, müts ma sinu ees. See et sa eile mängisid, mitte keegi ei uskunud seda seni kuni sa tõesti väljakul olid. Isegi kui sa saabusid eile Kalevi spordihalli ma ei uskunud, et sa mängima hakkad.
                            Ma võin kinnitada, et ainus kord kui Nõmme Kalju aplodeeris Levadiale löödu värava puhul oli nende viimane alagrupi mäng, kus muidu oleks meil nendega surnud ring tekkinud ja meie välja kukkunud väravatevahega.
                            Tüdrukud, kes eile mängisid, tubli et julgesid tulla väljakule. Pean tunnistama, et käis mõte läbi kutsuda naisväravavaht aga ta oleks lihtsalt katki löödud. Meil juba sai seegi väravavaht kulmu rulli
                            Tänan laheda turniiri eest!!!

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              Ma olen vastu seepärast, et karupojad paneks see raskesse olukorda.

                              Ilmselgelt pole Vapruse fännid ju profid. Liiati parimad treenitud mehed meil ju ei mänginud - Juveman oli vigane ja ma jõudsin alles viimase mängu ajal kohale. Ei teagi kas nutta või naerda
                              Sel juhul peab sulle tõesti kaasatundma kui sa Vapruse viimaseks mänguks kohale jõudsid. See oli meilt uskumatult hea mäng, kuigi jah, meil oli selg vastu seina juba.
                              Pühapäeva hommik ma rääkisin Brandoniga ja ütlesin, et kõik peale 2 tiimi peaks olema võidetavad isegi heal juhul (targasti kompunnitud tiim) ning 3. koht. Nii läkski. Tulemus ei olnud oluline aga lisamotivaatoriks, et teha mingil määralgi show-d ja tulemust käsikäes. Selle aasta sats meil peaks olema nõrgem kui eelmise aasta oma aga aitas meeskonnavaim nagu Kuret.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                Ma olen vastu seepärast, et karupojad paneks see raskesse olukorda.

                                Ilmselgelt pole Vapruse fännid ju profid. Liiati parimad treenitud mehed meil ju ei mänginud - Juveman oli vigane ja ma jõudsin alles viimase mängu ajal kohale. Ei teagi kas nutta või naerda
                                Mees sa alahindad Karusid ja üsna kõvasti . Mõned head aastad tagasi ,kui Vaprus veel ML -i mängis ja FCF-i poolehoidjad Pärnus Karude vastu fännimänge pidasid oli nende rannatiimis üks väga kena tshikk. Ja üldse võib Pärnut Eesti naistejalgpalli pealinnaks pidada ning ,kui sealt kahh ei leia siis ma ei tea kust veel võiks leida?
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X