320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üldiselt ei olnud Stepanjan eriline tulemuse mõjutaja, aga loodetavasti Paide eest juba on.

    Kommentaar


      Ma sain su pointist aru küll, urmar. Minu point ei olnudki, et vaatleme seda juhtumit eraldi. Minu point oli reegli kummalisuses. Vaevalt, et reegli tegemisel mõeldi, et ükski esiliiga mängija, kes mängib põhimeeskonna eest meistrilligas, ei mõjuta tulemust. Tore on jalgpall ja toredaks ta ka jääb

      Kommentaar


        Seekord on reglement väga mõistlik, Esiliigast tulev mängija pääseb kohe kõrgemas liigas mängima. Miks ka mitte. Ja milles üldse probleem? Reglemendis on kõik ilusasti kirjas. Nädalase viivitusega peavad leppima liigasisesed üleminejad ja need, kes allapoole suunduvad. Tõusjatel on roheline tee.

        Kommentaar


          Imelik. Minu jaoks on ML ühed ja ainsad tõsisemad mängud nii intriigilt kui mänguliselt ainult Flora vs Levadia. Kui üks neist kaoks siis kaoks sisuliselt ka ML mõte ära minu jaoks.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Imelik. Minu jaoks on ML ühed ja ainsad tõsisemad mängud nii intriigilt kui mänguliselt ainult Flora vs Levadia. Kui üks neist kaoks siis kaoks sisuliselt ka ML mõte ära minu jaoks.
            Kunagi oli see jah niimoodi, kuid nüüd on ikka Kalju ka toonud pinget juurde. Minu jaoks on kõige huvitavamad mängud: Leva-Flora-Kalju, Trans-Sillamäe, Kure-Paide, Paide-Kalju ja Sillamäe-Kalju. (Kindasti mõne unustasin ära)

            E: Ma ise olen küll veidi liiga noor, et sellele vastata, kuid kui väga igatsetakse TVMK-d?
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Mis sa oled mingi seitse või?

              Tegelt taseme poolest (ML taseme poolest) on Kalju võrdeline TVMK'ga. No üks klubi kadus ikkagist, tabel oleks hetkel põnevam.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Rait on ju ka Kalju poiss. Loomulik, et ta selliseid lahendusi pakub, kuid mulle ei paku enam meie ML-s muud mängud huvi kui flora vs Levadia ja punkt. Eriti tähtis on aspekt selles, et eestlane vs venelane

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Rait on ju ka Kalju poiss. Loomulik, et ta selliseid lahendusi pakub, kuid mulle ei paku enam meie ML-s muud mängud huvi kui flora vs Levadia ja punkt. Eriti tähtis on aspekt selles, et eestlane vs venelane
                  Kumb sa ise üldse oled? Nii või naa võib olla.

                  Kommentaar


                    Ma olin täiesti fänni seisukohalt praegu! Paar mängu olid täiesti vb vaid mulle sümpaatsed, kuid ML on ikka põnevamaks muutunud ning muutuks veel põnevamaks, kui Tallinna Kalev mängiks lõpuks seal, kus nende koht on. Ajax pole siiamaani millegiga eriti hakkama saanud. Vot nii
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Täna oli põnev voor. Ajax jälle kaotas, Levadia jälle võitis (H).

                      Kommentaar


                        Nüüd on eurohooaeg läbi, saab ehk Meistriliiga kalendri lõpuks paika.

                        Kommentaar


                          Täna siis lõplikult tapeti Eesti klubijalgpall!Nii kehva eurohooaega ei mäleta ammusest ajast!
                          Millegi pärast arvan,et seel hooaja euromängude tulemused annavad veel pikalt tunda ning meie "ülikõva" meistriliiga publiku numbrid jätkavad korraliku langust!Meie klubijalgpall on lihtsalt olematu ja pigem tuleb hoida pöialt meie amatöörklubidele kui neile kes saavad selle eest pappi aga tulemust ei ole!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas martin Vaata postitust
                            kui levadia saaks nüüd sellelt luksemburgi klubilt ka sisse, siis oleks eesti jalgpalli koht euroopas suht-koht täpselt paigas taas. Mõtleme ennast kõvaks, reaalsus on midagi muud.
                            mott.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              mott.
                              ehk peaks Eesti Okeaania tsooniga liituma,siis ehk oleks mingigi lootus
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Ma nüüd asju nii üle ka ei dramatiseeriks, et "Eesti klubijalgpall on tapetud". Nagu Martin eelpool viitas, siis tegu on reaalsusega. Eesti Meistriliiga ei ole lihtsalt konkurentsivõimeline. Midagi ei ole teha.

                                Kui me üldse tahame taset tõsta ja konkurentsivõimelised olla, siis selline a la Levadia aastatetagune süsteem ei töötaks. Ka toona oli Meistriliiga tegelikult sama nõrk, konkurentsilt isegi nõrgem. See Levadia saavutatu lõi lihtsalt illusiooni.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X