320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aastalõputurniir 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    mina 1010101010101010
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Erkkki Vaata postitust
      lubatud peaks vist olema max 3 turniiril osaleda
      Lubatud peaks olema siis nii:

      Eliit(U17, U19)
      Noored(A, B, ..)
      Mehed

      Igas nn sektsioonis ühe võistkonna eest.

      Kommentaar


        #33
        Keila A-liiga sats on ikka väga masendav. Kõik on mingid kuradi kiilakad kuked, mängida ei oska, häälitsevad saalis, kaklevad jalgpalliväljakul. Mahalaskmisele, äraviimisele, ciaao!
        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Lubatud peaks olema siis nii:

        Eliit(U17, U19)
        Noored(A, B, ..)
        Mehed

        Igas nn sektsioonis ühe võistkonna eest.
        Teoreetiliselt kui eliitliiga ära mängida, munad maha võtta, mängida naiste noorte liiga, munad tagasi kasvatada, mängida meeste noorte liiga ja meeste liiga, siis saab neli turneed läbi elada!
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          #34
          haha jah, seukest asja pole minu silmad veel näinud aga se tln kalevi ja jõhvi orbiidi kaklus oli kõvem, 4 punast ja

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Calva Vaata postitust
            haha jah, seukest asja pole minu silmad veel näinud aga se tln kalevi ja jõhvi orbiidi kaklus oli kõvem, 4 punast ja
            Kaklus kakluseks, aga tõsiselt hämmastas mind see, kuidas tribüünil sellesse suhtuti. "Lõuga-lõuga-lõuga. Molli-molli-molli" !!!!!!
            Ei hakka parem välja ütlema, mis meeskonda silmas pidasin

            Ps. Kui keegi märkas, siis pärast punaseid mängis kalev veel ca 30 sekundit 4+1, kuni orbiidi poiss sellele tähelepanu juhtis ja üleliigne mängija pingile läks.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Calva Vaata postitust
              haha jah, seukest asja pole minu silmad veel näinud aga se tln kalevi ja jõhvi orbiidi kaklus oli kõvem, 4 punast ja
              Jõhvi Orbiit ise kõlab juba ohtlikult. Mis täpsemalt juhtus?

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Jõhvi Orbiit ise kõlab juba ohtlikult. Mis täpsemalt juhtus?
                selle värgi alustas mingi jõhvi võõrleeginäär . pmst se kutt sai keha ja kalevi mängija kukkus talle peale ka veel ja sisi hakkaski kohe käte jalgadega peksma seda maas olevat kalevi mängijat, seejärel tuli rafast juurde ja oli kõigi vahel mingi hull tõuklemine mõned löögid ka vb ning fight lõppes sellega kui mingi teine jõhvi mängija tõmbas tutaka vastu kalevlase pead/nägu. oli vict nii

                Kommentaar


                  #38
                  nüüd kutsutakse neid siis võõrleegionärideks? omalajal, kui need samused pärdikud kadaka turul kotijookse tegid, siis rahvas karjus ikka tsurka.

                  aga noh mis teha, kui pärdikul on banaan saamata, siis kipuvad ikka laamendama. aga mis sa ikka teed... ega sellisesse kolusse eriti mõistust ei mahugi.

                  Kommentaar


                    #39
                    Lisaks veel räägiks B-klassi turniirist. Neeme Neemlaid on maailma halvim kohtunik, no kurat väravavaht saab jalaga näkku ja ründaja lööb värava ja kõik on seaduspärane? MIDA KURADIT!? Ja kuidas on võimalik mingil mõttetul aastalõputurniiril saada sellist punast, mis kehtib meistrikatel edasi? Ja seda ainult ausate sõnade eest? Ja veel.. Mis teema nende ilusaimate väravatega on? Autasustatakse või kirjutatakse ka kusagil midagi, sest välja ju valitakse, nagu ma kuulsin..
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas alehis Vaata postitust
                      Lisaks veel räägiks B-klassi turniirist. Neeme Neemlaid on maailma halvim kohtunik, no kurat väravavaht saab jalaga näkku ja ründaja lööb värava ja kõik on seaduspärane? MIDA KURADIT!? Ja kuidas on võimalik mingil mõttetul aastalõputurniiril saada sellist punast, mis kehtib meistrikatel edasi? Ja seda ainult ausate sõnade eest? Ja veel.. Mis teema nende ilusaimate väravatega on? Autasustatakse või kirjutatakse ka kusagil midagi, sest välja ju valitakse, nagu ma kuulsin..

                      Kommentaar


                        #41
                        Räägi lähemalt düüd
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          #42
                          :sadface:
                          Suurim pettumus:Pjk/Vaprus ja mina ise.
                          Suurim üllatus: Haapsalu fc Flora.
                          Muidu hea turniir oli, väga võrdsed olid kõik mängud, aga nagu ikka, siis kohtunikud annavad vahel soovida, aga eks juhtub ka neil.Kokkuvõttes siis parim võitis.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                            :sadface:
                            Suurim pettumus:Pjk/Vaprus ja mina ise.
                            Suurim üllatus: Haapsalu fc Flora.
                            Muidu hea turniir oli, väga võrdsed olid kõik mängud, aga nagu ikka, siis kohtunikud annavad vahel soovida, aga eks juhtub ka neil.Kokkuvõttes siis parim võitis.
                            kelle all mängisid ja mis nimi, kui küsida võib?

                            //Enivei, turniiri alustades FCF Haapsaluga poleks uskunud, et jõuame nii kaugele. Hea hooaja lõpp meile lols

                            Kommentaar


                              #44
                              Kas Aastalõputurniiril pole mitte kunagi esikolmik diplomeid ega medaleid saanud?
                              Üldiselt väga üllatav turniir.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                                kelle all mängisid ja mis nimi, kui küsida võib?

                                //Enivei, turniiri alustades FCF Haapsaluga poleks uskunud, et jõuame nii kaugele. Hea hooaja lõpp meile lols
                                Pärnu Jk.Nimi vist väga palju ei ütle ja ehk loed kasutajanimest ka välja , a number 10 olin. Juhtisime florat 2-0 5min enne lõppu ja suutsime 3 tükki sisse imeda ja see mäng otsustas ka kes edasi läheb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X