320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta parimad sportlased

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    See saade on alati hea, aga täna oli oma kõrvu raske uskuda, kuigi hommikul neid vatitikuga puhastasin. WRC uus hooaeg on algamas lähinädalatel, mehed on uues tiimis, alles olid uudised, et harjusid uue autoga. Kas Järvela peab tõsimeeli WRC sarja uut hooaega ja selleks valmistumist olulisemaks kui Eesti sportlaste galal kohal olemist? Või olen ma ise loll ja meestel on tegelikult aega sitaks ja üle ja tööd tiitli kaitsmise nimel algab alles 23. jaanuaril, kui ralli algab?

    Teiseks väga tore, et meil on sportlasi, kes on halvad kaotajad, sellepärast ta ehk maailma parim ongi.

    E: veits läks lappama. Imestama pani muidugi see, et Järvela pidas galat tähtsamaks, mitte WRC hooaega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nuglu Vaata postitust
      See saade on alati hea, aga täna oli oma kõrvu raske uskuda, kuigi hommikul neid vatitikuga puhastasin. WRC uus hooaeg on algamas lähinädalatel, mehed on uues tiimis, alles olid uudised, et harjusid uue autoga. Kas Järvela peab tõsimeeli WRC sarja uut hooaega ja selleks valmistumist olulisemaks kui Eesti sportlaste galal kohal olemist? Või olen ma ise loll ja meestel on tegelikult aega sitaks ja üle ja tööd tiitli kaitsmise nimel algab alles 23. jaanuaril, kui ralli algab?

      Teiseks väga tore, et meil on sportlasi, kes on halvad kaotajad, sellepärast ta ehk maailma parim ongi.
      Mitte kohale tulemist nina peale visata hetkeolukorras on megalamp. Alles testiti kuskil autot jne. Jalgpalligalal paneb ju Klavan koguaeg ainult videotervituse teele. Kas Spordigalal on ka nii tehtud või on alati kõik suuremad võitjad füüsiliselt kohal olnud?

      Tänakule pakuti videotervituse võimalust? Kui pakuti, aga keeldus, siis see on veidi douche move. Poleks tükki küljest võtnud õhtul kuskil hotelli lobbys 30sekine klipp filmida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nuglu Vaata postitust
        See saade on alati hea, aga täna oli oma kõrvu raske uskuda, kuigi hommikul neid vatitikuga puhastasin. WRC uus hooaeg on algamas lähinädalatel, mehed on uues tiimis, alles olid uudised, et harjusid uue autoga. Kas Järvela peab tõsimeeli WRC sarja uut hooaega ja selleks valmistumist olulisemaks kui Eesti sportlaste galal kohal olemist? Või olen ma ise loll ja meestel on tegelikult aega sitaks ja üle ja tööd tiitli kaitsmise nimel algab alles 23. jaanuaril, kui ralli algab?

        Teiseks väga tore, et meil on sportlasi, kes on halvad kaotajad, sellepärast ta ehk maailma parim ongi.

        E: veits läks lappama. Imestama pani muidugi see, et Järvela pidas galat tähtsamaks, mitte WRC hooaega.
        Kui peab paika, et Ott tõesti testis masinat, siis väga veider kommentaar Järvela poolt.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Kui peab paika, et Ott tõesti testis masinat, siis väga veider kommentaar Järvela poolt.
          Ei pea paika. Mehed, õigemini üks mees jättis täiesti teadlikult tulemata ja ütles ka teisele, et me ei lähe sinna. Oligi kõik.

          e: ja pakuti video võimalust. Ei tahtnud.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Ott Tänak oli Eestis.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Ei pea paika. Mehed, õigemini üks mees jättis täiesti teadlikult tulemata ja ütles ka teisele, et me ei lähe sinna. Oligi kõik.

              e: ja pakuti video võimalust. Ei tahtnud.
              Ok, fair enough.
              Tänud jagamast.

              Martin jääb nüüd töötuks, et ikka läks või Ott teda ei keelanud?

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust

                Martin jääb nüüd töötuks, et ikka läks või Ott teda ei keelanud?
                Kumbagi polnud kohal
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Kumbagi polnud kohal
                  Minu paha, lihtsalt tundus, et ta vilksatas mulle kuskil galeriis aga ju siis mitte.
                  Alandlikult palun näkku mitte lüüa.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Minu paha, lihtsalt tundus, et ta vilksatas mulle kuskil galeriis aga ju siis mitte.
                    Alandlikult palun näkku mitte lüüa.
                    Ma kontrollisin ka oma väitele kinnitust ja leidsin selle sealt otseblogist.

                    Möödunud aastal Otti polnud, aga parima tiimi auhinna sai vastu võtta Martin, seega seekord otsustati siis täismäng vist teha. Mnjah, tobe värk.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Ma kontrollisin ka oma väitele kinnitust ja leidsin selle sealt otseblogist.

                      Möödunud aastal Otti polnud, aga parima tiimi auhinna sai vastu võtta Martin, seega seekord otsustati siis täismäng vist teha. Mnjah, tobe värk.
                      Inetu lugu tõesti.

                      Ilmselt minu teadvus kustutas aasta 2019 vahelt ära ja meenus eelmisel aastal nähtu.
                      2019 oligi so overrated.

                      Kommentaar


                        olgu eos öeldud, et järgnev kirjutis ei jõua reaalsuses mitte kuhugi ning olgugi, et osad laused lõppevad küsimärgiga, ei ole eesmärk arutelu tekitamine.

                        esiteks olgu muidugi öeldud, et suvalisemat asja kui eesti aasta sportlane, ikka annab otsida. või noh, üritus on tore ja tunnustamine samuti, aga sellest säherdune torm teetassi toppida on ikka next level. aga saame aru - hapukurgi hooaeg jne.

                        ajakirjanikke seisukoht, et ott pole individuaalsportlane, on jumala fain ja olen isegi seda meelt, et kui kaardilugeja kõrvalt ära võtta - no ega siis päris nii kiiresti ei sõidaks. ses suhtes täitsa tiim.
                        seda meeskonnamääratlust siinkohal ei hakkaks aga ka teisipidi väga suureks tõmbama nagu mõned mehed, kes pakuvad, et sellistel alustel peaks ju aasta meeskond olema mitte ott+martin, vaid kogu toyota gazoo racing. loomulikult on ka kokal ja massööril suur roll, aga no bitch please.

                        tagasi järvela selle artikli juurde, kaudselt küll, siis üks küsimus siiski tekkis: kui ajakirjanikud nimetavad otti ja martinit meeskonnaks, mistõttu ei päde ott aasta individuaalsportlaseks, siis miks pakuvad samad mehed mees-sportlaseks klavanit või tähte?

                        eesti sport on hetkel õnneks nii heal tasemel, et serie a's mängimine üksi aasta meessportlase auhinda nkn ei too, seega võib sinna kelleiganese nime nö kohatäiteks kirjutada, aga oletame - kasutan suvalisi näiteid, utoopiat, et point edasi anda, loodetavasti on okei - et ragnar võidab ühel ilusal päeval serie a. mis siis saab? kuna emotsionaalsel tasandil oleks talle sellisel juhul selle auhinna andmine jumala koššer, sest ükski teine eestlane ei jää ilma (nagu praegu järveoja justkui jääks), aga lisame just for the fuck of it võrrandisse ka mingi teise eesti jalgpalluri, kes mängib ragnariga samas meeskonnas ja suhteliselt sama arvu mänge elik panus on justkui sarnane jne, kuidas siis otsustatakse või et millal see meeskonna klausel pädeb.

                        kogu mu täiesti persest tõmmatud kirjutise mõte on järgmine: kus ning milline on see järjepidevus kasvõi järvela oti mõttetegevuses (rõhutan, et see pole see koht, kus ma ütlen, et järvela paneb puusalt. minumeelest on tegemist muheda spordiajakirjanikuga, kes on võimeline ka kuivadesse tulemustesse emotsiooni lisama) antud teemal või kas see pole mitte koht, et tänak ei meeldi ilmselt ühelegi eesti spordiajakirjanikule, sest tegemist on (meedia seisukohast) autistiga, kes on vähemalt pooled ajakirjanikud moel või teisel ja tihti ilma põhjuseta perse saatnud kui üks või teine kirjutis ei sobi ehk et tuum on pigem isiklikku laadi? ka see oleks jumala fain ja mõistan, et ega artiklit pealkirjaga "tänak on m" naljalt ei avalda.

                        verbaalne kõhulahtisus likvideeritud. tänan tähelepanu eest.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Antud võistluse (aasta sportlased, võistkond ja treener) ajalugu: võistkondlikud pallimängijad on kandideerinud individuaalsportlastena (Tiit Sokk selle ka 1991 võitnud) ning rallisportlased ekipaa˛idena (1980 võitsid Eedo Raide - Georg Valdek, 1981 Heiki Ohu - Toomas Diener, 1982 Vello Õunpuu - Aarne Timusk, 2000 ja 2003 Markko Märtin - Michael Park). Olen antud võistlusel oma ankeete täites alati sellest lähtunud. Lihtne.

                          Loodan, et kõik asjaosalised lugesid tolle teisipäevase Postimehe nupu läbi ega vaadanud ainult pealkirja, sest siis jõudis ikka sõnum oluliselt täpsemalt kohale Pealkirjas äratoodud mõte ei olnud mu enda oma, vaid vahendas arvamust, mida galal inimestega vesteldes korduvalt kuulsin. Aga nagu ka saates ütlesin: ei oska sellele seisukohale vastu vaielda.

                          Kommentaar


                            BBC auhindadel valiti Inglismaa kriketikoondise kapten aasta spordiisiksuseks ja Inglismaa kriketikoondis aasta võistkonnaks. Ilmselgelt on tegu idiootidega, kes vajavad Järvela õpetusi, kuidas peaks tegelikult tegema...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              BBC auhindadel valiti Inglismaa kriketikoondise kapten aasta spordiisiksuseks ja Inglismaa kriketikoondis aasta võistkonnaks. Ilmselgelt on tegu idiootidega, kes vajavad Järvela õpetusi, kuidas peaks tegelikult tegema...
                              Ja Inglismaal mängitakse 38 vooru liigat, mistõttu on täiesti naeruväärne, et meie siin juba 36. vooru järel meistri välja kuulutame. Või mida sa selle siga-kägu võrdlusega öelda tahtsid nüüd?
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                                Antud võistluse (aasta sportlased, võistkond ja treener) ajalugu: võistkondlikud pallimängijad on kandideerinud individuaalsportlastena (Tiit Sokk selle ka 1991 võitnud) ning rallisportlased ekipaa˛idena (1980 võitsid Eedo Raide - Georg Valdek, 1981 Heiki Ohu - Toomas Diener, 1982 Vello Õunpuu - Aarne Timusk, 2000 ja 2003 Markko Märtin - Michael Park). Olen antud võistlusel oma ankeete täites alati sellest lähtunud. Lihtne.

                                Loodan, et kõik asjaosalised lugesid tolle teisipäevase Postimehe nupu läbi ega vaadanud ainult pealkirja, sest siis jõudis ikka sõnum oluliselt täpsemalt kohale Pealkirjas äratoodud mõte ei olnud mu enda oma, vaid vahendas arvamust, mida galal inimestega vesteldes korduvalt kuulsin. Aga nagu ka saates ütlesin: ei oska sellele seisukohale vastu vaielda.
                                Aga kui mängureegleid on muudetud ja Ott on pandud üles ka üksikkandidaadina, siis mis on eesmärk tema poolt mitte hääletamisel?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X