320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta parimad sportlased

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kui ta teeb tegusid pikas basseinis ja olümpial või MM-il, panen ta hea meelega esimeseks.
    Ehk siis ujumise lühiraja tiitlivõistlus on vähem populaarne ja väiksema kandepinnaga kui kergejõustiku euroopakad? Anna sai kõrgushüppes vist 12. koha,Triinu kahe medali vastu?

    Kui nt Balta saaks pronksmedali sise euroopakatelt, siis teda ka ei valiks parimaks, sest tegu pole mm. ja toimus sisehallis mitte väljas.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Ehk siis ujumise lühiraja tiitlivõistlus on vähem populaarne ja väiksema kandepinnaga kui kergejõustiku euroopakad? Anna sai kõrgushüppes vist 12. koha,Triinu kahe medali vastu?

      Kui nt Balta saaks pronksmedali sise euroopakatelt, siis teda ka ei valiks parimaks, sest tegu pole mm. ja toimus sisehallis mitte väljas.
      Oot-oot. Triinu medalid olid lühiraja euroopakatel. Anna 12. koht aga ehtsatel, väljas toimunud maailmameistrivõistlustel.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Oot-oot. Triinu medalid olid lühiraja euroopakatel. Anna 12. koht aga ehtsatel, väljas toimunud maailmameistrivõistlustel.
        Õigus jah, mm oli siiski jah. Kuigi kandepind on ujumisel siiski suurem kui naiste kõrgushüppes?

        Kommentaar


          #19
          Minu silmis hindab mcnamara pigem Iljuštšenkot üle, kui alahindab Aljandit. Aga eks see olegi igaühe suvaline nägemus asjas, sest mingit kindlat mõõdupuud ei saa lihtsalt olla erialade esindajate võrdlemiseks. Epp Mäe sai ju MM-il suisa 8-nda koha, siis peaks ta Iljuštšenkost igas asendis ees pool olema. Aga enda arvamust ma lõpuks ei osanudki naiste osas panna ja ka meeste osas oli tagumine ots veidi keeruline.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Õigus jah, mm oli siiski jah. Kuigi kandepind on ujumisel siiski suurem kui naiste kõrgushüppes?
            Naiste Euroopa lühiraja 50m liblikujumist vs maailma naiste kõrgushüpe. Ma väga kahtlen kas siin midagi esimese kasuks on....

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Naiste Euroopa lühiraja 50m liblikujumist vs maailma naiste kõrgushüpe. Ma väga kahtlen kas siin midagi esimese kasuks on....
              Okei olen nõus, ilma Usa, Austraalia ja Aasia ujujateta on veidi lahjem see võistlus. Ehk siis ma saan aru, et see ujujate lühiraja teema on umbes sama, mis sõudmise või laskesuusa euroopameistrivõistlused, ehk üppriski lamp võistlus, mis on tähtis ainult Ukrainale ja Eestile.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Okei olen nõus, ilma Usa, Austraalia ja Aasia ujujateta on veidi lahjem see võistlus. Ehk siis ma saan aru, et see ujujate lühiraja teema on umbes sama, mis sõudmise või laskesuusa euroopameistrivõistlused, ehk üppriski lamp võistlus, mis on tähtis ainult Ukrainale ja Eestile.
                Päris nii ei ole. Aga kui vaadata ka neid eurooplasi, kes viimati osalesid, siis: brittidest enamik tippe polnud kohal, samuti rootslased, itaallased ja prantslased olid kas puudu või rängalt vormist väljas. Ja ega parimad venelasedki just säranud. Ei ole ilmselgelt esimene valik see võistlus. Loomulikult on Triin tubli - aga finaalipääs olümpial: no ei paista reaalsena hetkel.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #23
                  Ise panustasin tänavu nendele sportlastele, kes on enda arengus teinud suure sammu edasi ja tõusid jõuliselt "te peate minuga arvestama" pildile. Seega said hääled noored Tänak, Venno ja Taaramäe, lisaks Iisrael ja Vassiljev. Nii ahvatlev, kui ka Kanteri hõbe mulle ei tundunud siis 68-69 meetri mehest on saanud keskmine 66 meetri mees. Ja kui sellise tulemusega medal antakse siis näitab see pigem võistluse tavapärasest nõrgemat taset.
                  Naistest sama põhimõttega said hääled Sadeiko, Pajusalu, Iljusenko, Aljand, Kanepi. Kanepi võistles tegelikult Epp Mäega, aga hetkel jäi siiski peale. Suutis ennast suvel rohkem, kui korra realiseerida.
                  Jalgpalli ja võrkpalli kõrvale sai koha neljapaat.
                  Treeneritest, Rüütli ja Keele kõrvale nooruke Karjus.

                  NB! Nimed ei ole just päris sellises järjekorras nagu punkte said.

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma hääletasin parimateks Kanteri, Kanepi, Rüütli ja jalkakoondise.

                    Aljandid jäid paraku minu poolt mainimata sest hääletasin enne EM-i. Siitmoraal EOK-le: järgmine kord avage hääletamisvõimalus hiljem.

                    Samas võib muidugi olla, et Aljandid hoopis võitsid sellest, et EM aasta lõpus toimus - nende medalid olid rahval värskelt meeles.

                    Kommentaar


                      #25
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                        Jasper, valik jummala õige....... aga noh mis teha.....
                        Kindlasti on asta lõpus ujujatel või mõnel iluuisutajal jne üks ja ainuke võistlus ning theakse üks mingi tulemus, siis alaliidud ja treenerid ning asjatundjad hääletavad selle ujuja või kellegi parimaks.
                        Rahva hääletus ei huvita kedagi!!!!! (juba eelmine aasta valisid paljud Kanepi parimaks, aga ikka sai see, kes tegi üheainsa tulemuse.... ok kaks tulemust)

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Super Mario Vaata postitust
                          (juba eelmine aasta valisid paljud Kanepi parimaks, aga ikka sai see, kes tegi üheainsa tulemuse.... ok kaks tulemust)
                          Mis see KŠV teine tulemus oli kui küsida tohib?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Mis see KŠV teine tulemus oli kui küsida tohib?
                            Sa ikka tead kes sai aasta parimaks NAISsportlaseks????

                            Triin tegi aasta lõpus kaks tulemust ja kõik. Teine koht ja kolmas koht. Kogu muusika....
                            Kanepi oli aga läbi aata väga stabiilne ja kogu aeg pildil....

                            mis/kes on KŠV ?

                            Kommentaar


                              #29
                              Kristina Šmigun-Vähi?

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Super Mario Vaata postitust
                                Sa ikka tead kes sai aasta parimaks NAISsportlaseks????

                                Triin tegi aasta lõpus kaks tulemust ja kõik. Teine koht ja kolmas koht. Kogu muusika....
                                Kanepi oli aga läbi aata väga stabiilne ja kogu aeg pildil....

                                mis/kes on KŠV ?
                                Mis kuradi juba eelmisest sa siis räägid?
                                Jah, sel juba eelmisel valimisel sai Kanepi teise koha ja arva ära, kes teda edestas. Vihjeks võin sulle öelda sellesama KŠV.

                                Nüüd võid vastada lenc'i küsimusele.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X