Lehekülg 1018, kokku 1021 EsimeneEsimene ... 18518918968100810141015101610171018101910201021 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 20 341 kuni 20 360, kokku 20416

Teema: FC Flora

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Mis kuradi asi see on? Mees oleks nagu üksinda kübaratrikiga meeskonna edasi viinud aga lõi ründajana penalti sisse. Vau. Kõik teened Eesti jalgpalli ees on tasutud.

See foorum oleks kokku jooksnud, kui Liivak penaltiga eksinud oleks.
    100% nõus. Eriti viimase lõiguga.

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Profiklubisid külasatsiks kutsuda.. okeika.. ma ei mõista, mille alusel nii üleolevalt Malta ja Islandi klubidesse suhtutakse?
    Malta klubi ei ole kindlasti profiklubi ja ma ei ole ka päris kindel, et Islandi sats täisprofessionaalselt tegutseb. Ma arvan, et need on kindlasti nö külasatsid nagu ka Flora.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Liivaku puhul tooksin välja selle, et tal polnud siiski päris "selg vastu seina" olukord, sest eksimuse korral oli Florakesel, ehk Florianal siiski vaja veel oma penalti sisse ka lüüa, mida nad vaid 50% ulatuses olid suutnud.

Professionaal Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Malta klubi ei ole kindlasti profiklubi ja ma ei ole ka päris kindel, et Islandi sats täisprofessionaalselt tegutseb. Ma arvan, et need on kindlasti nö külasatsid nagu ka Flora.
    Esiteks on Flora täisprofessionaalne klubi. Mis puutub Malta klubisse, siis Malta kodakondseid oli selles ühe käe sõrmedel lugeda. Võib eeldada, et vähemalt poolprofessionaalne sats on see küll

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Vinguviiulid, klaviatuurikunnid, foorumiätid ning teenelised mõnitamis- ja parastamiskunstnikud, samuti muidu jalgpalli kallal viriseda armastavad tegelased ja üldse kõikvõimalikud vutitrollid tõmbasid sae mõnuga käima. OJ poolt

Ma saan aru, et OJ nüüd hõõrub käsi, et läks hinge, aga see on ausaltöeldes labane, et mõnitada inimesi, kes jagavad sinuga sama kirge sama mängu vastu ning kellele sa üritad igapäev sisu toota. Mis siis ongi sinuarust õige see, et keskmine Eesti vutifänn ei julgeks avaldada oma arvamust, kriitikat, positiivsust ega midagi muud, vaid fapib kodus selgrootu limuskina ekraanitaga kui sa Pohlakuga kuskilt Flora podcastis oodi laulad. Jube pask. Üks penalt sisse ja here we go.

Reservmängija Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Vinguviiulid, klaviatuurikunnid, foorumiätid ning teenelised mõnitamis- ja parastamiskunstnikud, samuti muidu jalgpalli kallal viriseda armastavad tegelased ja üldse kõikvõimalikud vutitrollid tõmbasid sae mõnuga käima. OJ poolt

Ma saan aru, et OJ nüüd hõõrub käsi, et läks hinge, aga see on ausaltöeldes labane, et mõnitada inimesi, kes jagavad sinuga sama kirge sama mängu vastu ning kellele sa üritad igapäev sisu toota. Mis siis ongi sinuarust õige see, et keskmine Eesti vutifänn ei julgeks avaldada oma arvamust, kriitikat, positiivsust ega midagi muud, vaid fapib kodus selgrootu limuskina ekraanitaga kui sa Pohlakuga kuskilt Flora podcastis oodi laulad. Jube pask. Üks penalt sisse ja here we go.
    Olegem ausad, et vahel mindakse ikka kritiseerimisega liiale ka.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Jep, see oli juba härra miki hiirelt parim lause ikka, see piiki võtja on ületanud igasuguse pugemise normi, et isegi ei üllata enam. Mu meelest võib see tegelane ilusti putsi sõita ja naljakas muidugi, et peatoimetaja neid asju üldse läbi laseb. Kuigi nagu on kuulda juba, siis päris paljud kaaluks SN lugemsie lõpetamise, kui oleks veel üks tõsiseltvõetav sait turul saadaval.

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Esiteks on Flora täisprofessionaalne klubi. Mis puutub Malta klubisse, siis Malta kodakondseid oli selles ühe käe sõrmedel lugeda. Võib eeldada, et vähemalt poolprofessionaalne sats on see küll
    No aga ongi poolprofessionaalne klubi. Mida ma siis muud väitsin. Ja "külaklubid" on kahtlemata kõik Eesti liiga klubid. Vahet ei ole kas siis professionaalselt tegutsetakse või mitte.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    No aga ongi poolprofessionaalne klubi. Mida ma siis muud väitsin. Ja "külaklubid" on kahtlemata kõik Eesti liiga klubid. Vahet ei ole kas siis professionaalselt tegutsetakse või mitte.
    Tallinnas peetakse Tartut ka maakohaks ja Inglismaa suured Leedsi külaklubiks. Kõik on vaatenurga küsimus. Endine Boca Juniorsi mängija tuli Maltale ikkagi elukutselisel tasemel jalgpalli mängima, mitte ehitusele segukotte tassima.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tubli, tubli, tubli FC Flora! Zagrebiga on juba niipalju pingevabam, et kui seal suudetaks mängida sarnaselt, kui möödunud aastal Frankfurtiga võib ilusaid asju veel sündida. Kas ka tulemusi näitab aeg!

Frank Liivak on saanud oma vormi ja jalgpallioskuste eest nii konstruktiivset kriitikat, kui õelat parastamist. Mis kategooriasse kuuluvad need lõigud Järvela artiklis, eks igaüks teeb oma maitsele vastavalt otsuse.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kui see aitab nüüd Flora poistel "foorumitrollid paika panna," siis võin siin ka lükata puid alla rahumeeli. Fakt on see, et kui alagrupiturniirile pääsetaks, oleks see alles tru mic drop.
    Praeguseks tehti oma ära. Aastaid on meie satsid mänginud alla oma võimete ja jätnud lauale liiga palju koefitsendipunkte (ja eurosid). Et tore tõesti, et eurohooaeg on ses suhtes päästetud meil.

AGA mängupilt on tõesti mõttetu olnud. Nagu ütlesin ka poolajal oli see mäng meelelahutuslikust vaatepunktist umbes sama aeglane ja igav nagu Premium liiga tagumise poole satside omavaheline madistamine. Fänne just sellega juurde ei võida. See ehk ei olegi tähtis. Seega ülistamisega kaasa ei jookseks, a kiita võib ikka, et tubli pingutus!
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

+1

See paroodiakonto "OJ" suutis tegelikult tabavalt ühendada vanamehe multika süldihuumori ja suure juhi kultuse olemuse Korea Rahvademokraatlikus Vabariigis. Päris hirmutav oleks, kui selline tegelane ka reaalselt eksisteeriks aga õnneks on tegemist pelgalt fiktiivse karakteriga nagu teletups, Otto-Triin või Ivan Orav. Varsti ilmuvat samadelt tegijatelt kodumaine triloogia: "Protsess", "Minu Aivar"(illustreeritud väljaanne) ning "Tõe tee. Läbi floora ja fauna paremaks inimeseks". Saadaval hästivarustatud raamatupoodides ja Sirbi kaupluses.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Kui see aitab nüüd Flora poistel "foorumitrollid paika panna," siis võin siin ka lükata puid alla rahumeeli.
    Ma kipun arvama, et see enneaegne ilukirjanduslik emotsioonipurse, mis nii mõnelgi niuded õhetama võttis ja kannikad krampi tõmbas koos mic droppidega õlitab veel pikalt trollide saage ning tegi rohkem kahju kui et kedagi nüüd paika pani.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Olegem ausad, et vahel mindakse ikka kritiseerimisega liiale ka.
    Ikka aga tuleb ka arvestada sellega, et foorum on tihti koht kus esmaemotsioonid, šokk, lein, õud, kõik mis seostub Eesti jalgpalli hetkeolukorraga filtreerimata kujul väljundi leiavad.
    Inimlikult ma muidugi mõistan, kui see kellegile mõju avaldab.
    Liivaku asemel oleksin ma OJ peale üsna pahane, sest hetkel tehti küll karuteene ja see ponnistus leiab ilmselt oma koha jalgpalli folklooris aga ma võin muidugi ka eksida.

Tsubasa
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ikka aga tuleb ka arvestada sellega, et foorum on tihti koht kus esmaemotsioonid, šokk, lein, õud, kõik mis seostub Eesti jalgpalli hetkeolukorraga filtreerimata kujul väljundi leiavad.
    Inimlikult ma muidugi mõistan, kui see kellegile mõju avaldab.
    Liivaku asemel oleksin ma OJ peale üsna pahane, sest hetkel tehti küll karuteene ja see ponnistus leiab ilmselt oma koha jalgpalli folklooris aga ma võin muidugi ka eksida.
    Keegi ei panegi liivakule puid alla. Ainukesed kes puid alla saavad on järvela ja voolaid. Kui nad ise fookust oma õigustamise, koondiseminutite ja kiidulauluga liivaku peale ei tõmbaks ei räägiks keegi antud mängija õnnetust vormist. Küll aga kritiseeritakse voolaidu talle minutite jagamise eest läbi erinevate gifide või fraaside ja otti liialdustega kiidulaulu eest - punaseid kaarte ei teenita vastastele, neid teenib vastane ikka ise ja penaltiseerias oli ainuke kes mic droppi väärib igonen kes tervel satsil oma tõrjega pinge maha võttis ja liivakule üldse võimaluse mängu lõpetada andis.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Keegi ei panegi liivakule puid alla. Ainukesed kes puid alla saavad on järvela ja voolaid. Kui nad ise fookust oma õigustamise, koondiseminutite ja kiidulauluga liivaku peale ei tõmbaks ei räägiks keegi antud mängija õnnetust vormist. Küll aga kritiseeritakse voolaidu talle minutite jagamise eest läbi erinevate gifide või fraaside ja otti liialdustega kiidulaulu eest - punaseid kaarte ei teenita vastastele, neid teenib vastane ikka ise ja penaltiseerias oli ainuke kes mic droppi väärib igonen kes tervel satsil oma tõrjega pinge maha võttis ja liivakule üldse võimaluse mängu lõpetada andis.
    Ma mõistan seda hästi aga tänud et vaevusid seda selgitamast, võimalik et ma ise ei väljendanud ennast piisavalt hästi.
    Samas saan ka aru, kui Liivak peaks end puudutatuna tundma, kuigi gifide ja fraaside sihtmärgid on OJ ja Voolaid.

Tsubasa
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ma mõistan seda hästi aga tänud et vaevusid seda selgitamast, võimalik et ma ise ei väljendanud ennast piisavalt hästi.
    Samas saan ka aru, kui Liivak peaks end puudutatuna tundma, kuigi gifide ja fraaside sihtmärgid on OJ ja Voolaid.
    Ei vaidlustanud su öeldut vaid lisasin mõtteid. Lisaksin veel seda et kogu see kiidulaul "teenis saksale punase" võis ka mängijale endale pähe hakata ja seepärast see varvas järgmises mängus just sinna maasse löödigi - juskui sisse nagunii ei lähe, siis proovin vastasele punase teenida sest selle eest sain ju viimati kõvasti kiita. Tulemuseks error.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Ei vaidlustanud su öeldut vaid lisasin mõtteid. Lisaksin veel seda et kogu see kiidulaul "teenis saksale punase" võis ka mängijale endale pähe hakata ja seepärast see varvas järgmises mängus just sinna maasse löödigi - juskui sisse nagunii ei lähe, siis proovin vastasele punase teenida sest selle eest sain ju viimati kõvasti kiita. Tulemuseks error.
    Eks see piir, kas vastane ise teeb vea ning eksib(kehv ajastus, hindab olukorda/liikumist jne. valesti) või mängija paneb vastase olukorda mille tulemusel too eksib, sunnib eksima/mängib üle (pete/liikumine), olegi õhkõrn ja raskesti hinnatav.
    Ma muidugi ei oska sellel teemal kaasa rääkida, et mis motiividel Liivak selle varba sinna mättasse virutas või oli see pelgalt tööõnnetus.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

See on jh päris veider arvamus. Et, peale ühte õnnestunud penaltit on kõik nagu korras.
    Kas me peame kiitma selle eest, et korra meenutab proffesionaalset jalgpallurit.
    Oot ta ju ongi profi jalgpallur.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Muide Flora viimases liigamängus tuli Liivak mängu 83. minutil seisul 2:1 ja andis seejärel 2 väravasöötu, et võit ikka kindlalt tuleks, lõpuks siis 4:1.

Ja tundub, et meie vutt on ikka suht heas seisus, kus kole võit on ikka väga mage.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud