320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Sa oled ikka päris kõrgelt kukkunud vist. Mis sinu arvates võiks veel suurem asi olla sellest?
    sellisel juhul joppas, et selline madalama klassi turniir just nüüd loodi, muidu olekski jäänud kõvemate turniiride ukse taha sipsima.

    Kommentaar


      Miks joppas, et just nüüd? 15 aasta tagune Levadia oli vast tugevam sats näiteks.

      Kommentaar


        Sa Euroopa Liiga koosseisu oled vaadanud ? See on ülikõva ju , enamus viimastel aastatel CL-st läbi käinud . Ja kuna EL-s on nüüd 48 asemel 32 meeskonda ehk 16 sealt Conference ,siis ainult 16 nn " uut kohta " tekkis üldse Euroopasse kokku . Floral on vähemalt14 euromängu 6.juulist 9.detsembrini . See on enneolematu ja seda ei tohiks kahtluse alla seada .

        Kommentaar


          pilt selge, selliseid selgitusi ootasingi, aitäh!

          Kommentaar


            Eurosarja alagrupifaas on kahtlemata Eesti klubijalgpalli kõige võimsam saavutus, et selles pole kahtlustki. Ja mul on ääretult hea meel, et sellega hakkama saadi, aga teema püstitusest veidi teise nurga alt saan aru küll. Praeguse formaadiga on riigi meistri jaoks tehtud vähemalt konverentsiliigasse jõudmine niivõrd palju lihtsamaks, et justkui ei ole enam sama "väärtuslik" kui "vanadel headel aegadel". Seda on võimatu öelda, kas omaaegne Levadia praeguse süsteemiga oleks alagrupifaasi jõudnud, sest oma nö kõige edukamal euroaastal ei olnud nad varasemalt Eesti meistriks tulnud, aga aasta hiljem kui esimeses ringis alistati Makedoonia meister ja teises jäädi napilt alla Red Starile, siis kõigi eelduste kohaselt küll. Kas toonane Levadia oli tugevam kui praegune Flora, siis sellele on jällegi võimatu ammendavalt vastata, aga ma julgeks juba öelda, et nõrgem see praegune Flora küll ei ole, kuigi tõsi, et toona olin ma siiski piisavalt laps, et head võrdlusmomenti ei oma. Vassiljevilt oleks huvitav arvamust küsida.

            Jällegi tahtes mitte Flora saavutust kuidagi vähendada, sest see on väärt asi ja seda tuleb väga kõrgelt tunnustada, siis ühtegi väga suurt skalpi see meeskond nende aastate jooksul siiski saanud ei ole. On näidatud väga viisakat mängupilti ja saadud juba legendaarseks saanud ilusaid kaotusi, aga ainuke võit, mille üle sportlikult võib väga rahul olla, on Radnicki Nisi alistamine. Kui tänavu oleks võitjana välja tuldud paaridest Legia või Omonia vastu, kus oldi ju tegelikult väga lähedal, siis ei oleks kobiseda miskit, sest see on olnud ka varasemalt tase, kes tuleb alistada, et unistada alagrupist. Isegi meie klubijalgpalli standardeid arvestades, siis olgem ausad, et esimene ring oli Eesti koondise baasklubi jaoks ikkagi kohustusliku võidu kategoorias ja Shamrockiga mäng selline, et Eesti jalgpalliüldsus oleks pigem ikkagi väga pettunud olnud, kui sealt ei oleks tulemusega tagasi tuldud. Ehk siis mitte päris see standard, mille puhul alagrupifaasist varasemalt räägitud on. Väike koefitsient sellel saavutusel siiski juures on, erinevalt näiteks mitte riigi meistrina alagrupifaasi jõudmisest, aga seda ei tule häbeneda. Loodetavasti saadakse ka grupifaasis silm pähe ja siis võib küll öelda, et alagrupifaas on auga välja teenitud.

            Kommentaar


              Natuke sama teema, et kas 24 meeskonna EMile jõudmine on sama magus kui 16 meeskonna EMile. Väga keeruline vastust leida enda jaoks, veel keerulisem mingi üleüldine konsensus saavutada.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Eurosarja alagrupifaas on kahtlemata Eesti klubijalgpalli kõige võimsam saavutus, et selles pole kahtlustki. Ja mul on ääretult hea meel, et sellega hakkama saadi, aga teema püstitusest veidi teise nurga alt saan aru küll. Praeguse formaadiga on riigi meistri jaoks tehtud vähemalt konverentsiliigasse jõudmine niivõrd palju lihtsamaks, et justkui ei ole enam sama "väärtuslik" kui "vanadel headel aegadel". Seda on võimatu öelda, kas omaaegne Levadia praeguse süsteemiga oleks alagrupifaasi jõudnud, sest oma nö kõige edukamal euroaastal ei olnud nad varasemalt Eesti meistriks tulnud, aga aasta hiljem kui esimeses ringis alistati Makedoonia meister ja teises jäädi napilt alla Red Starile, siis kõigi eelduste kohaselt küll. Kas toonane Levadia oli tugevam kui praegune Flora, siis sellele on jällegi võimatu ammendavalt vastata, aga ma julgeks juba öelda, et nõrgem see praegune Flora küll ei ole, kuigi tõsi, et toona olin ma siiski piisavalt laps, et head võrdlusmomenti ei oma. Vassiljevilt oleks huvitav arvamust küsida.

                Jällegi tahtes mitte Flora saavutust kuidagi vähendada, sest see on väärt asi ja seda tuleb väga kõrgelt tunnustada, siis ühtegi väga suurt skalpi see meeskond nende aastate jooksul siiski saanud ei ole. On näidatud väga viisakat mängupilti ja saadud juba legendaarseks saanud ilusaid kaotusi, aga ainuke võit, mille üle sportlikult võib väga rahul olla, on Radnicki Nisi alistamine. Kui tänavu oleks võitjana välja tuldud paaridest Legia või Omonia vastu, kus oldi ju tegelikult väga lähedal, siis ei oleks kobiseda miskit, sest see on olnud ka varasemalt tase, kes tuleb alistada, et unistada alagrupist. Isegi meie klubijalgpalli standardeid arvestades, siis olgem ausad, et esimene ring oli Eesti koondise baasklubi jaoks ikkagi kohustusliku võidu kategoorias ja Shamrockiga mäng selline, et Eesti jalgpalliüldsus oleks pigem ikkagi väga pettunud olnud, kui sealt ei oleks tulemusega tagasi tuldud. Ehk siis mitte päris see standard, mille puhul alagrupifaasist varasemalt räägitud on. Väike koefitsient sellel saavutusel siiski juures on, erinevalt näiteks mitte riigi meistrina alagrupifaasi jõudmisest, aga seda ei tule häbeneda. Loodetavasti saadakse ka grupifaasis silm pähe ja siis võib küll öelda, et alagrupifaas on auga välja teenitud.
                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                Natuke sama teema, et kas 24 meeskonna EMile jõudmine on sama magus kui 16 meeskonna EMile. Väga keeruline vastust leida enda jaoks, veel keerulisem mingi üleüldine konsensus saavutada.
                Kõige lihtsam vastus vast oleks - taseme ühtlustumine, Euroopa jalgpalli keskmine tase on niivõrd ühtlustunud, et nii kindlaid keskmikke on võimatu välja tuua. Aastate vältel on see kõikumine nii väike, et selleks et vältida meeletut pettumust on lihtsam tuua rohkem võimalusi, kuidas klubid ja riigid saaks reaalsetel tingimustel teineteisega võistelda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  ma ei tahaks paraadi peale kusta, aga kas Flora mängimine Tier III turniiri alagrupis on nii mega asi? Tõsi, veits pappi saab ja saab ka üsna kobedate tiimidega madistada, aga kas see nüüd suurim saavutus läbi aegade Eesti klubijalgpallis on?
                  Konverentsi liiga on Euroopa top 96
                  Varasemalt:
                  2020/21: Flora EL PO. 32CL + 48 EL + 21 EL PO = top 101
                  2013/14: Kalju EL PO. 32CL + 48 EL + 29 EL PO = top 109
                  2006/07: Levadia EC 1R. 32CL + 40EC Grupp + 40 EC 1R = top 112

                  2006/07 oli EL asemel UEFA Cup, kus põhiturniiril oli 80 meeskonda, kes mängisid enne grupifaasi esimese ringi. Seega Levadia saab endale vastu rinda taguda, et on esimene eesti võistkond, kes eurosarjas kvalifikatsioonist edasi pääsenud, ehkki gruppi ei jõutud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Kas toonane Levadia oli tugevam kui praegune Flora, siis sellele on jällegi võimatu ammendavalt vastata, aga ma julgeks juba öelda, et nõrgem see praegune Flora küll ei ole, kuigi tõsi, et toona olin ma siiski piisavalt laps, et head võrdlusmomenti ei oma. Vassiljevilt oleks huvitav arvamust küsida.
                    No ma otsisin selle omaaegse koosseisu välja. Sellist nalja, et Zelinski, Kink ja Puri klassiga mehed tulevad pingilt me tänases floras küll ei näe. Enne Newcastlet võideti veel Twentet, kes Hollandis oli järelikult 4 hulgas olnud. Jumal teab kuhu need vennad konverentsliigas jõudnud oleks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      ... Sellist nalja, et Zelinski, Kink ja Puri klassiga mehed tulevad pingilt me tänases floras küll ei näe. ...
                      Puri oli siis 18 ja Kink 20. Samamoodi imestavad 15 aasta pärast inimesed, et see Flora pidi ikka hirmkõva olema, kui Tõugjas pingilt sekkus.

                      Kommentaar


                        No loodame Ma ei tahtnud üldse praeguse flora peale sittuda, aga praegusel hetkel tundub veel, et toonane mansa oli veits kõvem. Eks kui Flora on Genti kotti pannud paari nädala pärast panen suu kinni

                        Kommentaar


                          märgin ära, et mu eesmärk ei olnud kuidagi Flora saavutust pisendada või ehteestlastlikult toriseda, vaid meediast jääb mulje, nagu oleks CLi alagruppi pääsetud..tegelikult ju väga super, et saab päristiimidega madistada, mitte Lelle SK-ga jt.

                          Kommentaar


                            Mis krdi meediast see mulje veel jääb Ainuke, kes seda natuke kajastab on soccernet. Võta kunagised õhtulehed välja, kus oli suurelt igast väiksemastki jalka saavutusest, praegu on ju just puhas ümmargune null selelst väljapool soccerneti. Krt AK isegi ei näidanud klippi enne Shamrocki mängu, üks lause täiesti lõpus lihtsalt, millest sa räägid praegu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              Mis krdi meediast see mulje veel jääb Ainuke, kes seda natuke kajastab on soccernet. Võta kunagised õhtulehed välja, kus oli suurelt igast väiksemastki jalka saavutusest, praegu on ju just puhas ümmargune null selelst väljapool soccerneti. Krt AK isegi ei näidanud klippi enne Shamrocki mängu, üks lause täiesti lõpus lihtsalt, millest sa räägid praegu.
                              Valitsev Eesti meister FC Flora alistas Dublinis 1:0 Iiri meistri Shamrock Roversi ja oli kahe mängu kokkuvõttes parem 5:2. Võiduga tagas Flora koha Konverentsiliiga alagrupiturniiril, olles läbi aegade esimene Eesti jalgpalliklubi, mis on eurosarjas alagrupiturniirile pääsenud.


                              See oli kõigest kaks suve tagasi, kui Tottenhami meeskond mängis jalgpalli Meistrite liiga finaalis ja kaotas superhoos olnud Liverpoolile. Alanud hooajal võib kergesti juhtuda nõnda, et valitsev Eesti meister FC Flora saab eurosarjas Tottenhamist parema tulemuse.


                              Eesti aja järgi täna kell 21.45 algas tõehetk Eesti jalgpallimeistrile Florale, kes heitles Euroopa Konverentsiliigas edasipääsu ning alagrupiturniirikoha nimel. Flora teenis 1 : 0 võidu ja edenes samas liigas alagrupiturniirile.


                              See päev on käes! Eesti jalgpalliklubi pääses esmakordselt UEFA eurosarja alagrupiturniirile. Tugevuselt kolmanda Euroopa võistlussarja ehk Konverentsiliiga otsustavas play-off ringis mängis FC Flora kahe mängu kokkuvõttes 5:2 üle iirlaste Shamrock Roversi. Tänase korduskohtumise võitis Flora Dublinis 1:0, ainsa värava lõi Rauno Sappinen.


                              Teie, mu kallis härra, loete vist küll ainult Vanglaplaneeti ja Uued Uudised

                              Kommentaar


                                Üks artikkel neljas väljaandes on midagi erilist? Sa oled võibolla noor ja ei tea, millised olid kunagi spordileheküljed näiteks õhtulehes. Millised olid lehed kui A le Coq valmis ja Hollandiga mäng tuli. Kle Levadia vs Flora mängust tuleb ka igas lehes üks uudis ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X