320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas poolakad lõpuks ikkagi sisse said?
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
      Kuidas poolakad lõpuks ikkagi sisse said?
      Kahju, et neid kõiki sisse ei lastud. Pöial püsti, et osal õnnestus.
      Fck UEFA oma võõrsilfännide keeluga.
      Jalgpall fännidele!

      Kommentaar


        Kas Flora saab vhakk juu rehverii eest trahvi? Kas sisse pugenud poolakate eest ka trahv?
        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

        Kommentaar


          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
          Kas Flora saab vhakk juu rehverii eest trahvi? Kas sisse pugenud poolakate eest ka trahv?
          Vaevalt, võõrsilfännide sektor oli inimtühi ja kui isegi mingi trahvi saab, on trahvisumma küünemust võrreldes summaga, mis euroliigades teenitakse.
          Võimalikust trahvist tunduvalt suurem rahaline häving Florale on hoopis võõrsilfännidelt saamata jäänud piletitulu.

          Kommentaar


            Mingid idioodid suutsid veel vastasmängijaid ja kohtunikke osaliselt täis õlletopsidega loopida kui nad riietusruumidesse liikusid. Pigem võib selle eest sanktsioone tulla.
            Aga see väravate teema on ajuvabadus. Eelmüügist ostetud pilet - pool tundi enne mängu kohal. Ja istuma sai staadionil siis, kui mängitud 30 minutit. Esialgu raiuti vastu, et ainult väravast nr.2 saab sisse, sest piletil nii määratud. Vahepeal oli tunne, et ostaks kohapealt uue pileti ja saaks väravast nr 3 järjekorrata sisse. Kui mäng oli alanud ja korraldajad vist vaevusid vaatama tulla, et mis seis järjekordades on, siis avati võimalus ka piletil märgitud väravast erinevast väravast sisse pääseda.
            Ja no see väljapääsu puhul ühe uksepoole kinnihoidmine, ohjah.... Pole ju esimene mäng korraldada...

            Kommentaar


              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
              Kuidas poolakad lõpuks ikkagi sisse said?
              Mu kõrval olid mingid tüübid, kellel oli Eesti ID-kaardid näpus, aga rääkisid järjekorras tuimalt polskit. Näitasid neid turvale ning jalutasid rahulikult edasi. Selle asemel hakkas turva peedistama silma järgi umbes 12-aastast poissi, kel ei olnud dokumenti kaasas. Õnneks sai ta ka lõpuks ikkagi sisse, muidu oleks eriti sürr olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Mu kõrval olid mingid tüübid, kellel oli Eesti ID-kaardid näpus, aga rääkisid järjekorras tuimalt polskit. Näitasid neid turvale ning jalutasid rahulikult edasi. Selle asemel hakkas turva peedistama silma järgi umbes 12-aastast poissi, kel ei olnud dokumenti kaasas. Õnneks sai ta ka lõpuks ikkagi sisse, muidu oleks eriti sürr olnud.
                Eestis on päris palju residentseid poolakaid. Mu töökaaslane on näiteks Legia fänn.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Eestis on päris palju residentseid poolakaid. Mu töökaaslane on näiteks Legia fänn.
                  Võimalik, aga ma ei usu, et neil kodakondsus ja Eesti nimed on... Neist esimene ehk küll, aga mitte mõlemad.

                  Kommentaar


                    kui juba legia ultrate peale jutt läks siis - istusin A2 sektoris, enamvähem legia varupingist otse üle väljaku. istusime viiekesi kõrvuti, kõige parempoolne kutt läks õlut ja snäkke tooma. 10min jooksul tuli meie kõrvale ja taha ca 15-20 legia ultrat, istuti ka selle sõbra kohale, kes Ampsu läks. selgitasime viisakalt, et see koht on kinni, sõber läks jooke tooma, kohe tuleb. ei jõudnud lauset lõpetatagi, kui juba tatti pritsides karjuti "fuck-off, shut up! are you racist? fuck off" aina agressiivsemaks mindi. see selleks, meil vasakul pool oli veel ruumi küll. aga kohe kui poolaeg hakkas, jooksis üks väike nähvits nende ultrate seast esimesse ritta, kus istus minu arust 5-6 välismaalast, ühelt neist tõmmati seljatagant mingi jalkasall (ei jõudnud näha, mis täpsemalt) kaelast ära, üks vend pani selle särgi alla ja sellega jooksu, teine tõmbas endise salliomaniku küsimuse "what the heck?" peale otse pasunasse. turvad chattisid lüüsi juures omavahel niisama ega pannud midagi tähele. üks kõige suurem koll läks veel mingi 14-aastase kuti juurde, kes oli vist oma isa ja vennaga ja hakkas lihtsalt õrnalt tõuklema ja karjuma "you are a fucking pussy". siis tuli mingi kõne ja kogu kaader kadus sealt.

                    sellised seigad jäid veel peale mängu meelde.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Võimalik, aga ma ei usu, et neil kodakondsus ja Eesti nimed on... Neist esimene ehk küll, aga mitte mõlemad.
                      Mis see nimi siia puutub? Kui sulle on väljastatud Eesti ID-kaart (mis väljastatakse sulle suht kohe, kui siia tööle tuled), siis oledki residentne ju.

                      Ainuüksi meie firmas on praegu 3 sellist poolakat, kellest üks diehard Legia fänn.

                      Muude Flora naiste võistkonnaga treenib ka üks residentne Poola tüdruk, keda ei saa aga kuidagi regada poolapoolsete debiilsete nõuete pärast.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        delfi selles poolakate laulmise videos lõi üks poolakas eestlasest fännil telefoni jalaga peost, politsei vahtis ka sirge molliga pealt lihtsalt...

                        Kommentaar


                          What päris üllatav praegu siin lugeda poolakate huligaanitsemisi ja, et politsei ei teinud midagi. Endal ei jäänud ühtegi intsidenti silma. Jäin ise mängule hiljaks, vahtult avavile ajal jõudsin järjekorda aga siis mõne minuti pärast anti teada, et nad muutsid süsteemi ja saab 2. värava piletiga kolmandast ka sisse ja kiirelt reageerisin ja sain kohe sisse ja nagu ma kuulsin, sõbrad, kes ennem läksid staadionile, neilt kontrolliti id kaarte ja värki aga mina sain kolmandast väravast sisse, turvad seisid ees aga null dokumendi kontrolli, et njahm. Muidugi jah suht hämmastav ikka, et aastast-aastasse samad probleemid mängu korraldusliku poole pealt ja Amps reaalselt....üli raske on ikka enne poolaega õlled valmis valada külmikusse...teie käive oleks nii palju suurem.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Mis see nimi siia puutub? Kui sulle on väljastatud Eesti ID-kaart (mis väljastatakse sulle suht kohe, kui siia tööle tuled), siis oledki residentne ju.

                            Ainuüksi meie firmas on praegu 3 sellist poolakat, kellest üks diehard Legia fänn.

                            Muude Flora naiste võistkonnaga treenib ka üks residentne Poola tüdruk, keda ei saa aga kuidagi regada poolapoolsete debiilsete nõuete pärast.
                            Nende ID-kaartide peale olid nimedeks märgitud stiilis "Martin Kask", mistõttu ma kahtlen, et kaardid nende enda omad olid.

                            Ma miskipärast mõtlesin, et välismaalase ID-kaart näeb teistsugune välja, aga ses osas vist eksisin.

                            Kommentaar


                              Mis teema sellega oli, et fännid vale otsuse teinud kohtuniku suunas pärast mängu õlut loopisid ja veel midagi? Tuleb nüüd mingi jama sellest Florale tõenäoliselt? Kohtuniku otsus oli ilmselgelt vale, aga samas ega selline käitumine ka just head varju heida.

                              Kommentaar


                                Loen siin kommentaare ja imestan, et kas need inimesed on esimest korda staadionil v puudub neil lihtsalt elementaarne arusaam elust.

                                1. Sa ei hakka kunagi ultraid lähedalt filmima! KUNAGI! Ja ei pea üldse filmima,naudi melu,kustuta insta!
                                2. Ultrad käivad ja norivad tüli, wow!
                                3. Kohtunikud ja vastased said kaks toopi kaela....... Isegi vähe said kohtunikud. Kes selle üle imestavad on vist käinud ainult Flora-Vapruse mänge vaatamas või siis discgolfi mänginud. Külastage mänge välismaal, siis näete mis on melu ja mul on hea meel, et me liigume selles suunas, et melu oleks. Fännikas kasvab, laul on pidev(isegi liigamängudel).

                                Aplaus sektorile ja tiimile, wannabe instagrammifännid võiks natuke rohkem päris elu kogeda!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X