320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sanderk Vaata postitust
    Playoff ringis on 2,2M€ mängus. Grupis on iga võit 0,5M€ ja iga viik 166k€. Gruppi jõudes oleks Flora ilmselt loosimisel neljandas tugevusgrupis. Majandusliku poole pealt ei ole otstarbekas gruppi enam uute mängijate näol panustada.
    Midagi kindlat veel ei ole, aga Flora võib lõpuks kuuluda nii 2, 3 või 4 tugevusgruppi. Lätlaste Riga näiteks kuuluks kindlalt 3 või 4 tugevusgruppi.

    Kommentaar


      Kõigepealt peab ikkagi jõudma sinna gruppi Siis vaatame edasi. Aga mis puudutab publikut, siis eks vaktsiinipass/neg.test tõmbab ka ilmselt paarkümmend % maha. Kes ei viitsi testiga jamada, kes ei tule põhimõtteliselt jne. Sitt ilm juba toodi välja. Muidugi on kahju, Flora vääriks enamat.

      Kommentaar


        No mina isiklikult hoidsin last, kellel oli nohu ja köha, mistap ei hakanud teda ka statkale vedama. See selleks, fännid ongi mugavad, aga see on ikka täielik müstika, et palju Flora trennides neid noori käib ja mitu neist reaalselt tribüünile saadakse? Et, noh, päris fännide ja inimeste kaela ka ei lükkaks, kui klubi isegi seda nii suvalt võtab.

        Kommentaar


          Olen sellega päri, et esimese mängu feil ilmselt lükkas paljudel tahtmise staadionile tulla kaugesse tulevikku. Samuti 20.augusti tehtud plaanide hulk ja ilm. Paraku tuleb "tavainimeste" väljakule meelitamiseks teha see väga mugavaks ja meeldejäävaks. Siinkohal kiidaks Frankfurti mängu piletihinda, mis tõi rahva mõnusalt väljakule.

          Ma olen ammu mõelnud, et senikaua kui alecoqi sugune staadion ei saa keskmiselt ala 5000 pealtvaatajat ( koroona välja jätta ) siis ei tohiks staadionile tulemist raskemaks muuta. Nii piletihinna, õllehinna kui sissepääsuga. Kuniks need mugavused on tagatud ja atmosfäär on hea siis tekib ju automaatselt hea emotsioon, miks järgmine kord tagasi tulla. Kui sellised parameetrid on olemas ja rahvas käib siis võib mõelda hinna tõstmisele vms.

          Samuti meenub U21 või U19 EM alagrupp Eestis, kus tänavatel jagati tasuta pileteid ja oli alecoq samuti mõnusalt 4000-5000 inimesega täidetud. Tuleks natuke doteerida ja harjumust tekitada koos mugavustega küll see kasv ka tekib. Selleks, et teenida tuleb ka investeerida. Seniks nautigem külma vihmase ilmaga ampsu 5eurist õlle ja mõtleme, et miks rahvas staadionile ei tule.

          Minu meelest on see huvitav küsimus, miks rahvas staadionile ei tule ja see ei ole ainult Flora probleem vaid kogu jalgpalliüldsuse küsimus. Kogukonnajuhtide lisamine oli ainult klubide perspektiivist ühe vajaliku struktuuri lisamine, mis igal klubil võiks anyway olla. Ka koondise mängud võiks olla koht, mis on alatihti välja müüdud.

          Sellepärast loodan ka, et Flora tuleva nädal oma kindlana näivat kuid minu silmis haprat skoori 4-2 ära ei anna ja suudab alagruppi sisse murda. Võimalik, et Eesti rahvas on tõesti tulemusele orienteerunud ja see oleks hea verstapost edaspidisteks suurteks mängudeks meie klubitasandil, kus saaks seda asja edasi arendada. Edu meile kõigile!

          Kommentaar


            Algselt postitas enrito Vaata postitust
            Olen sellega päri, et esimese mängu feil ilmselt lükkas paljudel tahtmise staadionile tulla kaugesse tulevikku. Samuti 20.augusti tehtud plaanide hulk ja ilm. Paraku tuleb "tavainimeste" väljakule meelitamiseks teha see väga mugavaks ja meeldejäävaks. Siinkohal kiidaks Frankfurti mängu piletihinda, mis tõi rahva mõnusalt väljakule.

            Ma olen ammu mõelnud, et senikaua kui alecoqi sugune staadion ei saa keskmiselt ala 5000 pealtvaatajat ( koroona välja jätta ) siis ei tohiks staadionile tulemist raskemaks muuta. Nii piletihinna, õllehinna kui sissepääsuga. Kuniks need mugavused on tagatud ja atmosfäär on hea siis tekib ju automaatselt hea emotsioon, miks järgmine kord tagasi tulla. Kui sellised parameetrid on olemas ja rahvas käib siis võib mõelda hinna tõstmisele vms.

            Samuti meenub U21 või U19 EM alagrupp Eestis, kus tänavatel jagati tasuta pileteid ja oli alecoq samuti mõnusalt 4000-5000 inimesega täidetud. Tuleks natuke doteerida ja harjumust tekitada koos mugavustega küll see kasv ka tekib. Selleks, et teenida tuleb ka investeerida. Seniks nautigem külma vihmase ilmaga ampsu 5eurist õlle ja mõtleme, et miks rahvas staadionile ei tule.

            Minu meelest on see huvitav küsimus, miks rahvas staadionile ei tule ja see ei ole ainult Flora probleem vaid kogu jalgpalliüldsuse küsimus. Kogukonnajuhtide lisamine oli ainult klubide perspektiivist ühe vajaliku struktuuri lisamine, mis igal klubil võiks anyway olla. Ka koondise mängud võiks olla koht, mis on alatihti välja müüdud.

            Sellepärast loodan ka, et Flora tuleva nädal oma kindlana näivat kuid minu silmis haprat skoori 4-2 ära ei anna ja suudab alagruppi sisse murda. Võimalik, et Eesti rahvas on tõesti tulemusele orienteerunud ja see oleks hea verstapost edaspidisteks suurteks mängudeks meie klubitasandil, kus saaks seda asja edasi arendada. Edu meile kõigile!
            Ma näiteks eile kõndisin mingi hetk Bussijaamast - Vabaduse Väljakule ja selle distantsi jooksul reaalselt 0 reklaami, et näe selline mäng üldse õhtul toimumas. Ma arvan, et väga väga paljud tava inimesed lihtsalt ei teagi mis päevil ja kus me täpselt hetkel mängime. Kuna näiteks Omoniaga oli see, et järsku oli üks mäng teisipäeval hoopis, mitte traditsioonilisel* neljapäeval.

            Kommentaar


              Ma kahtlen, et Tallinna kesklinnas välireklaam odav on.

              Kommentaar


                Mälu järgi mängule Legiaga reklaami tehti, aga kui Eesti jalgpallist kauge inimene loeb Delfist, et Flora sellele vastasele kaotas, siis fakt, et Flora saab mingeid teisi ringe endiselt edasi mängida, jookseb tema tähelepanusfäärist lihtsalt mööda. Seega täiesti loogiline, et iga raundiga publikut kaob. Kui Flora nüüd edasi saaks ja pealkirjad räägiksid nende eurosarja alagrupiturniirile jõudmisest, küll siis publikuhuvi ka taas tekkima hakkab.

                Kommentaar


                  Njaa, oleks ristikheina meeste esimese värava puhul igonen vähe aktiivsemalt hüpata üritanud löögihetkel, mil sündis värav, oleks kohtunik võinud värava tühistada vv segamise eest viiekastis.

                  Ega praegugi oli vv segamine suhteliselt aktiivne ja mõni vilemees võinuks tabamuse lugemata jätta.

                  Kommentaar


                    +1 ja ta pole ainuke Eesti liiga väravavaht, kes paistab liigse passiivsusega silma sellistes kohtades.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas enrito Vaata postitust

                      Minu meelest on see huvitav küsimus, miks rahvas staadionile ei tule ja see ei ole ainult Flora probleem vaid kogu jalgpalliüldsuse küsimus.
                      Võimalik, et Eesti rahvas on tõesti tulemusele orienteerunud ja see oleks hea verstapost edaspidisteks suurteks mängudeks meie klubitasandil, kus saaks seda asja edasi arendada. Edu meile kõigile!
                      Tean mitmeid, kes ei tulnud mängule seoses selle idiootse koroona piirangute/testi pärast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                        Tean mitmeid, kes ei tulnud mängule seoses selle idiootse koroona piirangute/testi pärast.
                        Töö võit! Et selliseid suudame eemale hoida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Töö võit! Et selliseid suudame eemale hoida.
                          Nüüd on see lõhe jalkafännide sekka ka jõudnud? Toredal ajal elame.
                          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -21- Vaata postitust
                            Nüüd on see lõhe jalkafännide sekka ka jõudnud? Toredal ajal elame.
                            No selliseid jobusi ei ootagi, et olen nõus, töö võit.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sanderk Vaata postitust
                              Playoff ringis on 2,2M€ mängus. Grupis on iga võit 0,5M€ ja iga viik 166k€. Gruppi jõudes oleks Flora ilmselt loosimisel neljandas tugevusgrupis. Majandusliku poole pealt ei ole otstarbekas gruppi enam uute mängijate näol panustada.
                              Alagruppi jõudmisega oleks juba hea puhver rahaliselt teenitud, mille arvelt saaks mehi juurde tuua. A la et Levadia tasemel serblased/ukrainlased kasvõi pingile tuua, kellel on 3-4k palk kuus, pooleks hooajaks (5 kuud) teeb u 20k. Kommiraha nende miljonite kõrval. Ja kui tuleb sealt veel mõni viik juurde ja 166k (eks oleneb loostist paljutki), siis on see ainult boonus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas xerikx Vaata postitust
                                Alagruppi jõudmisega oleks juba hea puhver rahaliselt teenitud, mille arvelt saaks mehi juurde tuua. A la et Levadia tasemel serblased/ukrainlased kasvõi pingile tuua, kellel on 3-4k palk kuus, pooleks hooajaks (5 kuud) teeb u 20k. Kommiraha nende miljonite kõrval. Ja kui tuleb sealt veel mõni viik juurde ja 166k (eks oleneb loostist paljutki), siis on see ainult boonus.
                                See Levadia tasemel serblane võtab pingi peal koha ära perspektiivikalt noormängijalt, kel jääb seetõttu vajalik kogemus omandamata, see tuleks ka sinna "kommiraha" sisse arvestada. Teiseks toob iga selline tüüp sisekliimale pigem kahju kui kasu ja pole kindel kas kokkuvõttes saab niioodi rohkem punkte. Kolmandaks on Preemium liiga ülemineku aken kinni ja kuna Klavan ning Messi on ära võetud, siis potentsiaalseid vabaagente turul peale Metsa vist polegi.

                                Igasugune selline komplekteerimine peaks seetõttu algama siiski hooaja alguses ja praegune koosseis ongi Floral just nimelt Konverentsi liiga gruppi jõudmiseks komplekteeritud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X